Starostlivosť o kožu

5 účinných balíčkov s mandľami, ktoré môžete vyskúšať

5 účinných balíčkov s mandľami, ktoré môžete vyskúšať

Prajete si mať vady voľný tvár? No, nebojte sa! Prišli ste na správnom mieste. Mandle sú veľmi účinné pri liečbe ochorení kože, ako je akné a akné, ktoré majú tendenciu opustiť jazvy. Vaše telo potrebuje povinné dávky vitamínov a minerálnych látok pre udržanie zdravej pokožky.

Mandle sú najlepším zdrojom vitamínu E, čo robí pokožku jemnú a vláčnu. Vzhľadom k jeho anti-aging vlastnosti, mandle pomáhajú redukovať vrásky a drobné vrásky na tvári. Majte sa dozviete, ako vytvoriť váš tvár bez akné, pupienky, zits, čierne bodky a whiteheads. Skúste tieto jednoduché domáce tipy a získať žiarivý a žiariaca pleť!

5 Almond Face balíčky pre rôzne typy pleti:

1. Almond pleťová maska ​​pre suchú pleť:

Mandle sú bohaté na vitamín E. Pravidelné používanie mandle vyživuje a zjemňuje pokožku. Almond funguje skvele hodí pre suchú pleť.

load...
 • Zmiešajte 1 lyžičku uzemnenými ovsa, 1 lyžičku mandľového prášku a 1 - 2 čajové lyžičky surového mlieka na prípravu pasty.

 • Aplikovať tento balík na celú tvár a jemne masírujte krúživými pohybmi. Udržiavať ju po dobu 15 minút a opláchnite studenou vodou.

2. Almond pleťová maska ​​pre mastnú pleť:

Mastná pleť vždy tendenciu priťahovať nečistoty kvôli nadmernej produkcii kožného mazu. To vedie k pupienkov a akné. Multan Mitte pomáha absorbovať prebytočný olej a mandľový prášok pomáha odstrániť nečistoty z kože.

 • Zmiešajte 1 lyžičku Multan Mitte (Fullerová hlinka) a 1 - 2 čajové lyžičky mandľového prášku.

load...
 • Pripraví sa hladké pasty pridaním niekoľkých kvapiek ružovej vody do zmesi.

 • Aplikovať tento balík po celej tvári. Opláchnite studenou vodou po 10 minútach.

3. Almond pleťová maska ​​pre citlivú pokožku:

Pre citlivú pleť, môžete použiť surové mlieko a mandľové pleťová maska ​​získať žiariace tvár. Táto pleťová maska ​​vám dáva nádherný pohľad.

 • Mix 2 čajové lyžičky surového mlieka a 1 lyžičku prášku mandľové.

 • Miešať dobre vzniku hladkej pasty. Aplikovať balenie po celej tvári.

 • Opláchnite balíček so studenou vodou po 10 - 15 minút.

4. Almond Face Pack for Instant čestnosť:

Toto magické pleťová maska ​​sa používa od vekov. Umývanie tváre s besan je považovaný za najlepší domáci liek na čistú pleť.

 • Mix 2 čajové lyžičky besan (gram múky), ¼ lyžičky kurkumy prášku a 1 kávová lyžička mandľového prášku.

 • Zmiešajte je dobre pre vytvorenie pasty prídavkom vody. Aplikovať balenie po celej tvári a udržiavať ju po dobu 15 minút pred opláchnutie studenou vodou.

5. Almond pleťová maska ​​na akné:

Tvaroh sa používa v rôznych pleťové masky, pretože pomáha čistiť tvár. Samozrejme, že zosvetlí tón pleti. Mandle jemne drhnúť off odumreté bunky a akné spôsobuje baktérie.

 • Zmiešajte 1 lyžičku visel tvarohu a 1 lyžičku mandľového prášku. Miešať dobre vzniku hladkej pasty.

 • Použite ju po celej tvári a držať po dobu 10 minút pred opláchnutie studenou vodou.

Ďalšie zdravotný prínos mandlí je, že pomáha pri trávení a lieči zápchu. Snažte vyššie uvedené kozmetické a nezabudnite k poklesu vo svojich komentároch.

load...