Starostlivosť o kožu

5 jednoduchých krokov na použitie Banana Peel na liečbu akné

5 jednoduchých krokov na použitie Banana Peel na liečbu akné

Už ste niekedy podráždený s akné? Skúšal početné lieky a masti, ale skončil sklamaný, pretože nevydal ako bolo sľúbené? Potom pokorný banánovej šupke je to, čo by ste mali hľadať!

Spôsob použitia banánovou šupku na liečbu akné nie je všeobecne známe. Problém s väčšinou komerčne kúpil liečbe akné je, že nie sú zamerané na symptómy. A ak sa chcete zbaviť akné úplne teda zabrániť budúcim breakouts okrem obvyklých vtipov, nasledovať banánovej šupke liek, ktorý funguje prekvapivo dobre.

Zaujíma vás, ako začať s banánovej šupke liek? Sedieť a čítať na banánovej šupke používa pre akné! Ste čoskoro bude zbohom akné, raz a navždy!

1. Predám Niekoľko Banány:

Je zrejmé, že prvá vec, ktorú treba pre túto metódu je banány. Takže navštíviť obchod s potravinami a kúpiť niekoľko.

load...

2. Jedzte Banán, Keep The Peel:

V prípade, že banánovej šupke je stále zelený, nejedzte ho doteraz. Musí to byť zrelý pre vás na použitie na kožu k liečbe akné. Uistite sa, že šupka je žltá a čierna. Farba kôry je dôležité, pretože nie je známe, či zelený farebný kôra je účinná pri liečbe akné.

3. Rub The Peel na koži:

Akonáhle budete mať šupku z banánu pripravené, použiť ich vnútorná časť a votrite ho na postihnutú oblasť. Ako ste si trieť svoju tvár s kôrou, všimnete si zmeny vo farbe kôra, od žltej až po čiernu kvôli nečistotám na tvári. Uistite sa, že nahradiť šupku a hodiť starý preč, akonáhle sa ukázalo úplne čierne. Pokračovať trieť kožu s kôrou najmenej po dobu 10 minút. Akonáhle bude vaša pokožka zvykne na neustále rub, bude to prestane reagovať.

4. Ešte nie je umyte si tvár:

Dokonca aj po dokončení šúchanie pokožky, uistite sa, že nemáte umyť kôry zvyšky z pokožky. Zložky kôry pomáhajú odstraňovať infekciu z kože. Uistite sa, že nechať tvár pobyt, pretože je až pôjdete do postele v noci. Ak máte skončiť umývanie tváre hneď po šúchal koži so šupkou, stratíte, čo ste získali v priebehu konania.

load...

5. Pokračovať v používaní banánovej šupke:

Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov, musí byť v súlade s rutinou. Po jednom dni, budete vidieť mierne zlepšenie textúry pokožky. Do tejto doby, bude vaša akné nebude červená, čo znamená, že infekcia oslabená a bude teda ustupovať namiesto ďalšieho vegetačného obdobia.

Niekoľko tipov a veci mali mať na pamäti:

1. Masáž: Použitie banánovej šupke pre liečbu akné nie je naozaj nutné zručnosti kozmetičky, aby dosiahli čo najlepšie výsledky. Nehľadiac na to, že všetko, čo potrebujete pre postup je len banán, môžete improvizovať na svojich masírovanie schopnosti a rozpoznanie toho, kedy je čas hodiť šupkou preč.

2. Hydratačné: Skúste nepoužiť hydratačný na koži niekoľko dní, kým sa prestať používať banánovej šupke na koži. Ak je zima a je potrebné použiť hydratačný krém na kožu, uistite sa, že nebudete používať ho na akné.

3. Face Wash: každý deň Umyte si tvár vodou. Je dôležité, aby sa zabránilo rozsiahle produkcie ropy, ktorý bude blokovať póry. Uistite sa, že si umyť tvár čas od času po celý deň s Face Wash riadiacou olej.

Nebuďte za predpokladu, že použitie akné lieky alebo pomocou akné umýva spolu s touto metódou sa pridať do svojho úsilia. Držať svojho banánovej šupke pre liečbu akné rutiny a budete čoskoro zistí menej akné breakouts na koži.

Už ste niekedy používali banánovej šupke pre liečbu akné? Ako ste sa dozvedeli výsledok? Podeľte sa s nami v komentároch!

load...