Starostlivosť o kožu

6 jednoduchých spôsobov, ako sa postarať o pupienky Za ušami

6 jednoduchých spôsobov, ako sa postarať o pupienky Za ušami

Každý jednotlivec je znepokojený jeho alebo jej koži, pretože každý chce vyzerať krásna. Pupienky môžu byť docela nepríjemné. Majú tendenciu spôsobiť opuchy na koži a sú zvyčajne naplnené hnisom. Pupienky sa objavujú, keď sa mazové žľazy sa stal hyperaktívne v prírode. Olej vylučovaný z týchto žliaz spôsobí upchatiu v póroch čo si kontaminovaných mikróby a baktérie, naďalej vedie k opuchom na povrchu pokožky, na nose, za ušami atď Tieto pupienky môžu mať vplyv na človeka psychologicky, a preto by byť liečený, a správne vyliečiť. Nasledujúci článok vysvetľuje vám spôsoby, ako sa vyhnúť akné za ušami.

Rôzne spôsoby, ako sa zbaviť vyrážok za ušami:

1. Hot Compress:

Najúčinnejší spôsob, ako sa dostať preč s pupienky a zabránenie jeho výskytu je obklad s teplou vodou, ktorá pomáha pri vysychaní pupienok. Aplikácia z bavlny alebo uterákom ponorené vo vriacej vode pomáha pri rozširovaní a otváraní pórov tváre. Akonáhle póry sa otvorili, špina tendenciu sa dostať von, keď vyčistiť jemným Face Wash a môže pomôcť jednotlivec dosiahnuť čistú pleť. Odporúča sa, aby prijali taký zvyk trikrát denne.

2. Kyselina citrónová Použitie:

Citrusové šťavy alebo Vitamín C je veľmi užitočné, pretože jej použitie pomáha pri kontrakcii tkanív, nabudúce, tlačenie olej z opuchov. Liečivé vlastnosti držaný pomocou kyseliny citrónovej pri zabíjaní choroboplodných zárodkov a baktérií, pretože to veľmi pracné žiť v kyslom prostredí. Ak chcete dosiahnuť čistú pleť, aplikácia citrusové šťavy by malo byť vykonané pred sprchou a opláchnuť po desiatich minútach sa studenou vodou.

load...

3. Tea Tree Oil:

Olej odvodený z listov čajovníka, rovnako ako mlieko je veľmi užitočné pri liečbe akné. Aplikácia mlieka, ktoré obsahuje alfa hydroxy kyseliny alebo tea tree olej pomáha pri premiestňovaní mŕtvej kože; Póry majú tendenciu byť zanesený odstránením vonkajšej vrstvy odumretej kože spolu s nahromadené oleja a nečistôt. Tea tree olej má liečivé látky, ktoré zabíjajú baktérie a urýchliť proces hojenia. Tento proces by mal byť nasledovaný trikrát každý deň.

4. Alkohol a Kolín nad Rýnom:

Oba tieto sú veľmi užitočné pri liečbe akné a nežiaduce škvrny na koži. Žiadosť o loptou bavlny alebo žinkou ponorené do alkoholu alebo kolínskej pomáha zbaviť sa takých pupienkov. Kvapalina pomáha pri odstraňovaní choroboplodné zárodky a baktérie z kože a otvára póry na koži.

5. Egg White Použitie:

Ak jednotlivec má tendenciu byť veľmi náchylná k pupienkov na krku za ušami, alebo kdekoľvek na koži, mal by platiť vajcia sa dostať späť do normálneho stavu. Prítomnosť vitamínov a zinku pomáha v boji proti akné. Bielka vajcia by mal byť zmiešané a dobre použité. Aplikácia by mala byť zmytí po rozpätí tridsiatich minút v riadnym spôsobom dosiahnuť jasnú kožu.

load...

6. Základná starostlivosť:

Jednotlivec by nemala prasknúť pupienky, pretože ich odstránenie prebieha iba zvonku, ale problém môže pretrvávať vnútri. Prasknutie môže spôsobiť rast ďalšie pupienok, takže by to malo byť zdržal. Dostať preč s stresu v každodennom živote je, pretože riadny odpočinok zásadné a ásany pomôcť pri sekrécii endorfínov a prírastok v obehu krvi. Zvýšený prietok krvi poskytuje základné vitamíny a živiny, a preto pomáha pri dotovanie pupienky. Vaše vlasy príliš by mala byť opláchnuť rutinne, ako špinavé vlasy vedie k rastu baktérií, ktoré môžu spôsobiť problémy s akné na tvári a hlavne pupienky okolo uší.

Dúfam, že sa vám nájsť tieto účinné a tieto spôsoby by vám určite pomôže zbaviť sa pupienok, ako nárazy za ušami, alebo kdekoľvek na koži. Ešte nám zanechajte komentár nižšie.

load...