Starostlivosť o kožu

8 úžasných výhod Shahnaz Husain Vegetable Peel pack

8 úžasných výhod Shahnaz Husain Vegetable Peel pack

Shahnaz Husain, veterán krásy stylista, trvá na použitie rastlinných výrobkov pre starostlivosť o pleť. Shahnaz herbára Inc. Je známy pre výrobu úžasné bylinné a Ajurvédske kozmetické výrobky, ktoré nespôsobujú žiadne vážne vedľajšie účinky. V tejto sezóne rozlúčiť s tmavými škvrnami a škaredé pigmentácie s Veg. Peel Balíček predstavil Shahnaz Husain.

Poďme sa pozrieť na 8 Prínosy Shahnaz Husain Veg Peel balenia:

Tešíme sa pokúsiť o transformácii pleti kozmetické ošetrenie očistiť svoje jazvy a škvrny? Chcú bezpečný a prirodzený spôsob, ako zlepšiť svoje pleti a udržať ju? Ako sa o vyskúšanie Veg. Peel balík by Shahnaz Husajna?

1. Zbohom Scars:

Ayurveda je prastará veda, známy pre zlepšenie vnútornej i vonkajšej zdravie. Zameraním na bylinných formulou, výrobky Shahnaz Husain sú vytvorené tým, že inšpiráciu z ajurvédy. Veg. Peel balík by Shahnaz Husain je prínosom pre ženy s jaziev a ďalších škvŕn. Táto Veg. Peel balenie sa naplní dobroty Yashad BHAs, čo je silný jazva liečiteľ. Chváliť sa jazvy bez kože pomocou tejto bylinnej šupkou balík pravidelne.

load...

2. Znižuje Sun poškodenie a Opaľovanie:

Napriek tomu znovu, Yashad BHAs je kľúčom k zlepšeniu pleti odstránením opálenie. Aktívne bojuje proti poškodeniu slnkom a zlepšuje pleť. Ak trpíte zarábaní kože a poškodenie slnkom (sucha a slnečné škvrny), táto kôra balenia je to, čo potrebuje vaša pleť.

3. Spravodlivosť basov:

Veg. Peel balík by Shahnaz Husain je naložený s dobroty mandlí, spolu s Yashad BHAs. Mandle sú silné prírodné spôsoby, ako udržať pokožku v bezpečí pred hyper-pigmentácia. Mandle, aby táto kôra zabaliť žiaduce čestnosť pleťová maska ​​príliš.

4. Skin tónovacie:

Táto Veg. Peel Balenie obsahuje Vrihi, čo je silný Ajurvédske bylina a prírodné toner. Aktívne hydratuje pokožku a udržuje ju v bezpečí pred sucha náplastí a jaziev. Nielen to, ale tiež zaisťuje, že hodnota pH pokožky je obnovená do normálu. Pre kožu, ktorá je dieťa mäkké a dobre zladený, môžete si určite obrátiť na tento lúpanie balení!

load...

5. Mark Free Face:

Hena (Mehndi), jedna z účinných zložiek tohto Veg. Peel Pack, zlepšuje štruktúru pokožky. Pomaly znižuje výskyt známok (vyvinutý v dôsledku slnečných popálenín a starnutia), na tvári. Veg. Peel balík by Shahnaz Husain ponúka One Stop riešenie pre dámy, ktorí chcú chváliť bezchybné a svetlú pleť.

6. Hĺbkové čistenie Výhody:

Táto Veg. Peel balíček má tiež dobroty Sudha Gairika, Ajurvédske byliny s osvedčeným záznamom o zlepšenie krvného obehu. Táto bylina robí Veg. Peel balenie hlboké ošetrenie čistiace na tvári. Je to de-roots pasce oleja a mazu, udržiavanie póry svieže a čisté. Konečným výsledkom je čistý, bez oleja a žiariaca pleť! Ak sa rozhliadnete po hlbokých čistiacich prostriedkov, nebudete sklamaní s Shahnaz Husain Veg. Peel pack.

7. Anti-Akné Riešenie:

Babul Gond ešte ďalšie účinnou zložkou tohto zázračného bylinné šupkou balenia, je regulátor akné. To robí Veg. Peel pack, ideálne riešenie pre akné a akné značiek. Je dokonca lieči kožné pehy! Okrem toho v Veg. Peel balenie fúka život do neživé, tupé a suchú pokožku.

8. Blackhead Remover:

To Shahnaz Husain zelenina kôra balenia je tiež aktívna pupienok bojovník. Mandle sú tajné pupienok odstránenie zbrane tohto lúpanie balenia.

Môžete chváliť svoju bezchybnú pleť s pravidelným používaním Veg. Peel balík by Shahnaz Husain. Je to úžasný kôra balíček, ktorý ponúka slobodu od hlavných kožnými problémami.

Shahnaz Husain Veg Peel balenie Cena:

To stojí Rs. 2530 na 350 gramov.

Páčilo sa vám zdá vyššie príspevok? Máte otázky týkajúce sa dobra a výhodách Veg. Peel balík by Shahnaz Husajna? Zaznamenali ste kožu transformačné zázraky tohto magického šupkou balenia? Podeľte sa o svoje cennú spätnú väzbu u nás v sekcii komentáre.

load...