Starostlivosť o kožu

5 jednoduchých spôsobov, ako urobiť masku z granátového jablka doma

5 jednoduchých spôsobov, ako urobiť masku z granátového jablka doma

Premýšľali ste niekedy o tom, prečo ste jedli tie šťavnaté korálky granátové jablko? Áno, sú vynikajúce. Ale vedeli ste, že okrem mnohých zdravotných výhod tohto ovocia môže ponúknuť, to môže robiť zázraky pre vašu pokožku rovnako?

Áno, hovoríme o granátové jablko tvárové masky tu. Chceli by ste sa dozvedieť viac o tom a tom, ako ju pripraviť doma? Tento príspevok vám môže pomôcť. Ísť dopredu a čítať!

Granátové jablko - Krátka

Granátové jablko poskytuje úžasné kože výhody Okrem rôznych zdravotných výhod spojených s ním. To je používané ako účinná exfoliant, ako sa zbaviť odumretých kožných buniek. Antioxidanty prítomné v granátového jablka nielen ničiť voľné radikály, ale majú tiež vlastnosti, anti-aging. Takže rozlúčiť nevzhľadné vrásky, stareckých škvŕn a jemných liniek. Medzi kľúčové vitamíny, K, B a C, spolu s rôznymi základnými minerálmi, omladzuje kožné bunky a dá vám žiariace a žiariace pleť. Našťastie, aj vy môžete vychutnať kožné výhody granátového jablka tým, že pripravuje svoj vlastný bio granátových jabĺk masky doma.

load...

Tipy sa pripraviť domáci granátového jablka tvárová maska

Granátové jablká fungujú najlepšie na mastnú a zmiešanú pleť. Protizápalové vlastnosti umožňujú rýchlu hojenie kože a pomôcť v účinnom opravy kože. Tento vynikajúci ovocie tiež zabraňuje akné a hyper-pigmentáciu a zároveň zvýšiť produkciu kolagénu pre pevnejšie a pružnejšie pokožku.

Tu je niekoľko z granátového jablka tvárová maska ​​recepty, ktoré vám pomôžu získať dokonalú pleť. Len nezabudnite, že každý recept obsahuje granátové jablko pasta, ktoré môžete urobiť doma uvedenie korálky do mixéra.

1. Maska ​​s granátového jablka a citrónu

Táto pleťová maska ​​je naložený s vitamínom C, čo je silný antioxidant. Pripraviť masku, pridajte niekoľko kvapiek čerstvo vylisované citrónovej šťavy čerstvo pripraveného z granátového jablka pasty. Dobre premiešajte a aplikovať ich na váš tvár a krk pomocou vatový tampón. Nechajte ho sedieť po dobu asi 30 minút a potom opláchnite studenou vodou. Je osvieži pokožku a tiež pomôcť v boji proti spáleniu pokožky a opálenie.

load...

2. Pleťová maska ​​s granátového jablka a zelený čaj

Zelený čaj a granátové jablko je známe, že bohatým zdrojom antioxidantov. To je dôvod, prečo táto tvárová rúška pomáha pri omladenie pleti. Rovnako vyrovnáva a rozjasňuje tón pleti. Pridajte lyžicu jogurtu do čerstvo pripraveného z granátového jablka pasty. Dobre premiešajte a pridajte 1 lyžicu čerstvo pripraveného zeleného čaju. Potom pridajte lyžicu medu, aby si svoje antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti. Naneste po celej tvári a krku a nechajte ho zostať po dobu asi 30 minút. Opláchnite po 30 minútach a získať žiarivú pleť. To je veľká maska ​​na tvár, aby sa akné na uzde rovnako.

3. Granátového jablka a medu maska

Med a granátové jablko pracujú spoločne, aby vám bezchybný, zdravú a žiarivú pleť. Na prípravu tejto tvárovú masku, vezmite z granátového jablka pastu a pridajte lyžicu medu do neho. Dobre premiešajte a naneste na tvár a krk. Umožňujú to, aby zostali po dobu 30 minút a potom za studena plákania. Aplikovať tento celotvárovou maskou 2 - 3 krát týždenne. Môžete si všimnúť, vaša pleť žiariace žiarivo.

4. Maska ​​s granátového jablka a kakaa

Ak použijete dve zložky, ktoré sú bohaté na antioxidanty, bude vaša pokožka automaticky získať mladé a krásne. To je jeden z najjednoduchších tvárových masiek pripraviť. Pridajte trochu kakaového prášku do čerstvého granátového jablka pasty a dobre premiešajte. Naneste na celú tvár a krk. Relax po dobu asi 20 až 25 minút a potom sa používať studenú vodu opláchnite masku.

5. Granátové jablko a jogurt maska

Použite túto masku zbaviť pálením a oživiť jednotvárny, unavenú pleť. Ak chcete masku, pridajte polievkovú lyžicu jogurtu do čerstvo pripraveného z granátového jablka pasty. Dobre premiešajte. Naneste na celú tvár a krk. Nechajte ho, aby zostali po dobu asi 20 až 25 minút a následne za studena plákania.

Preč sú dni, kedy z granátového jablka použiť k osvieteniu len taniera počas zimnej sezóny. Tieto rubínovej granátové jablko Arils sú naložené prírodných zlúčenín odľahčiť a bielenie pleti. Oni tiež pomôžu dostať bezchybné a vady bez kože. Takže, pridajte toto nádherné ovocie do svojho denného režimu starostlivosti o pleť.

Povedzte nám, ako to po vás pomohlo. Komentovať v poli nižšie.

load...