Starostlivosť o kožu

7 úžasné výhody Peel off masky

7 úžasné výhody Peel off masky

Boj je skutočný. Starostlivosť o pleť sa vyvinul do multi-dimenzionální problém, rovnako ako naše znečistené životné prostredie - konštantný žonglovanie akt medzi stanovenie aktuálny problém, upratovanie po predchádzajúcom poškodení a predchádzanie budúcim nehodám. Uprostred tohto chaosu, trendy pre starostlivosť o pleť ste výsluchu zámer kozmetických značiek - Ako spoznáte skutočný kože riešenie starostlivosti z trik?

To bola moja dilema, keď sa kôra off masky trend obišiel. Uspokojenie nadvihnutí vrstvu mŕtvej kože a nečistôt a bezprostrednej odmenu svieži, mravčenie kože skutočne znie appeeling, ale bol som skeptický. Tu je to, čo som nečakala -

 Funguje to!

1. Vyhostí odumreté a nečistoty ako šéf

Čistá pokožka je zdravá pokožka. Odlepiť masky držať vrchnú vrstvu mŕtvej kože a nečistôt v upchaté póry. Ako ste si ošúpte masku po zaschnutí, že zdvihne všetky mikročastice prachu a nečistôt, okamžite dáva vám žiarivú pleť!

load...

2. Opravy Všetky kožné problémy s antioxidantmi.

Ak si neviete nič o antioxidantov, len viem, že to - antioxidanty sú život! Sú to vaše najlepšie šance proti voľným radikálom, ktoré sú hlavnou príčinou akné, pigmentácie, tmavé škvrny a nerovnomerné pleti.

Zvyčajná veľa odlepenie masiek, bez ohľadu na značku, majú tendenciu byť vitamín, na rastlinnej báze alebo ovocný extrakt založenú ktoré dávajú kožu Impuls antioxidantov. Prichádzajú v, robiť CleanSweep z poškodenia kože už prítomné v pokožke a pomáhajú štít z budúcej poškodenia príliš.

Tu je moja obľúbená časť.

3. Berie Roky Off Your Face

S viditeľným znížením veľkosti pórov a zjavne pevnejšia kožu, bude príspevok peeling off nechať hľadá rokov mladší, ako sa zdá jasnejšie a napäté pokožke. Na pravidelnom používaní, budete tiež všimnúť, znížený výskyt jemných línií a vrások, najmä ak vaše odlepiť masky majú vitamín C, vitamín E alebo extrakty s protizápalovými účinkami.

load...

4. Zbaví That Ugly topánok

Odlepiť masky absorbovať prebytočnú mastnotu z pokožky, zatiaľ čo oni prečistenie a čistí póry, ktorá vám prirodzene matný a čistí pleť. Nenechajte sa mýliť, to nie je nič ako vaša agresívny kontroly oleja krémy a pleťové umýva ktoré zanechávajú vašu pleť ako kartón. Odlepiť masky absorbovať prebytočnú mastnotu bez dehydratácie kožu.

5. Jemne vykoreňuje Fine fúzy

Toto je bonus. Odlepiť masky tiež držať jemné ochlpenie na kožu a jemne vykoreniť ich, keď budete mať masku. Bez broskyňové páperie Pridanie odtieň otupenosti do vašej pleti, bude vaša pokožka okamžite vyzerať leštené a žiarivé.

6. Easy hydratácia a výživa

Možno neviete, ale vaša hydratačný nemusí byť absorbované do pokožky úplne, pokiaľ ju aplikovať v zhone alebo nerovnomerne. Tiež pri preskočiť hydratačný alebo žijú vo vlhkom alebo dehydratačným prostredí, vaša pokožka sa zbaví vlhkosti a môže starnú rýchlejšie.

Odlepiť masky môžu vynahradiť všetko to stratou hydratácie a výživa počas niekoľkých použitiach. Tvorba odlepiť zakrýva týždenný režim pomôže vaša pleť liečiť, aj keď ho zanedbané po najdlhšiu dobu.

7. Upokojuje vašu pokožku - protizápalové vlastnosti

Odlepiť masky majú chladné a upokojujúci účinok na kožu, čo z neho robí váš go-to voľba pre rýchle rozmaznávanie alebo de-zdôraznil reláciu. Protizápalové vlastnosti v gélových masiek pomôcť odstrániť nečistoty, odumreté kože, whiteheads a čierne bodky ľahko a zároveň znižuje zápal kože z mikro-kyselina častíc vo vzduchu alebo dokonca nahnevaných trhlinami alebo vyrážky.

Skúste zlúpnuť masku dnes - Ale nemyslite si to zle!

Tu sú niektoré z dos a nerobiť z kôry off masky, takže budete mať žiadny problém sa snaží je von.

Dos

  • Vyčistite svoju tvár a zbaviť oleja a nečistôt na to pred použitím masku.
  • Umyte si tvár vlažnou vodou na prípravu kožu na olúpať.
  • Naneste silnú vrstvu rovnomerne po celej tvári, a to najmä v rohoch.
  • Buďte jemní.

(Prosím) nerobiť

  • Nenanášajte masku na obočie!
  • Vyhnite sa očí a úst priestor.
  • Netrite pokožku snaží dostať balíček vypnúť, ak to nepríde v jednej vrstve.

Peel off masky boli úžasne osviežujúci, a to ako pre svojej koži a môj cynizmus kozmetickom priemysle. Aj absolútne miloval tak, ako má pleť sa cítil po použití môj prvý pár kôry off masky, a ja som bol rýchly a pridajte ju do mojej starostlivosti o pleť rutina cez víkendy.

Ak máte radi rýchle a bezproblémové kozmetické riešenia, ktoré skutočne fungujú, určite by ste mali skúsiť to. Ak ste nikdy sa snažil zlúpnuť masku predtým, a tento príspevok robí chcete, dajte nám prosím vedieť v komentároch nižšie. Ja by som rád počul od vás!

load...