Starostlivosť o kožu

5 Vitamíny, aby vaša pokožka Glow

5 Vitamíny, aby vaša pokožka Glow

Existuje široká paleta krémov na trhu, ktorá tvrdí, že vás spravodlivejší. Ale každý z nás majú rôzne odtiene pleti a typov. Keď sa značka tvrdí, že výrobok funguje na všetky typy pleti, je to pravdepodobne diskutabilné, pretože iba prírodné výťažky možno dosiahnuť tohto tvrdenia. Príroda má riešenie pre každý problém, a tam sú vitamíny, ktoré robia pokožku žiara prirodzene ovplyvňuje množstvo melanínu v koži.

Vitamíny pre Skin Glow

1. Vitamín A:

Vitamín A je známe, že posilnenie procesu opravy tkanív. To spevňuje pokožku a zabraňuje jej vysychaniu. Pravidelný prísun vitamínu A udržuje pokožku pevnú a vlhké. Ale to by malo byť konzumované v malých množstvách, pretože je rozpustný tuku. Tuk, ktorý sa hromadí v dôsledku nadmernej Vitamín A je uložený v pečeni, čo je škodlivé pre telo.

Vitamín A sa nachádza v mliečnych výrobkoch, vajciach a rybieho oleja, ako aj zeleniny, ako je brokolica, špenát a mrkva. Zahryznúť do surovej mrkvy každý deň alebo piť mrkvovej šťavy s vašou raňajkách vyživovať pokožku a aby to vyzeralo spravodlivejšie.

load...

Koľko konzumovať: 700 mikrogramov (mikrogramov), čo je šesť až sedem palcov mrkva vám svoju dennú dávku vitamínu A a betakaroténu. 3000 mcg denne, je váš limit!

2. Vitamín B:

Zlepšuje farbu pleti a vyživuje vlasy. Poskytuje kožu schopnosť vylučovať éterických olejov. Tento vitamín je rozpustný vo vode a môžu byť konzumované denne. To je tiež jeden z úžasných pleť žiaru vitamínov. Vitamín B by mohol robiť skalp mastnú a spôsobujú lupiny, ak je skalp nezúčastnil sa, preto sa uistite, že umyť a stav vašich vlasov pravidelne!

Zelená listová zelenina sú najlepším zdrojom vitamínu B. To je tiež nájdené v pšeničných klíčkoch, droždie, cereálie, jogurt a tmavý chlieb.

Koľko konzumovať: 1,3 mg vitamínu B6 a 2,4 mcg vitamínu B12, bude mať vaša pleť žiarivejšia. Nepresahujú 100 mg vitamínu B6 denne!

3. Vitamín C:

Vitamín C prospieva koži, a je tiež nevyhnutné pre zdravie vašich očí a ďasien. Tento vitamín pripravuje telu bojovať proti infekciám. Je to skvelý antioxidant a pomáha bojovať s príznakmi starnutia. To pomáha pri produkcii kolagénu v pokožke, čo je pocit vláčnu a vyzerať mlado. To je rozpustný vo vode príliš, a teda môžu byť konzumované na dennej báze.

load...

Vitamín C sa vyskytuje v citrónovej ovocie, ako sú pomaranče, sladké vápna, citróny, hrozno a manga. Zelenina, ako brokolica, karfiol, kel, uhorky a paradajky sú bohaté na vitamín C!

Koľko konzumovať: 75 mg. Vaša denná dávka vitamínu C je v tej pohári pomarančovej šťavy. Tento limit je 2000 mg denne.

4. Vitamín E:

Vitamín E je najdôležitejší vitamín pre zdravú kožu. Je zodpovedná za bojovať s príznakmi starnutia účinne. To bojuje proti voľným radikálom v tele a tiež pomáha pri znižovaní strie a čiary. Vitamín E môže byť konzumované každý druhý deň.

Olivy, arašidy, slnečnicové semená a mandle sú Vitamín E hojné. To je tiež nájdené v zelenej listovej zelenine a pšeničných klíčkov.

Vitamín E, ak sú konzumované v správnych dávkach, vyživuje pokožku a robí žiara. Chuck tieto bielidlá a krémy a ísť bohatej stravy vitamín E.

Koľko konzumovať: 15 mg denne, ľahko spotrebovanej v podobe niekoľkých desiatok mandlí. Neprekračujú 1000 mg denne.

5. Vitamín K:

Vitamín K, keď bol spotrebovaný v správnych dávkach, udržuje pokožku od modriny a ľahko blemishing.

Zelená listová zelenina sú najlepším možným zdrojom vitamínu K.

Koľko konzumovať: 80 až 120 mcg vitamínu K môžu byť odvodené z brokolice, jarnou cibuľkou a dokonca aj sušené slivky. Neexistuje žiadny pevný maximálna bezpečná dávka tohto vitamínu.

Rozumie sa, aké potraviny zaradiť do svojho jedálnička tak, aby boli tieto vitamíny pre pleť žiariť? Jedz zdravo! Ostaň krásna!

load...