Starostlivosť o kožu

5 spôsobov, ako skrášľovať pokožku, aj keď spíte

5 spôsobov, ako skrášľovať pokožku, aj keď spíte

Aspoň 8 hodín každú noc. Znie povedome? No, musíte mať počuli nespočetnekrát od svojej matky, so svojim lekárom, a prečítajte si ju v knihách a článkoch týkajúcich sa zdravia. Ak existuje jedno pravidlo, ktoré treba bezpodmienečne dodržiavať pre vedenie dobrého a zdravého životného štýlu, je získať minimálne 8 hodín neprerušovaného spánku každú noc. Ak si myslíte, že je to len ďalší, fakt ', že to bol hodený na vás, zamyslite sa znova. Spí po dobu najmenej 8 hodín každú noc môže dať svoje telo, pleť a zdravotné rad výhod. Prínosy pre zdravie sú niečo, čo zažijete v priebehu času, ale kožné prínos bude vidieť veľa sooner.Here je, ako sa môžete dostať krásnu pleť, keď váš spánok.

Krásna pleť spánok

1. Vyčistite si tvár:

Prvým krokom, aby sa ubezpečil, že vaša pokožka dostane správne dýchať cez noc ju vyčistiť pekne vodou. To bude tiež odstrániť všetky stopy make-upu alebo produktov, ktoré môžu mať používané cez deň.

2. Hydratujú:

Potom, čo ste vyčistiť svoju tvár, uistite sa, že budete mať dobrý hydratačný a aplikovať ju hojne po celej tvári. Masírovať krém pekne na tvár a nechajte ju vsiaknuť do kože, aby vám zdravú kožu v dopoludňajších hodinách. Vaša pokožka dehydratovaná, kým spíte, takže použitie dobrého hydratačný bude dať mu potrebnú hydratáciu.

load...

3. Očný krém:

Či už sa chystáte do postele skoro, alebo neskoro, aplikovanie dobrý očný krém je vždy dobrý nápad. V prípade, že nemáte používať očný krém, vezmite jemný hydratačný a aplikovať ju pekne okolo očí, bodkovanie ju von a pomaly masírovať okolo očného okolia. Pokožka pod a okolo očí je najtenší oblasť na ploche, takže je to dobrý nápad, aby kládla väčší hydratačný nechať ho vsiaknuť do a zabrániť opuchnuté oči a vrásky. Dobrý krém s vitamínom E je skvelý hydratačný krém, ktorý môžete použiť.

4. Peeling z úst:

Možno ste použili rad výrobkov na perách po celý deň, uplatňovaní a znova podať žiadosť a dotýka sa mnohokrát. Ak nemáte, vaše pery môže vyschla počas dňa, takže suchú šupinatá koža a bolí. Skvelý spôsob, ako prebudiť do krásnej hladkej pery v dopoludňajších hodinách je exfoliačný vaše pery, než pôjdete do postele každú noc. Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako to dosiahnuť, je tlmiaci kefka na zuby a leští to nad svojimi perami, bez pasty na. To pomáha odstraňuje odumreté kože a vločky. Ak chcete vytvoriť svoj vlastný pery kroviny doma, zmiešajte 1 lyžica mletej cukor s 1 lyžicou olivového oleja a kroviny nad svojimi perami. Potom, čo ste umyl ho vypnúť, aplikovať dobrý hydratačný balzam na pery-na noc.

5. Ponožka Up:

Nosiť ponožky na studených nôh v posteli má svoje výhody, ako vám pomôže lepšie spať a zvyšuje krvný obeh. Vysoké ponožky sú v poriadku nosiť, aj keď sa cíti trochu tesné, pretože sa neuplatňujú žiadne významné množstvo tlaku. Nosiť vysoké, úzke ponožky môže vaše nohy cítiť lepšie na konci dňa, pretože tlak sa zvyšuje krvný obeh, ktorý môže pomôcť vaše nohy cíti menej unavený, ľahšie a majú menší opuch. Extra vrstva pod prikrývkou môže prispieť k zlepšeniu prekrvenia vašich končatín, ktoré vám môžu pomôcť zaspať rýchlejšie.

load...

load...