Starostlivosť o kožu

7 účinných talianskych diét, make-up a tajomstvo krásy odhalenie

7 účinných talianskych diét, make-up a tajomstvo krásy odhalenie

Taliansko je krajina pizze a cestovín. Niekedy je stále neuveriteľné, ako talianski muži a ženy sa podarí zostať fit a štíhla. Štúdie a výskumy ukázali, že stredomorská strava plán v skutočnosti skladá z niektorej z najlepších potravín, ktoré môžu pomôcť osobe zostať zdravý. Taliani vedia, ako udržať svoj jedálniček a životný štýl. Verí v nalepení na prírodné spôsoby, ako udržať svoje olivový žiariace pleť a ich telesnú kondíciu, bez prísne cvičenia.

Talianske Diet Secrets:

1. Taliani milujú, aby si svoje jedlo. Ako všetci vieme, je veľmi dôležité, aby žuť potravu sme správne jesť. Pomáha pri dobré trávenie a správne vstrebávanie živín z potravy. Taliani dodržiavať túto techniku. Užívajú si svoje jedlo a zapojiť sa do pokojného rozhovoru Pri stolovaní. Dokonca vziať prechádzky alebo krátke prechádzky so svojimi blízkymi po večeri, alebo po obede. Zvyčajne sa zabránilo snacking medzi jedlami. Ak tak urobí desiatu, väčšinou sa skladá z orechov alebo iné výživné jedlo.

2. Na rozdiel od hlavného jedla, či už je to pasta alebo akýkoľvek iný Talian strava, Taliani by vždy radšej zelený šalát. Šaláty, ktoré obsahujú tmavo zelenej listovej zelenine, ako je špenát, tmavé kapusta, atď podáva tesne pred dezertom. Šaláty sa mieša s trochou vína, alebo jednoducho hodil na olivovom oleji. Použitie olivového oleja je vidieť takmer vo všetkých talianskych pokrmov, ako sú cestoviny a dokonca aj šaláty. Olivový olej je skvelý pre udržanie dobrého kožu a zdravé srdce. To tiež pomáha pri chudnutí.

load...

3. Taliansky dezert sa skladá prevažne z čerstvého ovocia. Čerstvé ovocie všeobecne nevyžadujú pridaný cukor, pretože sú už sladké. To preto, stáva ďalším jednoduché chudnutie technika pre Italy. Čerstvé sezónne ovocie sú podávané ako dezert, a to buď zmiešaný s trochou vína alebo prevažne balsamikovým octom. Sladké zákusky a sušienky sú zriedkavé a väčšinou vyhradený pre zvláštne oslavy dní.

Taliansky Tajomstvo krásy a make-up tajomstvo:

1. Ak chcete vyzerať najkrajších talianskych žien, odporúčame vám hýčkať vaše vlasy s prírodnými vlasmi masky každú chvíľu. Raz za čas, môžete tak urobiť horúce olivového oleja masáž, ktorá bude tiež zlepšiť krvný obeh v pokožke hlavy.

load...

2. Vyvarujte sa spínacie produkty. Vyzdvihnúť dobrú značku starostlivosti o pleť a pokúsiť sa držať sa ho, či ste získali dobré výsledky.

3. Ceruzka tenké obočie nie sú výber talianskych žien. Majú radi, aby to trochu prirodzené a napriek tomu vo forme. Ak máte tenké obočie, sa snaží vyplniť štíhlosti s bodkami z hnedej alebo čiernej vložky ceruzkou. To umožní, aby sa vaše obočie vyzerať silnejšie a plnšie.

4. Talianky vždy venovať pozornosť podpore najlepšie rys ich tváre s make-up. Ako už bolo spomenuté, ak máte pekné obočie, mali by ste ich udržiavať v kondícii. Ak si myslíte, že ste pekne tvarované pery, vyskúšajte športové rúže, ktoré urobí vaše pery vyniknúť. Ak si myslíte, že vaše najlepšie vlastnosť, že sú vaše oči, potom športu odvážne make-up, aby sa vaše oči vyniknúť. V neposlednom rade, ak si myslíte, že vaše najlepšie vlastnosť je vaša lícne kosti, aby im vyniknúť použitím vhodného farbu červenať na ne.

Dúfam, že sa vám tento post tešil, rovnako ako my. Potom, čo talianskej make-up, kozmetické alebo diétne tipy máte radi sledovať? Ešte nechať pod vaše komentáre.

load...