Starostlivosť o kožu

9 jednoduchých tipov na udržanie pery krásne

9 jednoduchých tipov na udržanie pery krásne

Rovnako ako oči, naše pery tiež zvýšenie atraktivity našej tvári. Kvôli znečisteniu a vzhľadom k prebujnenej použitie drsných kozmetiky, pery majú tendenciu premeniť tmavé a strácajú svoju prirodzenú krásu v priebehu času. A my sme nútení závisieť na kozmetiku ešte viac. Jeho to, čo môžete volať kurča a vajcia príbeh! To ide do nekonečna a koniec nie je nikdy blízko. Ale čo keď by ste mohli nájsť niekoľko spôsobov, ako zlomiť tento cyklus? Neznie to dobre?

Ak chcete získať ich prirodzenej farby a krásu, tu je niekoľko tipov pre krásne pery, ktoré vám pomôžu získať späť jemný, sladký a zulíbání pery vzhľad.

Prírodné krásy tipy na perách

Tip 1: Použite Rúže Striedmo

Rúže sú v podstate zmes vosku, pigmenty, vonné látky, oleje a alkoholu. A rôzne druhy voskov, olejov a pigmentov sa používajú v kombinácii sa dostať požadovaný produkt. Chemikálie toľko jednotlivo nie sú tou najlepšou voľbou, pokiaľ ide o dlhodobom kontakte s telom, ale keď je potrebné, aby sa ďalšie starostlivosť o výsledku nemusí vyhovovať nám! použiť len rúžu, keď ich potrebujete najviac. Tie obsahujú chemické látky, ktoré nie sú dobré pre vaše pery. Uistite sa, že použitie rúžu s bambucké maslo, vitamín E, jojobový olej etc, ktoré hydratujú pery. Ísť na tónované balzam miesto rúžu pre pravidelné užívanie, a značky, ako je Nivea a Maybelline nejaké tie skutočné dobré.

load...

Tip 2: Keep Lips hydrát

Voda tvorí asi 50% až 60% nášho tela približne. Je ale zrejmé, že potom zachovanie požadované percento je ale zásadné alebo účinky sa objavia na koži príliš. Vaše pery sú najmenej prirodzene vybavený pre sebazáchovy, sú prvé, ktorá ukazuje účinky. Ak chcete zachovať prirodzenú farbu pier, je veľmi dôležité pre udržanie hladiny hydratácie tým, že pije veľa vody po celý deň zachovať prirodzenú vlhkosť vašich pier, a to najmä počas zimy, kedy sme často tendenciu piť menej vody, a dehydratácia je si všimol. Tiež, pridajte vysoký obsah vody do svojho jedálnička ako ovocie, ako sú uhorky, melón, pomaranč, grapefruit a citrón.

Tip 3: Vyhnite sa olizuje alebo hryzenie pery + hydratujú

Sliny inklinuje k ďalšiemu vysychaniu vlhkosti na tvoje skôr než pridať do them.Dermatologists preto radí, nie lízať pery, aby im za mokra, pretože v tomto procese, ktorý je ďalej vysychanie a to môže viesť ku stmavnutie pery. Dokonca by sa malo zabrániť zvyk hryzenie pier, tam je riziko ich poškodenia, namiesto toho držať hydratačný balzam na pery hodí pre aplikácie, pretože chráni a podmienky svoje pery.

Olizuje pery a balzam na pery je výstrednosť, že mnoho ľudí trpí. Jedná sa o reakciu na nervozitu alebo namáhaniu. To môže upokojiť nervy v tú chvíľu, ale z dlhodobého hľadiska škoda to robí, aby vaše pery je celkom krutý. Necháva je suché, popraskané a dokonca aj krvácanie v čase. Najlepší spôsob, ako sa vyhnúť tomuto je najprv prestať používať ochutené balzamy na pery, a za druhé, aby sa vedomé úsilie, aby iné prostriedky zbaviť stresu.

load...

Tip 4: Použite na pery s SPF

Expozície voči tvrdým slnečným lúčom môže spôsobiť stmavnutie pery. UV lúče majú rovnaký škodlivý vplyv na vaše pery, ako to robí na koži. Vždy používajte na pery produkty, ktoré obsahujú SPF chrániť vaše pery, keď budete musieť tráviť čas vonku počas dňa. Mnoho z dobre známych značiek sa predávajú rúže, lesky a balzamy na pery (obaja tónované i bez podfarbenie) s ochranou proti slnku.

Tip 5: Peeling aspoň raz týždenne

Kožné bunky podstúpi konštantný proces nahradí mŕtve vrstvy buniek na vonkajšej strane s čerstvou vrstvou buniek. Ide o proces, ktorý udržuje tak pokožku jemnú a vláčnu. Ale keď táto vrstva nie je úplne zhodiť, potom sa vaša pleť vyzerá mŕtve a nudné. Rovnaké veci, je zhodou okolností tiež svojimi perami.

Využitie prírodného rtu peeling aspoň raz týždenne, aby sa odstránili odumreté bunky a suchú pleť z tvojich pier. Môžete kombinovať olivový olej a cukor a použiť pre exfoliáciu. Akonáhle si opláchnite, aplikujte liečivé lip maslo alebo váš obľúbený pery hydratačný krém. Prekvapivo to jeden z najviac favorizoval z krásne pery tipy.

Tip 6: Ponechať vlhkosti vo vašich pier

Nedostatočná vlhkosť vedie k mnohých našich pier problémy. Takže byť preemptivní je lepšia cesta na vyzdvihnutie. Sprej nejaký prášok do vašej vreckovky a držať ju do úst. Zatlačte nepatrne. To pomáha udržať vlhkosť.

Tip 7: Vyhnite zvrásnenie okolo pier

Vrások okolo pier sa stáva v dôsledku slnečnej expozície, vek alebo fajčenie. Ak fajčíte, potom skončí. To je vaša jediné riešenie. Ale v prípade, že príčiny sú buď jeden zo zostávajúcich dvoch, potom je potrebné sa uistiť, že táto oblasť vašej tváre je hydratovaná s krémom, ktorý obsahuje proti starnutiu zložky ako retinol.

Tip 8: Zbaviť sa opary

Opary sú spôsobené herpes simplex vírus typu 1 Počkajte, nebuďte v rozpakoch! Asi 90% ľudí na svete má tento vírus vo spiace forme. A keď sú vystavené slnku príliš veľa alebo pri strese a choré, to vychováva svoju škaredú hlavu.

Najlepší spôsob je, aby sa zabránilo it.use obrazovku široké spektrum za všetkých okolností. Ale stále darí zadnom čele, potom použite masť alebo krém s citrónovou báze.

Tip 9: Domáce kozmetické tipy pre pery

Mäkké ružové pery sú niečo, čo všetci chceme. Tu je niekoľko tipov, môžete implementovať, že nemá žiadne chemické látky a môže byť ľahko urobiť doma.

  • Zmiešajte trochu mandľový olej a med; platí, masáže a nechajte na perách cez noc
  • Ako sa zbaviť suché a popraskané pery naneste Vazelína zmiešaná s olivovým olejom 3 - 4-krát denne.
  • Limetkovej šťavy + glycerín zmesi pri použití cez noc v pravidelných intervaloch pomáha zosvetliť pery

Dúfam, že sa vám nájsť tieto kozmetické tipy pre starostlivosť o pery užitočného. Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...