Starostlivosť o kožu

9 jednoduchých tipov zimnej starostlivosti pre mastnú pleť

9 jednoduchých tipov zimnej starostlivosti pre mastnú pleť

Všimol si to niekto objednať zrkadlo? Vzhľadom k tomu, s mastnú pleť znamená vysokú úroveň podráždenia a schopnosť odrážať veci. Mastný pocit na tvári a lesklé škvrny nie sú niečo, čo by niekto chcel mať. Človek by si myslel, že je suchý vietor v zime odstráni prebytočný olej, ale bohužiaľ, to nie je pravda. Či už je to zimy či leta, by mali byť mastná pleť liečiť so zvláštnou starostlivosťou. Prečítajte si o to pochopiť, ako sa starať o mastnú pleť v zime.

Zimná starostlivosť pre mastnú pleť

S pomocou nasledujúcich tipov, môžete chváliť hydratovaná, žiariaca pleť.

1. Vybrať ten správny hydratačné

Je potrebné pravidelne používať hydratačný krém bez oleja, a to aj v zime. Existuje mnoho hydratačný vyrobené špeciálne pre tento typ pleti, priamo z gélu na vodnej báze. Súčasné výrobky na trhu sú obohatené o vitamín E, ktorý je tou najlepšou voľbou pre mastnú pleť. Uistite sa, že zvlhčujú po každom umývaní tváre rutina, pretože to bude mať olejov vyrovnané.

load...

2. Olúpať koža

Môžete si udržiavať zdravé pleti čistením a exfoliačný kožu pravidelne. Prijať pravidelný režim a použiť dobrý exfoliačný gél, ktorý má minute granule obohatené vitamínom E. Pri dvakrát použitím týždenne, budete dosahovať skvelé výsledky.

3. Vyhnite sa Vazelína

Vyhnúť sa používaniu vazelínu na tvár a pery. Pre popraskané pery, použitie medikované alebo bylinné balzamy na pery.

4. Tea Tree Oil

Ako viete, väčšina ľudí používa horúcu vodu pre sprchy v zime. Horúca voda môže zbaviť kožu prírodných olejov. Je však dokázané, že pri použití teplej vody s niekoľkými kvapkami oleja Tea Tree tvorí stratu vlhkosti a pomáha udržiavať pokožku vláčnu a oveľa mäkšie.

load...

5. Pobyt hydratované

Snažte sa konzumovať aspoň 8 - 10 pohárov vody denne. To vám pomôže udržať vašu pokožku hydratovanú a vyplavuje toxíny a baktérie z pórov vašej pleti.

6. Pomocou Oil-Free Make-up produkty

Pri nákupe základy, zaistiť si vybrať kvapalinu alebo krém, ktorý je bez oleja a na vodnej báze. Pravidelné produkty make-up obsahuje prírodné oleje, ktoré nie sú dobré pre vašu pokožku. Namiesto toho, ísť na práškové produkty na báze s matným efektom, pretože majú tendenciu trvať dlhšie.

7. Použitie vlhkosti Rich Skin Products

Vyskúšať a vyzdvihnúť telo obmýva mydiel. Ak ste trvala na použitie mydla, uistite sa, že má zvlhčujúce prvky. Mydlo s glycerínom a prírodnými olejmi je dobrá voľba pre telo. Ale tvárou v tvár, ísť na tvár umyť bez oleja.

8. Použite čistý uterák

Pomocou čistý uterák môže pomôcť zabrániť mastnú pleť. To tiež znižuje množstvo breakouts. Po umývanie tváre, pat kožu suchú a nemajú rub kožu. S použitím rovnakého uterák bude prenášať baktérie prítomné v uteráku späť do tváre. Aby k tomu nedošlo, použite čerstvo vypraté čistý uterák každý týždeň.

9. Vyčistili, tón, a hydratujú

Rutinné čistenie, tónovanie a hydratačné uspokojiť všetky vaše potreby pleti, a to je dôležité, že vy ich cez každú sezónu. Uistite sa, že kupovať na vodnej báze čistiace prostriedky a tonery cez čistiace mlieko, pretože nie je dobré pre mastnú pleť.

Či už je to v lete alebo v zime, vaša mastná pleť je tam zostať. Takže namiesto toho, brať to ako úhlavného nepriateľa, a pokúsiť sa spojiť sa s ňou a čo bude fungovať oveľa hladšie. Usilovne postupujte podľa nasledujúcich tipov a dajte nám vedieť, ako to fungovalo pre vás. Zostaňte hydratovaná!

load...