Starostlivosť o kožu

5 úžasných výhod Aromaterapie tváre

5 úžasných výhod Aromaterapie tváre

Tvár je nepochybne najlepší spôsob, ako hýčkať svojej koži. Som si istý, že tam nie je ani jediná žena, ktorá nechce stráviť niekoľko hodín v salóne krásy a ako odborníci pracovať na jej koži. A keď relaxácie je to, čo hľadáte, ako môžete zabudnúť na nádherné oddych, že aromaterapia tváre má ponúknuť? Aromaterapia tvár sa pomaly získavajú popularitu medzi tisíckami žien, ktoré majú úplnú dôveru v používaní éterických olejov pre starostlivosť o pleť. Chcete vedieť o výhodách aromaterapia tváre? Potom sa vaše hľadanie končí práve tu!

Top Five Výhody aromaterapia starostlivosti o tvár:

Aromaterapia tváre dokáže divy pre vašu pokožku. Tu sú výhody môžete získať, keď idete pre aromaterapiu tváre:

1. Dobrota éterických olejov na koži:

Aromaterapia tváre zahŕňa použitie rôznych éterických olejov. Esenciálne oleje sú vybrané podľa typu vašej pokožky. Samozrejme, že tieto éterické oleje pracujú v prospech vašej pleti a postarať sa o celej rade problémov, ako sú kozmetické pupienkov, akné a vyrážky.

load...

2. Podporuje čistú pleť:

Aromaterapia tváre v ideálnom prípade začína tvárovej paru, ktorá čistí póry dôkladne. To tiež čistí nečistoty, ktoré sa nahromadili v priebehu času. V rovnakej dobe, kvapiek éterických olejov, ktoré boli do vody pridané, pracujú hlboko v póroch kože.

3. Odstraňuje mŕtve bunky:

Tváre para je zvyčajne nasleduje exfoliácia. Keď sa drhnúť tvár s arómou kroviny, odstraňuje odumreté bunky a odhalí hladkú kožu.

4. Relax:

Aromaterapia tváre zahŕňajú hojné použitie éterických olejov a iných aromatických produktov. Majú upokojiť vaše zmysly a nervy. Pomáhajú si oddýchnuť ako nikdy predtým.

load...

5. Možno ľahko vykonať doma:

Hoci sú k dispozícii len u high-end kúpeľov a kozmetických salónov aromaterapia tvár, mohli by ste vyskúšať DIY aromaterapia tváre v pohodlí vášho domova. Po prvé, vyberte si esenciálny olej podľa typu pleti.

Ako urobiť Aromaterapia tváre doma?

Ak máte mastnú pleť, potom citrónový olej, tea tree olej, citrónovou trávou olej a oranžový olej by bolo skvelé. Ak je vaša pokožka je suchá, zvoľte jazmín, ruže alebo santalového dreva. Pre normálnu pleť, levanduľa alebo harmanček by bolo pekné. Ak je vaša pokožka je citlivá, ísť na neroli oleja alebo vetiverovej silice.

Potom, čo ste sa rozhodli na základe éterických olejov, ktoré chcete použiť, tu je to, čo by ste mali urobiť pre ľahké DIY aromaterapia tváre:

  • Využívajte aromatických sviečok a tlmené svetlá vytvoriť perfektné auru.
  • Umyte si tvár zmesi olivového oleja a tea tree pridáva do aloe vera gél oleja.
  • Parné svoju tvár s niekoľkými kvapkami pridaného do vane s horúcou vodou akéhokoľvek vhodného éterického oleja.
  • Masírujte pokožku jemne s vašou obľúbenou masážny krém, ale nezabudnite pridať pár kvapiek éterických olejov. Po masáži, zotrite navyše krém s mokrou žinkou.
  • Urob si základné pleťová maska ​​zmiešaním jogurtu, medu zo santalového dreva prášku. Pridá sa niekoľko kvapiek oleja Tea Tree.
  • Zmyť masku potom, čo je suché a striekajúcej vode svoju tvár s aromatickým tváre tonera ste urobili doma. Pridajte kvapku harmančeka oleja a pelargónie olej na ružovou vodou (100 ml), ak vaša pokožka je suchá. Ak máte mastnú pleť, pridajte 4 kvapky tea tree silice a 6 kvapiek levanduľového esenciálneho oleja do destilovanej vody (50 ml). To môže byť použitý ako toner.

Teraz, ako vaša koža a vaše zmysly boli upokojoval.

Aromaterapia tváre je skvelý spôsob, ako hýčkať svojej koži. A vy ani nemusíte utrácať tisíce za to!

Takže, ak máte v pláne získať aromaterapia tváre? Už ste niekedy skúšali aromaterapia tváre? Aká bola skúsenosť? Ako sa to líši od svojich obvyklých tváre? Podeľte sa s nami hneď nižšie v sekcii komentáre.

load...