Starostlivosť o kožu

5 jednoduchých tipov na získanie perfektných pier

5 jednoduchých tipov na získanie perfektných pier

Kto nechce zvodné pery? Ženy trávia veľa peňazí na kozmetiku. Väčšina z nich venovať pozornosť na tvár, oči, vlasy, ale čo perách?

Samozrejme dbáme na perách rovnako, ale len pomocou rúž, lesk na pery, balzamy na pery nie je naozaj dosť, aby si krásne a pery. V Indii, sme väčšinou nevenujú pozornosť k tomu, aby naše pery vyzerať prirodzene krásna. Je to celkom ľahké sa dostať zvodné a krásne pery.

Je uvedené nižšie je niekoľko tipov, ktoré vám môžu pomôcť získať krásne pery. Okrem týchto tipov, uistite sa, že budete mať zdravej stravy a zostať fyzicky zdravé. Pre krásne pery, mali by ste mať dostatok krvi v tele rovnako.

load...

Ako sa dostať lahodný Lips:

1. Peeling denne:

A. Olúpať mäkkou kefkou:

Získať dobrú detskú kefa alebo kefa s veľmi mäkkými štetinami a jemne olúpať vaše pery každý deň v dopoludňajších hodinách. Odstrániť tie mŕtve bunky navyše odlupovacie vrstvy. Nepoužívajte bežný kefka. Je to veľmi drsné na mimoriadne citlivú pokožku pier. To môže poškodiť taky. Takže si mäkkou kefkou a nezabudnite pravidelne olúpať.

Je to jeden z dôležitých krokov, ktoré väčšina žien nerobia vôbec. Môžete použiť svoje pravidelné zubné pasty na kefke olúpať, ale bude to určite vyschnúť vaše pery. Takže nezabudnite hydratujú po exfoliačný mŕtve bunky.

load...

B. Olúpať s obrúsky alebo mäkkou handričkou:

Ale ak nie ste spokojní s touto metódou a strach z nepriaznivých dopadov na seba, môžete použiť hladký obrúsok alebo len bavlnenej tkaniny namiesto štetca. Dokonca to môže urobiť veľa pre vaše citlivé pery. Len mokrú handru a jemne utrite vaše pery s ňou každý deň. Vidieť, že látka nie je drsný na koži, a ak chcete, môžete použiť zubnú pastu tiež. Jednoducho votrite zubnú pastu s handričkou alebo obrúskom.

C. Olúpať With A domáce peeling:

Môžete tiež prejsť na domáce kroviny. Len sa trochu cukru, pridajte pár kvapiek citrónu alebo medom a jemne drhnúť vaše pery s ním. Cukor peeling je najlepší drhnúť pre vaše pery. Nezabudnite na to pravidelne.

2. Hydratujú:

Vybrať dobrý balzam na pery, aby hydratujú pery. Nenechajte vôbec oschnúť. Vidieť, že má dostatočnú ochranu SPF tak, že môže chrániť pred škodlivými slnečnými lúčmi a ich vedľajšie účinky, to znamená, že pigmentácie. Platiť aj po čistení zubov ráno a popoludní. Pred spaním tiež, nezabudnite hydratuje vaše pery. Vždy pri sebe balzam na pery s vami. Niektoré rúžu uschnúť a CHAP pery. Tak to je vždy vhodné použiť dobrý balzam na pery pod vašej rúžu. Jednalo sa o dve najzákladnejšie kroky, ktoré treba dodržiavať všetci. Teraz ešte niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu získať ešte lepší pery sú popísané nižšie:

3. Oleje pre vaše pery:

Mnohí z vás už vedia o tomto tipu. Môžete použiť kokosový olej, olivový olej, vitamín E, kokos maslo pred spaním a udržať ju cez noc. To bude vláčne pery. V tomto prípade môžete preskočiť balzam na pery.

4. Zbavte pigmentácie:

Pigmentácia je celkom bežné v týchto dňoch. Preto je dôležité, ako sa zbaviť ju pre krásne a zvodné pery, a že nič nemôže poraziť DIY. Existuje mnoho spôsobov a recepty z ktorých najjednoduchší spôsob je miešať niekoľko kvapiek citrónovej šťavy s niekoľkými kvapkami medu a aplikovať ho na pery. Nechajte ju niekoľko minút, ako je balenie a umyť. Ak chcete, môžete pridať nejaký cukor na neho a použiť ju ako kroviny príliš.

5. Make-up:

Vždy zvoliť svoje produkty múdro. Získať pery vložku a rúž rovnakého odtieňa. Vždy si rúž, ktorá zostáva dlho a nemusia prenášať, keď budete jesť alebo piť. Tiež získať základy, púder, pier kefa a hodvábneho papiera. Nebudem diskutovať o postup do detailov, ale dá vám predstavu.

  • Po prvé, použite dobrý balzam na pery s dostatkom SPF v ňom. Čakať na pár minút, aby sa pery správne vstrebať. Teraz používajú Kontúrovacia ceruzka na pery. Vezmite základ, na končekom prsta a vzťahujú sa na vaše pery.
  • Potom naneste vrstvu rúžu sa pery štetcom. Štetec vám pomôže použiť rúž s uniformitou. Posypeme trochu púder na vaše pery, aby sa usadiť vrstvy. To pomôže rúž zostať dlhšie.
  • Teraz naneste ďalšiu vrstvu rúžu. V prípade potreby však neplatí hrubú vrstvu prejdite viackrát. Hrubá vrstva sa ľahko slabnúť ale tenkej viacnásobné vrstvy trvať dlho.
  • Teraz sa tkanivo a odstrániť prebytočnú rúž z tvojich pier jemným ťuknutím. Teraz v prípade potreby použiť dobrý lesk na pery, ktorého odtieň by mal byť takmer blíži vašej rúžu.
[Čítajte: Krása Tipy pre zdravé ružové pery]

Takže to nie je naozaj ťažké sa dostať zvodné pery, keď sa o ne starať pravidelne. Nie je možné, aby im dostať naraz. Postupujte podľa nasledujúcich jednoduchých krokov pravidelne a som si istý, že budete určite dostať svoj sen pery.

load...