Starostlivosť o kožu

7 najlepších prírodných parfumov pre ženy

7 najlepších prírodných parfumov pre ženy

Z potravín oblečenie, všetci chceme organické veci teraz, nie? Jednoduché a lepšie životné a používanie stále menej a menej syntetizované materiály sa zdá byť cieľom, a teraz, tento cieľ má spáchal parfum priemyslu rovnako. S rastúcimi nárokmi na prírodné alebo organické parfumy, veľké značky majú prísť s niektorými z najlepších vôní všetkých čias.

Najlepšie Prírodné Parfémy pre ženy

Tu sú vzhľadom k 7 najlepších prírodné parfumy pre ženy sa pozrieť na!

1. Red Flower Ambrette:

Ambrette je prírodný pižmo získané z osiva. V tomto roll-on olej je v zmesi s pačuli, čiernym korením a oranžovej k vytvoreniu sladký a osviežujúcu vôňu. Či už obliekanie na party či rande, DAB Red Flower Ambrette na zápästie určite pridať do svojho zmyselné odvolania.

load...

Cena: $ 48

Kúpiť tu: http://www.amazon.com/Red-Flower-Ambrette-Roll-Perfume - 0-34 / dp / B00144JWHI

2. Black Rosette:

Čierna rozeta je jeden z parfumov podivné neviditeľných Parfumy - rad vôní z čistých, organických parfumových olejov. Všetky prírodné vône je ťažké odolať, a to vďaka nádhernej vôni, ale Black Rosette má niečo naviac. Je to subtílne zvodnými tóny ruží, mäty, čierny čaj a kože.

load...

Kúpiť tu: http://www.fragrantica.com/perfume/Strange-Invisible-Perfumes/Black-Rosette - 10940.html

3. Rich Hippie Eau Deparfum:

Tento rad parfumov, vytvorené z ekologicky obhospodarovaných surovín, iste majú podivné názvy hodiť sa na rad parfumov. Ale nech už ste na sebe Kálačakry alebo Hoochie Coochie Vaša parfum bude rozprávať príbeh. Tieto parfumy zahŕňajú širokú škálu vôní z tropického alebo zemitý, vzdušná až meditatívne.

Cena: $ 55

Kúpiť tu: http://www.aniseapothecary.com/#!product/prd2 - 2158630195 / spring-organické eau-de-parfum-roll-on

4. Aura-Soma Pegasus:

Aura-Soma Pegasus sa skladá z radu organických olejov vyrobených z éterických olejov. Tieto oleje sa získavajú z rastlín, a alkohol použitý pri týchto parfumov sa fermentuje z čisto organických zŕn. Skladajú sa zo silných vonných prísad, ako je céder, vanilky, bergamotu a šafranu.

Cena: $ 144

Kúpiť tu: http://iamnaturalstore.com.au/PARFUM - 56brNutmeg-fialovo-Ylang-Jasmine práškovej-Notes Sandalwood-jantárovej MuskbrAURA-SOMA-PEGASUS_p_1204.html

5. Florascent Ylang:

Prirodzená vôňa ylang-ylang kvetov boli zahrnuté v tomto organickom parfumu. Na rozdiel od tohto exotického kvetu, tuberózy a pomarančových kvetov boli tiež pridané do vône parfumu je.

Cena: $ 96

Kúpiť tu: http://www.ebay.com/itm/Florascent-Natural-Perfume-Ylang-Aqua-Floralis - 60 ml bez-UK-Shipping- - 151627896303 pt = LH_DefaultDomain_3 a hash = item234dba15ef?

6. Indah Dewi Parfémy Balm:

Aj keď to nie je nevyhnutne parfum v spreji, to ešte má impozantné vôňu. Je vyrobený z čistých esenciálnych olejov z jazmínu, vetiveru, ylang-ylang, neroli a pačuli. Telo balzamu je vyrobená zo zmesi kokosového oleja, kakaové maslo, včelí vosk a.

Cena: $ otvorená 24

Kúpiť tu: http://indah.com.au/products/perfume-balm-dewi

7. Barcelona By La Bella Figura:

Barcelona je plná oleja pre starostlivosť o pleť, ktoré udržujú pokožku hydratovanú a vláčnu. Má jemné tóny koňaku, jazmínu a sicílskeho citrónu. Je vyrobený výhradne z stredomorských rastlinných zložiek.

Cena: $ 90

Kúpiť tu: http://www.labellafigurabeauty.com/collections/perfumes/products/barcelona-perfume-oil

Na rozdiel od nich, môžete si dokonca vytvoriť svoj vlastný, prispôsobené prírodný parfum. Chcete vedieť, ako sa robí prírodné parfumy doma? Všetko, čo potrebujete, je zbierka esenciálnych olejov sa vám páči. Zmiešajte olej harmonicky (žiadne konfliktné pachy), a v kombinácii s jojobovým alebo kokosového oleja (alebo preferované dopravcom ropy). Tak, tak jednoducho, môžete si vytvoriť svoj vlastný podpis vône.

Dajte nám vedieť, ako sa vám tento post. Komentovať v poli nižšie!

load...