Starostlivosť o kožu

8 účinných thajských tajomstiev krásy odhalených

8 účinných thajských tajomstiev krásy odhalených

Nádherný žiarivý pleť, dlhé hodvábne vlasy a dokonalé nechty, aby nám závidí všetko o thajských žien. Tajomstvo ich výslovného krása spočíva vo svojich génoch a tiež ich tradičného thajského tajomstvo krásy.

Tajomstvo od thajských krás

Tu je zoznam thajských tajomstvo krásy.

1. Tamarind:

Tamarínd má veľké kozmetické výhody vďaka svojej bohatej vitamín a minerálnych látok. To Thai zložka vám môže pomôcť ako veľký kozmetický produkt, čo znižuje vaše kozmetické náklady.

load...

Jedným z najlepších spôsobov, ako využiť tamarínd je vykonať čistú organickou pastu a použiť ju ako peeling na olúpať kožu. To je vaša pokožka jemná. Alfa-hydroxy kyselín (AHA) v tamarinda pomôcť znížiť všetky škvrny a tmavé škvrny, čo má za následok jasnejší a mladistvejší vzhľad pleti.

Vysoko kyslé tamarínd robí veľkú vzorec pre zjasnenie kože a osvetlením. Jednoduchý recept na tamarinda prečistenie - jednu šálku medu a tamarínd vložiť tromi lyžicami jogurtu. Jemne aplikovať ju po celej tvári, aby sa zabránilo citlivú oblasť očí a umyte po 10 minútach. Je ideálny pre čistenie a odstránenie akejkoľvek odumreté bunky a pomáha zvýšiť krvný obeh.

2. Papaya:

Thajské krásy používať vysoko výživný papája ako veľký kozmetický agent. Papája obsahuje zázrak papaín enzým, ktorý účinne funguje vyhnať všetky jednotvárnosť z tváre a poskytuje žiarivý lesk. Enzýmy v papáje fungovať aj ako čistiace prostriedky, vyhnať všetky odumreté bunky z kože.

load...

Jednoduchý telo lesk z papáje možno ľahko vykonať peeling vonkajším plášťom papáje a rmutování ju do peknej kaši. Vmasírujte na tvár a telo. Následná kontrola so sprchou pre šťastnú pleť.

3. Lemongrass:

Citrónová tráva je nielen široko používaný v thajskej jedlo, ale to je milovaný thajských žien pre svoje výhody v krásy a wellness. Lemongrass je skvelý exfoliačný a detoxikačný prostriedok.

Lemongrass tváre para je ideálna pre všetky typy pleti.

Pridá sa 40 g čerstvého najemno nasekanej citrónovej trávy HK1 hrnca s vriacou vodou. Nech sa voda varu byť podávaný s citrónovou trávou extraktov. Nechajte zmes stáť 30 minút. Kmeň je. Vdychovať pary po dobu asi 1 minúty a nechajte vaša pokožka absorbovať príliš. Opakovať 3x a budete mať krásny sauna efekt. Para čistí a otvára póry a uľahčuje, aby sa odstránili nečistoty a prebytočný maz.

4. Kokosový olej:

To je jeden z najviac používaných priečinkov v thajskej jedlo a krásy. Kokosový olej sa používa ako viacúčelový produkt pre tvár, telo a vlasy. Kokosový olej je jeden z najbezpečnejších prírodných olejov. Takže stačí vykonať svoje obvyklé tvár čistiace rutiny, votrite trochu kokosovým olejom okolo očí, aby hýčkať svoje okolie očí, naneste ho na suché oblasti tela pred prijatím vaňu alebo sprchu zo všetkého dobrého.

5. Kurkuma:

Kurkuma sa používa ako vynikajúci peeling tváre v thajskej krásy režime. Začnite tým, že malý kurkuma prášok, pridáme trochu vody a zmes dobre. Šíriť pasta po celej tvári a dobre rozotrite po dobu 3 - 5 minút. Zmyť. Zistíte, že vaša pleť bude cítiť svieži po celý deň a bude mať žiarivý lesk. Bolo tiež preukázané, veľkú účinnosť pri liečbe akné a iných kožných problémoch.

6. Thajské masáže:

Thai je krajina známa pre exotických masáží. Thajská masáž dáva upokojujúci účinok na celé telo, uvoľňujúce telo i dušu.

7. Thai Diéta:

Thajské ženy jesť veľa zeleniny. Thajské ženy jesť len málo červeného mäsa a vyhnúť, pretože mäso normálne upcháva telo. Dávajú prednosť veľa rýb a morských plodov miesto. Thajské jedlo má dobré korenie, ktoré vyčistiť telo a tým robí pleť žiarivejšia. Môžete skúsiť jesť thajské jedlo niekoľkokrát týždenne a budete určite všimnete zlepšenie svoje telo a pokožku.

8. Thajské Pitie:

Thajské ženy piť veľa vody a ovocných štiav. Zelený čaj je široko konzumovaný všetkými thajských žien. Zelený čaj má skvelé antioxidačné vlastnosti. Väčšina thajské ženy vybrať zo zeleného čaju, vody alebo ovocnej šťavy cez alkoholu alebo iného nápoja. Takže zastaviť nevyžiadané šialenstvo a dať si šálku zeleného čaju každý deň pre žiariace a krásna si.

Skúste tieto špičkové thajskej tajomstvo krásy a uvidíte veľký rozdiel v tóne a textúry pokožky. Som si istý, že nám poďakoval potom, čo videl žiariace pleť. Môžete zdieľať svoj názor prostredníctvom komentára.

load...