Starostlivosť o kožu

6 jednoduchých spôsobov odstránenia červených škvŕn na koži

6 jednoduchých spôsobov odstránenia červených škvŕn na koži

Červené škvrny po celej tvári ničí svoj vzhľad? Nechcem, aby mohli začať o tom, ako nepríjemné tieto škvrny sú. Aj keď sa zdá, ako veľký problém, ale v skutočnosti nie sú. Ako sa zbaviť z nich je ľahká úloha s nápravných opatrení Zostavil som v tomto článku. Prečítajte si o to vedieť viac.

Vzhľad červených škvŕn je vždy najčastejšie kožné problém, ktorému čelia ľudia zo všetkých oblastí života. Sú charakterizované ako svrbenie, bolestivé, opuchnuté, tekutinou naplnené, alebo len proste ako škvrny a jazvy, ktoré nebolí, zmena formulárov, ani nemajú žiadny iný sprievodný rys. Tieto malé červené škvrny na koži môžu bežne nastať v dôsledku:

 • Akné a pupienky
 • Materské znamienka
 • Rosacea
 • Krvné škvrny / petechiae
 • Žihľavka a vyrážky
 • Uhryznutie hmyzom
 • Osýpky
 • Alergie a / alebo chemickej reakcie

Vzhľadom na to, že príčiny sú mnohí, správne určenie presnej príčiny, je veľmi dôležité určiť správny priebeh liečby pre liečenie tohto problému. Tiež, jeden by mal vždy konzultovať s lekárom v situáciách predĺžených a zhoršili červenými škvrnami.

load...

Že sa trochu depresívne, že jo? Ale nestrácajú srdce. Existujú určité všeobecné spôsoby, ako riešiť tento problém, a sú vysvetlené nižšie.

Spôsoby, ako zaobchádzať s červenými škvrnami na koži

 1. Citrónová šťava
 2. Jablčného octu
 3. Aloe Vera
 4. Kokosový olej
 5. Kakaové maslo
 6. Púpava Root

Rozlúčte sa s červenými škvrnami kože s týmito prírodnými Solutions

1. Citrónová šťava

Budete potrebovať
 • 1 - 2 polievkové lyžice citrónovej šťavy
 • Bavlna pad / guľa
Čo musíte urobiť,
 1. Vydolovať nejakú čerstvú citrónovou šťavou a aplikovať ich na postihnutú oblasť pomocou vatový tampón.
 2. Nechaj to na asi päť minút a potom opláchnite vodou.
 3. Pat suché a hydratujú.
Ako často by ste mali robiť to

Každý deň opakovať to dvakrát.

load...
Prečo to funguje

Citrónová šťava obsahuje kyselinu citrónovú, ktorý pôsobí ako sťahujúci. PH pokožky je vyrovnaný, a to znižuje začervenanie škvŕn. Citrónová šťava tiež čistí pokožku a sťahuje póry, čo je ďalšia výhoda, ak akné a vyrážky sú dôvody pre vaše červené škvrny (1, 2).

pozor

Ak máte citlivú pokožku, zrieďte citrónovú šťavu rovnakým množstvom vody, pred použitím ho.

Späť na obsah

2. Jablčný ocot

Budete potrebovať
 • 1-2 lyžička jablčný ocot
 • 2 lyžice vody
 • Vatový tampón
Čo musíte urobiť,
 1. Zrieďte ocot vo vode a aplikovať ju v celej postihnutej oblasti.
 2. Nechaj to prirodzene uschnúť a potom sa opláchne obyčajnú vodu.
 3. Pat kožu suchú a aplikovať krém.
Ako často by ste mali robiť to

Urob to dvakrát denne.

Prečo to funguje

Mierne kyseliny prítomné v jablčný ocot tón pokožky a obnovenie rovnováhy pH. ACV tiež obsahuje antioxidanty, ktoré podporujú hojenie podráždené a zapálené škvrny (3, 4).

