Starostlivosť o kožu

6 jednoduchých ráno starostlivosť o pokožku tipy pre krásne vás

6 jednoduchých ráno starostlivosť o pokožku tipy pre krásne vás

Vedeli ste, že vaše každodenné ranné starostlivosti o pleť rutina robí vyzerať čo najlepšie? Je to pravda! Určité ranné tipy pre starostlivosť o pleť vám pomôže vyzerať svieža a krásna po celý deň. Mnoho ľudí si myslí, že ich nočná starostlivosť o pleť rutina je najdôležitejšie, ale pravdou je, ako sa postarať o vašu pokožku v dopoludňajších hodinách, je rovnako dôležité.

Chceli by ste vedieť, ako na to? Pokračuj v čítaní!

Dopoludnia starostlivosť o pleť Rutinné:

Tu sú niektoré vynikajúce tipov, ktoré vám pomôžu vytvoriť skvelé rannej starostlivosti o pleť rutina. Tým, po nich môžete mať žiariace pleť po celý deň bez ohľadu na to, či budete nosiť make-up, alebo nie!

load...

1. Odstráňte všetky nečistoty:

Umývanie tváre pred spaním, je nesmierne dôležitá, pretože odstraňuje nečistoty z kože (1). V dopoludňajších hodinách, použite čistiace ošetrenie zotrieť nečistoty a zastavaným olejov. Bude prípravka kožu pre absorpciu a nechať ju pocit sviežosti a nahor.

2. Použite Facial Mist:

Uplatniť veľkú tváre hmly, aby sa vaša pleť hydratovaná a žiarivá. To by sa malo uskutočniť pred použitím denný hydratačný krém alebo sérum. Získate pomerne málo výhod z tváre hmly. Po prvé, sú skvelý spôsob, ako hydratujú pokožku pred nanesením make-upu. Tiež upokojuje pokožku a pomáhajú pri stanovení make-up, akonáhle ste použili všetko.

3. Naneste sérum:

Ako viete, séra pomáhajú udržať vašu pokožku mladistvý, pretože opraviť a zdvihnúť kožu. Oni tiež dať veľkú dávku vlhkosti, že vaša pleť potrebuje, aby sa vyzerať žiariace a žiarivé po celý deň. Aby sa ubezpečil, budete postupovať dopoludnia starostlivosti o pleť rutina odporúčanú odborníkmi, nezabudnite si sérum.

load...

4. Hydratujú:

Ďalším krokom je, aby hydratujú, a to je krok, ktorý by ste nikdy nemali zabudnúť! Používajte ľahký produkt na deň, a to najmä ak ste už používate sérum. Odborníci odporúčajú používať hydratačný krém, ktorý má vstavanú ochranu proti slnečnému žiareniu, ktoré chránia pokožku pred slnečným žiarením (2). To vám ušetrí čas aj peniaze, pretože nemusíte používať ďalší produkt.

5. Zbavte sa opuchnuté oči:

Existuje ráno, keď sa prebudíte s opuchnuté oči, ktoré nevedia, ako opraviť! Nenamáhajte. Všetko, čo musíte urobiť, je dať svoju očný krém alebo gél v chladničke po dobu niekoľkých minút pred použitím ho. Ak budete piť čaj, môžete umiestniť čajových vrecúšok na očných viečkach po ich ochladení, ako sa zbaviť akejkoľvek opuchy. Čajové vrecúška harmančekového čaju a čierny čaj sú vynikajúce de-nafúknuť svoje kukadla!

6. Pite veľa vody:

To je tajomstvo krásnu pleť. Pitná voda v dopoludňajších hodinách je známe, že majú veľa výhod, vrátane pomoci tráviaci systém, udržuje pokožku hydratovanú a pomôže vám prebudiť a aby sa cítite pod napätím (3). Aj vaše telo skutočne potrebuje vodu, pretože by ste nemali konzumované akýkoľvek počas 7 až 8 hodín. Nezabudnite piť veľa vody po celý deň, aby sa vaše telo hydratované a pokožku žiariace.

Ako sa postarať o vašu pokožku v dopoludňajších hodinách, je dôležité, pretože hrá dôležitú úlohu v tom, ako vaša pleť vyzerá a cíti sa po celý deň. Musíte sa uistiť, že sa budete riadiť rutinné ranné starostlivosť o pleť, ktorá vyhovuje vašej pleti. Môže nastať situácia, keď nemáte čas prejsť každý krok, ale uistite sa, že ste čistí pokožku, udržiavať ju hydratovanú a aplikovať opaľovací krém každé ráno, než budete chodiť von z vášho domu. To sú základy a bude robiť zázraky pre vašu pokožku.

Ako sa vám páčil tento príspevok? Dajte nám vedieť prostredníctvom komentárov v poli nižšie! Čakáme na správy od vás!

load...