Starostlivosť o kožu

5 najlepších kníh balenia na drogy Store

5 najlepších kníh balenia na drogy Store

Keď hovoríme o pleťové masky, niektorí z nás naozaj rád, aby sa spoliehajú na prírodné domáce pleťové masky, zatiaľ čo iní, ktorí používajú krátkej dobe spoliehajú na to najlepšie z najlepších pleťové masky sú k dispozícii v obchode s drogami. Niektorí tvrdia, očistiť a utiahnuť póry, zatiaľ čo iní dávajú svetlo na tvár. Dnes sme predložiť naše 5 najlepších drogérie pleťové masky, ktoré sú dobré, cenovo dostupné a ľahko dostupné.

Drogérie tvárové masky

1. Aróma magic Calamine pleťová maska:

Kúpiť Aróma magic Calamine pleťová maska ​​pre ₹ 575.00 @ www.amazon.in/aroma-magic-calamine-face-pack

Jedná sa o veľmi obľúbený obchod s drogami pleťová maska, ktorá je špeciálne vyvinutý pre mastnú pleť so sklonom vyrážka, ktorá tvrdí, že urýchli vymiznutie prebytočný olej, mazu, akné infekcie a vyrážky. To tiež rozjasní žltkastú pleť a pupienok značiek.

load...

Aktívne zložky:

Calamine, mäta, Neem, cesnak, Multan Mitte a santalové drevo.

Smery: Na vyčistenú tvár, je potrebné použiť zmes vyrobenú z ¼ čajovú lyžičku tváre balenia spolu s kože tonera Aroma mágie alebo ružovú vodu. 15 minút - po 10 zmyť.

Výsledky: Vôňa cesnaku je veľmi silný, takže mnohí nemusí páčiť balenia. Avšak výsledky sú úžasné. Nájdete zníženie najmenej o 60% vo vašej kožné vyrážky s pravidelným usage.It vám mäkkú hladkú štruktúru pokožky.

load...

2. Aróma Mágia Minerálne pleťová maska:

Buy Aróma Čarovná Minerálne pleťová maska ​​@ www.amazon.in/aroma-magic-mineral-face-pack

To je ďalší veľmi populárny drogérii pleťová maska ​​špeciálne formulované tak, aby utiahnuť póry a dá vám revitalizovanú kožu. Dáva ovisnutej kože alebo jednotvárny pleť dobrý krvný obeh.

Aktívne zložky:

Výťažky z morských rias, tymián, Bitter Apple, íly, kaolín a čistých esenciálnych olejov borievky, grapefruitu a pačuli.

Smery: Na očistenú non-suchú pleť aplikovať tento pleťová maska ​​priamo. Nechajte pôsobiť 20 minút a umyte.

Výsledky: pleť sa rozžiarila a hladký pocit. Jas trvá asi 2-4 dni. Instant sprísnenie kože. Vôňa je veľmi očarujúce.

3. Himalaya Neem pleťová maska:

Kúpiť Aróma Mágia Minerálne pleťová maska ​​pre ₹ 124,00 @ www.amazon.in/aroma-magic-mineral-face-pack

To je machovo zelený farebný pleťová maska, ktorá je ľahko dostupné v najbližšej obchody s drogami. To robí, čo sa tvrdí, že znižuje pupienkov.

Aktívne zložky:

Neem extrakty.

Trasy: Naneste na vyčistenú tvár a / alebo na pupienkov a akné a nechajte pôsobiť 10 - 15 minút. Nenechajte sa dostať do sucha. Odstráňte vlhkým vatovým tampónom alebo zmyte.

Výsledky: prenajíma póry a čistí tvárou veľmi dobre. Má sľub znížiť pupienkov pravidelné používanie.

4. Natures Essence Lacto Tan Clear:

Kúpiť Natures Essence Lacto Tan jasné ₹ 95.00 @ www.amazon.in/natures-essence-lacto-tan-clear

Ak hľadáte pre pleťová maska, ktorá rozjasní žltkastú pleť a dostane vás zbaviť opálenie potom sa jedná o produkt, ktorý ste hľadali celú tú dobu. Aj keď je obal nie je príliš hygienické ale je to veľmi dobrý balík, ktorý možno použiť na tvár a / alebo na akúkoľvek časť tela, aby si tú časť zbaviť opálenie.

Aktívne zložky:

Mlieko, včelí vosk a Geranium Oil.

Trasy: Naneste na vyčistenú povrchu kože a odstrániť po 10 - 15 minút s jemným masáž, ako ju očistiť preč.

Výsledky: Pravidelné užívanie robí odstrániť opálenie do značnej miery. Ale nečakajte okamžité výsledky. Výsledky sú viditeľné na po dlhom a naďalej možné používať cca 2-3 mesiacov po nápadný rozdiel.

5. Garnier 3 v 1 čestnosť tváre:

Buy Garnier 3 v 1 čestnosť Facial Pre ₹ 179,00 @ www.amazon.in/garnier - 3-in - 1 férovosť-tváre

Wash-Scrub-Mask

To je zázrak produkt na trhu, ktorý urobil obrovský ohlas vďaka 3 v 1 akcie ako tvár umývanie, krovia a potom ako masku. Takže nie ste v bolesti hlavy k nákupu 3 rôzne produkty.

Aktívne zložky:

Zinok, Varné kamienky extrakty a íl.

Trasy: Postupujte podľa pokynov balíček a lehoty stanovené pre pleťová maska. Drhnutie na bruchu oblasti pupienok dostane nádhernej pleti, ale nie drhnúť vigorously.The viac pupienkov náchylný vaša pleť je jemnejšia by ste mali robiť s vašej pleti. To je miesto, kde mnoho dievčat môže pokaziť. Pokiaľ si drhnúť používaní tohto produktu príliš veľa potom sa vaša pleť mohlo by dôjsť k výrazne zhoršila a príliš suché.

Výsledok: Ak tento výrobok používať chytro a správnym spôsobom, potom by ste určite chcieť znovu odkúpenie tohto produktu.

load...