Späť na obsah

3. Aloe Vera

Budete potrebovať

Aloe vera list

Čo musíte urobiť,
 1. Plátok aloe list do polovice, a lopatka sa na gélu Vnútri do vzduchotesnej nádoby.
 2. Aplikovať tento gél na červené škvrny a masáž pre jednu alebo dve minúty.
 3. Opustí vera gél aloe po dobu 20 - 30 minút a potom opláchnite vodou.
 4. Uložiť zostávajúce gél v kontajneri.
Ako často by ste mali robiť to

Naneste aloe vera gél dvakrát denne.

Prečo to funguje

Liečenie a upokojujúce vlastnosti aloe vera gél sa často používajú na liečenie ochorení a podráždenie kože. Základné živiny, spolu s antioxidantmi a liečivých látok, zníži červené škvrny a vaša pleť zdravú a žiariace (5).

Späť na obsah

4. Kokosový olej

Budete potrebovať

Panenský kokosový olej

Čo musíte urobiť,
 1. Očistite kožu s jemným mydlom a vodou.
 2. Osušte a masáž s niekoľkými kvapkami kokosového oleja.
 3. Udržať olej na noc.

Ako často by ste mali robiť to

Urobte to každý večer pred spaním.

Prečo to funguje

Kokosový olej upokojuje pokožku a znižuje červené škvrny. To hydratuje pokožku hydratovanú a udržuje ju mladý pohľadný. Tento olej vyhovuje ľuďom s mastnú pleť rovnako. Dôvodom je, že kokosový olej neupcháva póry a spôsobiť akné. Je to vlastne čistí upchaté póry (6).

Späť na obsah

5. Kakaové maslo

Budete potrebovať

Organické kakaové maslo

Čo musíte urobiť,
 1. Masírujte postihnuté miesto opatrne s malým množstvom kakaového masla.
 2. Nechajte to na noc. Opláchnite tvár ráno ako obvykle.
Ako často by ste mali robiť to

Tento postup opakujte každú noc.

Prečo to funguje

Nájdené v kakaovom masle phytochemicals zosvetliť červené škvrny a zmiernenie zápalu súvisiacimi. Toto maslo tiež obsahuje antioxidanty, ktoré pomáhajú zvrátiť škody spôsobené voľnými radikálmi. Kakaové maslo je tiež veľmi hydratačný na kožu (7).

pozor

Ak máte mastnú pleť, vyskúšajte kakaové maslo sa na malom priestore ako prvý. Ako to je s vysokým obsahom tuku, mohlo by to spôsobiť akné. Z tohto dôvodu, je test na malej ploche sa odporúča pred použitím, aby sa odstránili červené škvrny na koži.

Späť na obsah

6. Dandelion Root

Budete potrebovať
 • 1 čajová lyžička koreň púpavy prášok
 • Šálku horúcej vody
Čo musíte urobiť,
 1. Variť čerstvý koreň púpavy čaj tým máčanie bylinu v horúcej vode po dobu niekoľkých minút.
 2. Kmeň a piť čaj, keď je teplo.
Ako často by ste mali robiť to

Mať 1 - 2 šálky púpava koreňa čaju na pár dní, a uvidíte rozdiel vo vašej koži.

Prečo to funguje

Koreň púpavy odstraňuje nahromadené toxíny efektívne z tela zlepšenie funkcie pečene. Táto detoxikácia je vaša pleť jasné a žiariace zvnútra (8). Červené škvrny sa zmenšila do značnej miery, a to najmä tých, spôsobené v dôsledku akné a petechií.

Späť na obsah

Opravné prostriedky Vyššie uvedené sú vynikajúce tonery, zvieravé prostriedky, zmäkčovadlá a detoxikačné látky. Tie sa ukázali byť užitočné pri zosvetlenie a blednutiu červené škvrny a upokojenie pokožky, aby bolo zdravé. Použite ich pravidelne, a uvidíte ten rozdiel. Na rozdiel od týchto opravných prostriedkov, je dôležité dodržiavať správnu starostlivosť o pleť rutiny spolu so zdravou stravou. Niektoré základné tipy pre toto sú uvedené nižšie.

