Starostlivosť o kožu

7 Jahodové tvárové obaly pre žiariacu pokožku

7 Jahodové tvárové obaly pre žiariacu pokožku

My všetci milujú ovocie, nie? Potom je čas dať ovocnou liečiť nielen pre palety, ale pre vašu pokožku rovnako. Jahody robiť zázraky pre vašu pokožku. Byť bohatý na živiny, môžete očakávať, že Strawberry na zázraky pre vašu pokožku. Tieto jahody príbehy boli okolo roku rímskych a egyptských éry a oni používali je pre liečivé účinky, najmä pre liečbu akné.

Výhody jahody pre pleť:

1.Today, vedecky bolo preukázané, že jahody so svojimi antioxidanty, adstringentné a protizápalové vlastnosti pomáhajú spomaliť proces starnutia, liečbe popálenín a ponúknuť najlepšiu formu ochrany pred UV žiarením.

2.Being bohatý na alfa-hydroxylové kyseliny, pomáhajú Jahody zbaviť odumretých kožných buniek.

3.They majú vysoký obsah kyseliny salicylovej a sú preto ideálne činidlá na liečbu akné.

4.It zahŕňa tiež bohaté obsah vitamínu C, ktorý zosilňuje až tvorbu kolagénu a minimalizuje jemné linky a vrásky. Omega-3 mastné kyseliny nájdené na jahodách odľahčiť tón pleti a znížiť tmavé kruhy.

load...

5.You možno tiež použiť toto ovocie, aby tón pleti zlepšiť štruktúru pokožky a zosvetlenie pigmentácie a akné značiek.

Poznámka: Niektorí ľudia by mohli byť alergickí na jahodách, čo môže spôsobiť, že koža na útek do vyrážka, žihľavka a kontaktnú dermatitídu. Tak, vykonajte test kožnej náplasti, než budete pokračovať s použitím niektorého z nasledujúcich pleťové masky. Ak sa stretnete podráždenie, prosím, prestaňte používať jahody.

Niektoré kozmetické pomocou Jahody:

1. Jahody a čerstvej smotany maska:

Vezmite jahodovej drene, zmiešame s čerstvou smotanou (suchá pleť) alebo jogurtu (mastná pleť) a pridajte lyžicu medu. Naneste po celej tvári, a nechať to na dobu 10 minút a opláchnite teplou vodou. Môžete hlboko zmraziť a uložiť túto masku ako, ako som sa pravidelne robiť. Táto maska ​​pomáha redukovať akné.

load...

2. Strawberries & Lime pleťová maska: 

Pomáha pri de-opaľovaní pokožku a zosvetľuje pigmentové stopy na koži. Zmiešajte jahody a lyžicu limetkovej šťavy. Naneste po celej tvári po dobu 15 minút a opláchnite teplou vodou.

3. Strawberry & Chocolate Mask:

Kaša jahody spolu s lyžice kakaového prášku a medom. Naneste na tvár po dobu 15 minút a opláchnite teplou vodou. To pomáha, aby sa vám pleť žiara a tiež robí to mäkké.

4. Med a jahoda maska:

Mash pár jahody s vidličkou, až sa premení v hladkú pastu. Pridajte lyžicu medu a aplikovať túto masku po dobu 15 minút a opláchnite teplou vodou. Med je anti - oxidant, ktorý pomáha v boji proti kožných nečistôt a akné.

5. Blemish náchylné kože Strawberry Mask:

Mash štvrtina šálku zrelého banánu a jahody, pridajte do neho, štvrtina šálky kyslej smotany alebo jogurtu a lyžicu medu. Naneste po celej tvári; nechajte to na dobu 15 minút pred praním ju teplou vodou.

6. Rice múka a Strawberry pleťová maska:

Blend pár jahôd s lyžicou ryžovej múky. Naneste na tvár po dobu 15 minút pred praním ju.

7. Jahoda Scrub:

Krájať bobule a votrite ho po celej tvári, jej alfa hydroxylové kyseliny majú vynikajúcu exfoliačný schopnosť. Nechať ho sedieť na tvári po dobu jednej minúty a zmyte.

Tieto jahoda tipy sú vysoko efektívne. Snažte sa ich! Pokladňa ďalšie ovocné sady tu.

load...