Starostlivosť o kožu

8 domácich balení na tvár kolagénu Môžete skúsiť dnes

8 domácich balení na tvár kolagénu Môžete skúsiť dnes

Forever young-ako na tele i mysli! To by malo byť naším cieľom! Ale to ľahšie povie, ako urobí. Starnutie vyberá svoju daň a začneme strácať svoje mladistvý vzhľad s časom. Tak, ako môžete zvrátiť proces starnutia? S pomocou kolagénu!

Kolagén, proteín, ktorý sa nachádza v spojivových tkanív nášho tela, robí trik udržať pokožku sviežu, mladý a bez vrások aj vo veku 45! Kolagén je ako lepidlo, ktoré pomáha viazať tkanív, chrupavky, svaly a šľachy spoločne v tele. Teraz musíte sa pýtať, ako môžeme využiť kolagénom budeme konzumovať alebo použiť ho? No, môžete použiť kolagénne tvárové masky na dosiahnutie krásne a hladkú pokožku.

load...

Ak veríte v použití iba prírodných produktov na koži potom nezúfajte. Môžete si vytvoriť masky doma. A ak ste príliš leniví na spracovanie masky doma, potom môžete jednoducho kúpiť je od svojho obľúbeného obchodu!

Ako si vyrobiť kolagén masky doma:

1. Vajcia a uhorka maska:

Ak chcete túto masku, budete potrebovať:

  • Malé kúsky uhorky
  • Bielko
  • Trochu kvapka kadidla
  • Esenciálny olej

Make zmes týchto zložiek a potom ho aplikovať rovnomerne na čistú tvár. Nechaj to na dobu 15 minút a umyte teplou vodou a osušte. Potom hydratujú.

load...

2. Sušené slivky a čerstvo uvarené Organic Coffee Mask:

Ak chcete tento kolagén masku, budete musieť dobre roztlačíme slivky a variť čerstvý šálku kávy organického. Nebudete potrebovať celý pohár hoci. Potom sa zmes týchto položiek a aplikovať ich na vašej tvári. Nechaj to na dobu 15 až 20 minút a potom ju zmyte jemne. Pat suché a hydratujú.

3. Avocado a Kiwi Mask:

Rez avokádo a kiwi na polovicu a rozomelú je dobre. Potom mix týchto dvoch ovocie na jemný zmesi a rovnomerne rozotrite na tvár. Nechaj to na dobu asi pol hodiny. Potom umyte jemne vlažnou vodou a osušte. A konečne, hydratujú.

4. Heavy Krémová pleťová maska:

Ak chcete toto nádherné masku, budete potrebovať med, sóda, a ťažký krém (najlepšie smotana). Miešať tieto prísady do hladkej pasty a potom ju aplikovať na kožu. Nechaj to na dobu asi 20 minút. Umyte vlažnou vodou a osušte. A nezabudnite hydratujú.

5. Kivi a jahody maska:

Niektoré druhy ovocia, ako sú maliny, kiwi, jahody, granátové jablko a paradajky majú vysoký obsah antioxidantov a obsahujú ďalšie aktívne zložky, ktoré pomáhajú zachovať čerstvosť kože, aby to vyzeralo mladšie a krajšie.

6. Mliečne výrobky tvárová maska:

Ingrediencie potrebné k tomuto kolagénu tváre balenia sú semená a orechy, avokádo a avokádový olej, mnoho nosné oleje, tmavo zelená zelenina, kokosové oleje, esenciálny olej, ryby, kokosový krém a mliečny výrobok. Môžete použiť tieto ingrediencie, aby si masku a použiť ju na tvár pre lepšie pleti.

7. Ananás a papája maska:

Ingrediencie potrebné, aby sa prirodzenou masku sú ananás, papája a melónu alebo medovice melóny. Brúsiť tieto ingrediencie a premiešame do pasty. Naneste masku na tvár pre zdravšie pleti.

8. Zelenina tvárová maska:

Ingrediencie potrebné k tomuto masky sú mrkva olej, korenie, banány, zelená zelenina, mrkva a melóny. Použiť túto masku bojovať kožné abnormality a získať skvelo vyzerajúce pleť.

Tak, teraz si môžete zaspievať '16 až umřu'a vyzerať dobre taky! Vďaka týmto domácim kolagén tvárových masiek; Teraz môžete vyzerať žiarivý, krásny a mladý! Nestrácajú že mladistvého ducha!

load...