Tipy pre červené škvrny na koži

1. Pomocou dobré kozmetiky a osobnej hygieny produkty

Nadmerné a dlhodobé používanie umelých kozmetických a chemických založené na osobnú hygienu, ako sú rúže, prášok, mydlo, pleťové vody a podobne, najmä tie nižšej kvality, môže byť škodlivé pre kožu. Môžu obsahovať žieravé a nezdravé prísady. Je vhodné používať živiny a prírodný extrakt bohatý na kozmetiku miesto ich chemické zabalené náprotivky, aby sa zabránilo škodlivé účinky, ako sú vyrážky, alergie, akné, červené škvrny, atď Nezabudnite skontrolovať dátum exspirácie týchto výrobkov pred aplikáciou vyhnúť sa škodlivým chemickým reakciám na koži.

2. Exfoliácia

Pravidelná a správna exfoliácia postihnutej oblasti môže pomôcť zafarbenie a odznení červenými škvrnami. Pomáha zbaviť nečistôt, nechcené ropy a mŕtve a suché kožné bunky stavať-up na pokožke, ktoré bránia zosvetlenie týchto červených škvŕn. Exfoliácia pomáha pri uvedení novej a zdravú kožu na povrch, a tým, aby vaša pleť bez poškvrny a bezchybné.

Exfoliačný a čistenie môže byť vykonané s prírodnou a ekologické produkty, pemzy, žinku a kroviny. Odstraňujú nežiaduce bunky z povrchu pokožky, a aby to vyzeralo, svieže a revitalizovaná.

3. Vyhnúť sa pobyt na slnku

Červené škvrny na koži môžu prehlbovať a zhoršovať v dôsledku vystavenia škodlivým slnečným lúčom. Môžu poškodiť kožné bunky, podporovať prebytok syntézu melanínu v postihnutej oblasti, spôsobiť popálenie pokožky, atď. Toto poškodenie kože spomaľuje proces blednutia a zosvetlenie červené škvrny. Z tohto dôvodu, to je najlepšie sa chrániť pred týmito škodlivými UV lúčmi a používať krémy a produktov starostlivosti o pleť, ktoré obsahujú SPF.

4. Správna a zdravá strava

Zachovanie zdravej a vyváženej stravy je nevyhnutnou podmienkou pre získanie jasného, ​​nepoškvrnený, a zdravú kožu. Nezdravá strava môže vyvolať alergie, zažívacie problémy, akné, pupienky, suchosť kože, atď., Ktoré môžu ďalej iniciovať vznik nežiaducich červenými škvrnami na tvár a telo. Aby sa tomu zabránilo, je potrebné sa riadiť stravu bohatú na bielkoviny, vitamíny, minerály a ďalšie živiny, ktoré môžu pomôcť telu v boji proti chorobám zvyšovaním úrovne odolnosti.

Na rozdiel od všeobecných príčin, niektorí ľudia majú červené škvrny na koži od narodenia, napríklad materské znamienka. Tie sú výsledkom genetických faktorov. V takýchto prípadoch je veľmi ťažké slabnúť alebo zosvetliť tieto červené škvrny prirodzene. Kozmetické procedúry sú jediný spôsob, ako odstrániť tieto škvrny. Užívanie liekov, mastí, pleťové krémy, ako sú calamines, laserové ošetrenie, chirurgické možnosti, a ďalších zdravotníckych a klinických alternatívy sú užitočné pri liečení, osvetlenie, a odstrániť tieto nežiaduce červené škvrny od tela.

Ak máte červené škvrny na koži, použite prírodné prostriedky uvedené v tomto článku, ako sa zbaviť z nich s ľahkosťou v pohodlí vášho domova. Vykročiť s dôverou a chváliť jasné a nepoškvrnenú kožu.

Dúfajú, že článok bol informatívne. Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky, prosím zanechať komentár nižšie.

load...