Starostlivosť o kožu

8 Očarujúce krásy, make-up a fitness tajomstvo princeznej Márie

8 Očarujúce krásy, make-up a fitness tajomstvo princeznej Márie

Princezná Mary, novo definuje definíciu krásy a štýlu do svojich kráľovských cestách. Princezná z Dánska je austrálsky od narodenia, ale prijal Dánsko občianstvo po svadbe. Jej vrodený zmysel pre štýl z nej robí jeden z najelegantnejších Royals sveta.

Tu je niekoľko tajomstvo o jej kráse, make-up a fitness, ktoré sme zbierala práve pre vás!

Tajomstvo krásy:

Na rozdiel od mnohých iných princezien, ktorý práve nasledujú rôzne trendy a štýly, princezná Mary Dánska je v zábere s módnom priemysle profesionálne. Jej čaro nie je obmedzený len na pekné korunky a nádherné šaty; namiesto toho, to sa vzťahuje aj na vytváranie módy pre zvyšok sveta. Ale pokiaľ ide o jej krásu, ona je prirodzene požehnaný!

load...
  1. Radiant Skin: Žiariace kože princeznej Mary je otázkou závisti pre mnoho žien po celom svete. Lesk prirodzene príde na jej svetlej pleti, ktorá vyzerá baby-hladká. Vyzerá ako princezná z Disney-zábavnom rozprávky. Nedostatok znečistenia v Dánsku určite hrá úlohu v jej jasným a hladkú kožu. Avšak potraviny pochádzajúce z miesta sú obzvlášť šetrné k pokožke a tiež pomáhajú princezná udržanie zdravia svojej pokožky. Olivový olej a lososa sú tajomstvá bezchybné pleti, asi ako koža tohto kráľovského Dánsko krásy.
  1. Blazing Brown kúzlo: Toto kráľovské rádoby kráľovná vystatuje tmavo hnedé vlasy a oči. Jej mihotavé oči a hodvábne jemné vlasy, aby ju jeden z najkrajších princezien a módne divy vo svete.
  1. Fashion Connection: princezná Mary je zmes štýlu a elegancie. Vyzerá úplne ohromujúca vo všetkom, čo nosí. Štyri farby, ktoré ju môžu nájsť sebe najviac, sú žltá, purpurová, čierna a nahý. Avšak, ona vyzerá krásne v každom inom farebnom jeden by pravdepodobne myslieť.
  1. Šaty Galore: Je to šaty milenec. Ona zvyčajne kaskád svoju cestu do rozprávkových šiat v priebehu mnohých kráľovských akcií. Jej jedinečný štýl obliekania sa jej dokonca získal pozíciu v zozname najlepšie oblečených celebrít na medzinárodnej úrovni. Ona je väčšinou Videli lichotivé svet v exkluzívnej dizajnové kúsky z Prada, Malene Birger, Hugo Boss a niekoľko ďalších.
  1. Variácie v štýle: Nikdy nudí svet s jediným pohľadom. Môžete ju ľahko uvidieť v neformálne oblečenie, elegantné šaty, šaty, nohavice s flitrami topy, bodycon šaty, formals a mnoho ďalšieho. Je to jej sila sa rozbehnúť každú vzhľad s dôverou. Dôvera je sexy, je to tak?
  1. Lásku k obuv: Perfektné topánka vyrobená Cinderella stretnúť sa s ňou princa. Princezná Mary a princ Frederik zažil podobnú rozprávku ako romantiku. Bol kráľovská výsosť a bola obyčajná žena. Lietali iskry a svet dostal krásnu princeznú pozrieť up-to. Absolútna módne diva, princezná Mary jednoducho nezaobíde bez dokonalého páru obuvi pre každú príležitosť. Ona je vysoký a štíhly žena. Nosia čerpadlá s gráciou vo väčšine udalostiach ona je súčasťou. Jej sprievodca štýl pre dokonalé topánky robí svoju lásku pre čerpadlá veľmi jasné a evidentné.

Make-up tajomstvo:

  1. Prirodzená krása princeznej Marie prekoná akúkoľvek potrebu un-prírodné alebo ťažký make-up. Ona je väčšinou holé čelia napriek tomu dokáže vyzerať tak nádherný. Ona je zvyčajne nosia holé alebo nahú základňu, ktorá dokonale dopĺňa jej tón pleti. Náznak ruže červenú červenať (len trochu bude robiť) a dieťa ružová / koralové odtieňov pier glosses-, že aj ona je dobré ísť von a rock udalosť.

Fitness Mantry:

  1. Pohárik červeného vína zdá sa, že jej imunita booster. Áno, ona je zvyčajne Videli v večernej večere a kráľovskej strán s pohárom červeného vína. Matka 2 a kmotrou 5, je aktívnym členom kampane proti obezite WHO. Ona je dobrý basketbal a hokej príliš, a bol zapletený s týmito hrami od detstva.

Vyzerá to, že kráľovská krásky nie sú iba plastové bábiky, ale ženy z ocele. Korunná princezná Mary Dánska je aktívna prominent a podporuje rôzne verejnoprospešné pre zlepšenie spoločnosti ako celku. Žena látky, naozaj!

Ktorý kráľovský milostný príbeh je najviac rozprávkové podobne podľa vášho názoru? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...