Starostlivosť o kožu

5 základných vitamínov pre zdravú pokožku

5 základných vitamínov pre zdravú pokožku

Vitamíny boli považované za potrebné pre svoje zdravie! A na riziko opakovania seba Poviem to znova, zdravé ste je krásny vy.

Vitamíny sú nielen zdravé, ale tiež hrajú dôležitú úlohu v udržanie stavu pokožky. Tu vám prinášame podrobnosti o rolách rôzne vitamíny hrajú tiež spomenúť niekoľko zdrojov.

Vitamín K Skin prečo a odkiaľ?

1. Vitamín A pre pleť

Vitamín A je nevyhnutný pre udržanie pružnosti pokožky, prevenciu sucha, vrások a starnutie kože. Osoba, nedostatok vitamínu A, bude mať šupinatosť, svrbenie a prípadne pupienky. Vitamín A tiež hrá veľmi dôležitú úlohu pri obnove kožného tkaniva. Retinoid, forma vitamínu A sa používa pri liečbe kožných ochorení, ako je lupienka k regulácii bunkového rastu.

load...

Vitamín A možno nájsť v mäso, mlieko, syry, vajcia, špenát, mrkva, tekvica a brokolica, hrachu, mango, papája, marhule, tekvica.

2. Vitamíny B komplex pre Skin:

Najvýraznejším prvkom komplex vitamínov skupiny B je biotín. Biotín je živiny potrebné vlasov, nechtov a zdravie pokožky. Naše vlastné telá produkovať to aj v pečeni a obličkách. Vitamín B komplex nedostatky vedú k kožné svrbenie, kožné vyrážky, a vypadávanie vlasov.

Biotín kožné doplnky sú k dispozícii v kozmetickým krémom pomôcť obnoviť vzhľad pokožky a hydratujú ju. Niacín je ďalší vitamín B, ktorý pomáha hydratujú pokožku. Pri použití takéhoto krém po dobu jedného týždňa môže dať kožu späť svoju prirodzenú vlhkosť a zároveň zmierňuje svrbenie akékoľvek príznaky podobné.

load...

Vitamín B1 alebo Tiamín je ďalší vitamín, že musíme mať na žiariacu pleť. To zvyšuje cirkuláciu krvi v tele, ktorý pridáva do svojho žiary. Majte na pamäti, že ak ste na antikoncepčné tabletky, potom si môžete byť s nedostatkom tohto vitamínu.

Vajíčka, losos, ryža, banány, ovsené vločky sú bohaté na prírodné zdroje.

3. Vitamín C pre pleť:

Vitamín C udržuje pleť dobre tónovaný. Vitamín C je ten, ktorý chráni pokožku pred starnutím a ovisnuté. Nedostatok vitamínu A môže spôsobiť vrásky a zmena farby kože. To stimuluje tvorbu kolagénu. A to je kolagén, ktorý udržuje pleť mladá a vláčnu. Ako pokožka starne, viac vitamínu C je nevyhnutný pre udržanie pružnosti.

Brokolica, kel, kapusta, jahody, citróny, pomaranče, hrozno, karfiol sú plné vitamínu C.

4. Vitamín E pre pleť:

Obnovuje vlhkosť pokožky a spomaľuje starnutie kožných buniek. Je bohatá na antioxidanty, ktoré chránia pokožku pred voľnými radikálmi v našom okolí.

Rastlinný olej, olivy, zelená listová zelenina a orechy sú dobrým zdrojom vitamínu E.

5. Vitamín K pre kožu:

Vitamín K dodáva pleti s jedným dôležitým prínosom: redukuje tmavý vzhľad modrín. V kombinácii s vitamínom A stáva veľkým kože zjasňovacího pre pod očami tmavé kruhy pod očami. Tmavé kruhy objaví v dôsledku úniku krvi z plavidiel pod okom. Vitamín K hrá úlohu pri zrážaní a zahusťuje kožu zaisťujúce redukciu tmavých kruhov.

Najlepší prístup k starostlivosti o pleť je piť veľa vody, používajte jemné produkty očistiť svoje koži, vždy nosiť ochranu proti slnečnému žiareniu, a jesť vyváženú stravu

load...