Starostlivosť o kožu

7 jednoduchých spôsobov, ako odstrániť Fake Tan?

7 jednoduchých spôsobov, ako odstrániť Fake Tan?

Žiariace Opálená tela leňošenie na slnku! To je tá vec sny sú tvorené.

My všetci priať tónovaný a zdravý vzhľad, skôr než byť pastózne biele. Takže ste vyskúšali DIY falošné opálenie. Ale youdidn't zaregistrovať neónové oranžové žiara na svojom tele? A máte termín!

Fret nie, my v stylecraze sú sesterstvo a môžeme stratiť, že oranžovú žiaru ASAP!

Ako odstrániť falošné opálenie?

Falošný tan trvá zvyknúť a bude slabnúť v priebehu time.In prípade, že nie ste spokojní s vašou overbaked opálenie si môžete vyskúšať niektoré jednoduché tips.Patience je key.You možné použiť mix f domáce opravné prostriedky, rovnako ako krása produkty, ktoré majú odstrániť, že oslepujúci hue.Here to, ako vyhnať ten žiar a byť diva ste.

load...

1. Olúpať:

  • Falošné opálenie je len na horných vrstvách vašej pokožky preto opadávaním off zníži extremity na tan.You môže
  • Zmiešajte lyžicu každý z citrónovej šťavy a cukru, peeling-a-dub po celom opálených oblastiach dobre. Nechať ho sedieť na pár minút, aby pomohol citrónová šťava robiť svoju prácu a opláchnite teplou vodou.
  • Make pasta s hnedým cukrom a práškom do pečiva a jemne votrite cez kožu, nechať ho sedieť a robiť svoju prácu, potom zotrite a umyte teplou vodou.
  • Zakaždým, keď sa vykúpať púšťať kožu pomocou exfoliačný produkt a Alert loofah.Skin - Nepoužívajte viac ako drhnúť koži - to môže viesť k podráždeniu skin.Be jemným Koniec koncov, je to vaša pokožka.
  • Plne využiť na horúcom slnku a osviežiť sa vo pool.You môžu zacvičiť ako vaše opálenie a vaše telo v rovnakej time.Chlorine vo vode bude tiež zmierniť odolných oblastí ťažké dosiahnuť yourself.Post plávať, jemne votrite / použiť hubku na odstránenie prebytočnej opálenie.

2. Dorastajúci:

Dosť Said.Waxing odstraňuje opálenie a odumretej kože a urobí tón pleti svetlejší.

3. Steam:

Relaxovať v pare alebo v saune počas 20 - 30 minút a potom sa nalepenie s mokrými towel.This pomôže odstránenie odumretých kožných buniek a znižujú oslepujúci oranžovú oslnenia.

4. Dieťa olej:

Masáže s detský olej sa ďalej zmierniť oranžové odtiene. Po masírovať oleja do kože odlupovať s uterákom alebo špongiu

5. Depilovať:

Môžete zabiť dve muchy jednou ranou. Môžete kombinovať opálenie ovládanie s nadbytok telesného ochlpenia removal.You možno použiť depilačné krémy, ako Veet a Anne french.These krémy obsahujú chemické látky, ktoré pomáhajú pri poškodí falošné opálenie.

load...

6. Bleach:

Ja viem, je to protirečenie. Vám opálenie tmavšie a odfarbiť byť lighter.The Jediným rozdielom je, že toto bielenie je pre korekciu nerovnomerného alebo príliš veľa falošné opaľovacieho prípravku.

7. Naneste rozkladá sa opaľovacie prípravky:

Existuje nepreberné množstvo falošných tan produktov odstránenie k dispozícii na trhu, ktorá môže byť použitá posledná resort.You si môžu vybrať z gély, krémy a exfoliants.A slovom opatrnosť - pred použitím takého products.You môžu tiež vyskúšať vždy robiť kalmetizace detanning pleťové masky z VLCC a Lotus herbára, ktorá sa bude zaoberať dvojaký účel de opaľovanie a hydratačné

Jeho najlepší počkať na to a opálenie bude slabnúť s časom a množstvom čistenie a exfoliácia. Ako Výstrel, nezabudnite hydratujú a hydratujú ako vaša pokožka bola spracovaná s použitím falošných tan produktov. Môžete skúsiť lepšie značku nabudúce pamätať a umiernenosť je kľúčom.

Do podeliť o svoje skúsenosti s nami! Komentár nižšie.

load...