Starostlivosť o kožu

5 Ubtans pre spravodlivú pleť

5 Ubtans pre spravodlivú pleť

Každá žena túži po dokonale spravodlivý a bezchybnú pleť. Trávime toľko dolárov na nákup férovosti krémy a séra. Avšak, sme často ignorujú niektoré naozaj jednoduché a ľahké domáce opravné prostriedky, ktoré môže robiť zázraky na našej koži. Jedným z takýchto prírodných a vek starý liek na svetlou pleťou je Ubtan. To je dedičstvo našej bohatej indickej dedičstva. Je to prastarý a tradičný spôsob, ako získať žiariace a svetlú pleť. To je najviac dôveryhodné, osvedčený spôsob liečenia vašu pokožku, ktorá funguje ako kúzlo.

Ubtans nielen pomoc pri dáva vám spravodlivejší pleť, ale aj bojovať proti iné kožné problémy, ako sú čierne bodky, whiteheads, akné, pupienky a činenia kože. Všetky prísady používané pri výrobe Ubtans sú organické a prirodzené. Preto nemá žiadne škodlivé vedľajšie účinky a obleky všetky typy pleti. Hoci hotových Ubtan prášky sú k dispozícii na trhu, je lepšie pripraviť jeden pred vašimi očami a potom ju používať.

Ubtan pre svetlou kožou - rôzne recepty

Ubtan môžu byť použité v rôznych spôsobov, ako dosiahnuť tento požadovaného svetlú pleť a bezchybnú pleť. 5 najčastejších dôveryhodné recepty používať Ubtan zbaviť temnej a škvrnitý pleti, sú nasledujúce:

load...

1. Jednoduché Ubtan Face Wash:

Najjednoduchší spôsob, ako použiť Ubtan ich použiť ako čelné umývanie v dobe kúpele. Vezmite 1 lyžica santalové prášok, 2 polievkové lyžice besan, ½ lyžice kurkuma a 2 lyžice mlieka. Zmiešajte všetko dohromady tvoria bohatú pastu. Používajte ju ako umývanie tváre, zatiaľ čo vy vykúpať každý deň. Budete mať možnosť vidieť viditeľné výsledky v len 2 až 3 dni.

2. Ubtan Face Scrub:

Táto metóda je nielen užitočná pre získanie spravodlivejší pleť, ale tiež pomáha zbaviť čierne bodky, whiteheads a akné. Nevesta-k-byť môže použiť túto metódu každý deň, počnúc od 30 dní pred jej manželstvo s cieľom získať prirodzene krásne, vláčnu a svetlú pleť. Vezmite 3 polievkové lyžice cícer múky, 1 polievková lyžica neem prášok, 2 lyžice santal prášok, 2 polievkové lyžice pozemné uhorky, ¼ lyžice kurkuma prášok. Zmiešajte všetko dohromady. Trieť na tvári s jemnými krúživými pohybmi po dobu najmenej 15 minút. Umyte si ich správne používať teplú vodu. Používajte ju denne po dobu 15 minút, než sa kúpať.

3. Ubtan pre hlbokú hydratáciu:

Spolu s jeho účinky zosvetlenie pleti, to Ubtan recept je vynikajúce riešenie pre hlboké hydratáciu pokožky. Trvať 6 - 7 zbledol mandle sa odstráni ich kože a ½ šálky čerstvej smotany. Namočte mandle v krémovej cez noc. Ďalší deň sa 2 lyžice sezamový olej a 1 polievková lyžica Tulsi prášok. Teraz spojiť všetko dohromady v kuchynskom robote. Spracovávať po dobu 1 minúty. Akonáhle sa dostanete pokutu pasty, udržiavať ju stranou. Použiť túto pastu každý deň ako hydratačný krém. Votrite ho na tvár jemne za minútu alebo dve denne, než sa kúpať.

load...

4. Vynikajúca Ubtan tvárová maska ​​pre každodenné použitie:

To je jeden z najviac obyčajne vyrobené a použité Ubtan recept na spravodlivejšie kožu. Vezmite 125g besan, 125 pšeničnej múky, 12 g kurkuma prášku, 12 g sandál prášku, 55 g Keen Jhilkon prášok. Zmiešajte všetky a uchovanie v kontajneri. Vezmite trochu vody, ružovú vodu alebo mlieko spolu s 1 polievková lyžica tejto zmesi. Použite ju ako tvárová maska ​​denne po dobu 5 minút. Umyte vlažnou vodou. Uvidíte vynikajúce výsledky len za dva týždne.

5. Ubtan pre tan odstránenie a tmavé škvrny:

To je najlepší recept na Ubtan pre svetlou pleťou ak sa chcete zbaviť temnej a škvrnitý pleti, alebo ak je vaša pokožka je opálený. Vezmite strúhanky vyrobené zo 4 krajce chleba, 2 lyžice besan, 2 lyžice pšeničnej múky, 2 lyžice citrónovej šťavy, 2 lyžice uhorky šťavy, 2 lyžice zemiakové šťavy, 1 štipka kurkumy a 2 lyžice smotana. Zmiešajte všetko dohromady za vzniku pasty. Mix je dobre pomocou lyžice po dobu 3 - 5 minút. Votrite ho na tvár krúživými pohybmi s použitím prstami. Rub do pasty dostane vysušil a zmení na prášok. Teraz ho zmyte vlažnou vodou správne. Získate viditeľné výsledky za mesiac, ak si to aspoň raz týždenne.

Ubtan, nie je pochýb o tom, je skvelý produkt pre naše kože. Každý recept je jednoducho príliš jednoduché a ľahké. Zložky príliš sú prirodzené a ľahko dostupné. Tak, teraz viete, že najjednoduchší spôsob, ako dostať spravodlivého a krásnu pleť. Ja určite bude obsahovať Ubtan vo svojom každodennom krásu režimu. A čo vy?

load...