Starostlivosť o kožu

9 jednoduchých tipov krásy pre tehotné ženy

9 jednoduchých tipov krásy pre tehotné ženy

Tehotenstvo so sebou prináša nielen s hormonálnymi zmenami, ale úplne mení spôsob, akým sa pozeráte. Už ste niekedy počuli niekoho hovoriť "Vy ste začali žiariť ako nikdy predtým", alebo "Vyzeráš tak nudné a bledý." Ide o normálny komentáre, ktoré môžete počuť, keď sa očakával. Každé tehotenstvo je iný, niektorí môžu žiariť ako žiarovka, zatiaľ čo iní môžu vyzerať vyčerpaný a opotrebované tak. Aj tak môžete sledovať tieto kozmetické poradenstvo najmä pre tehotné ženy a vytiahnuť z tohto nádherného fázy s ľahkosťou.

Kozmetické tipy pre tehotné ženy:

1. Pite veľa vody:

Musíte mať počul svojho lekára s dotazom, piť veľa vody. Pomáha odplaviť toxíny z tela, ako aj udržanie dostatočnej plodovej vody vo vaku pre dieťa musí byť pohodlné.

2. Jedzte správne potraviny:

Z osobnej skúsenosti, že je nesmierne dôležité správne jesť a zdravo. Rastúci plod potrebuje potrebné živiny k jeho celkovému rozvoju a rovnako ako vy. Krása nie je len o exteriérov, vnútorné orgány by mali byť dobre fungujúci príliš, aby sa vaša pleť žiara.

load...

3. Udržujte dobré režim pokožky:

Je úplne pochopiteľné, že tehotenstvo by mohol robiť vy letargický a budete chcieť niekoho iného robiť veľa vecí pre vás. Ktorý uviedol, že tieto deväť mesiacov sú naozaj určené pre vás dostať hýčkať a stráviť nejaký čas sám, pretože akonáhle dieťaťa von, ani by ste vedieť, ako ten čas letel a ste zrazu 60.

 [Read: Tehotenstvo Personal Care Tipy]

4. Opt pre zdravý životný štýl:

Existuje mnoho tehotenstva tried vedených nemocnicami a súkromnými inštitúciami, kde sa učia mnoho tehotenstva súvisiace cvičenia a jogy, ktorá pomáha udržať vaše nervy, rovnako ako vás pripraví na prácu. Je to nádherný zážitok stretnúť sa s ostatnými nastávajúce mamičky a podeľte sa o svoje postrehy. Uistite sa, že máte dostatok odpočinku a spánku prekonať stres zvýšenie hmotnosti a hormonálne zmeny.

load...

5. Šaty, aby posilnili svoje krivky:

Tehotné ženy, veľmi často musia hľadať dezorientovaný a neohrabané. No, oni majú jednoduchú výhovorku, že sú tehotné a ľudia úplne chápem. Ale časy sa menia a po svojej obľúbenej tehotné celebrity, môžete ľahko oprieť, že to nebude trvať veľa úsilia vyzerať jednoduchý, ale krásny. Nosiť oblečenie, ktoré sú pohodlné a zvýrazňujú vaše krivky. Vziať tágo z mnohých snímok zaplavených tehotných celebrít.

6. Udržiavať správnu hmotnosť:

Niektorí z nás môže len náležite využiť tmely na čokoľvek, pretože sme tehotná. Ale to neznamená, že by ste sa hromadia libier tuku. Toto tehotenstvo tuk je rovnako nepomáha vaše dieťa rastie. Tak, to je najlepšie sa vyhnúť príliš veľa nezdravé potraviny a stres na výživné stravy.

7. Použite správny make-up triky:

Make-up môže skrývať žiadnu škvrnu na tvári, aj tmavé kruhy a bledý vzhľad pleti, ktoré niektorí z nás sa vyvíjajú v priebehu tehotenstva. Používať správne produkty make-up pre vašu pokožku a vyzerať svieža, aj keď máte pocit, dole a von. Naozaj krása pre tehotné ženy, je tiež dôležité!

8. Domáce opravné prostriedky sú najlepšie:

Na rozdiel od kozmetiky, môžete vyskúšať veľa domáce opravné prostriedky, ako je spojiť aloe vera na koži, keď ste sledovanie televízie alebo jednoducho žiada svojho manžela, aby vám jemnú masáž hlavy.

9. Hydratujú pleť:

Strií je jedným z najviac obávaný dôkaz toho, že tehotenstvo za sebou zanecháva. Mnoho strií krémy tvrdí, že vám známky voľné brucho, tak prečo je neskúsiť a šťastní, než preklínať sa za to, že urobil dosť.

PS Ladies: Nezáleží na tom, žalúdok a unavený máte pocit, že je v našich rukách, aby sa tento nádherný cestu pôrodu k životu, nádherné a krásny zážitok. Šťastný tehotenstvo a postupujte podľa týchto prírodných krás tipy pre tehotné ženy.

load...