Starostlivosť o kožu

5 Jednoduché kroky, ako urobiť francúzsku pedikúru doma

5 Jednoduché kroky, ako urobiť francúzsku pedikúru doma

Rozmaznávať naše nohy je jedným zo spôsobov, vyžíva sami v najvyššej luxus, ale veľmi málo z nás si čas na to. Neupravené nohy môžu skutočne priniesť svoj štýl kvocient o niekoľko zárezov. Z tohto dôvodu je dôležité, aby hýčkať svoje nohy s pravidelnými pedikúre.

Keď príde na pedikúru, francúzska pedikúra sú jedným z najpopulárnejších z nich. Sú elegantné a elegantný vzhľad. Ale kto chce navštíviť salón často a stráviť niekoľko dolárov, aby si chuť francúzskej pedikúry? A čo robí to na samotné doma? Tu je návod, ako to možno urobiť.

Kroky k francúzskemu pedikúra

 1. Pripravte si nechty
 2. Máčať si nohy
 3. Drhnúť vaše nohy
 4. Hydratujú
 5. Športové Francúzskej Tipy

Budete potrebovať

 • Vodná nádrž / plastová vaňa
 • Teplá voda
 • Odlakovač
 • Bavlnené guličky
 • Necht clipper
 • Nail filer
 • Separátory toe
 • Noha kroviny
 • Kožičky krém
 • Kožičky posunovač
 • Krémy / zvlhčovač (najlepšie s vitamínom E)
 • Nail scrubber
 • Pemza
 • Mäkký uterák

Jednoducho postupujte podľa pokynov nižšie, aby si salón v štýle francúzsku pedikúru doma.

load...

1. Prep nechty

Začnite tým, že odstráni staré lak na nechty. Ak ste na sebe trblietavé nechty a zisťujú, že je ťažké odstrániť, a potom môžete použiť metódu fólie, aby ho odstrániť.

Nakrájajte vatových tampónov do štyroch segmentov a škvrnu nejaký odstraňovač na ne. Teraz umiestnite vatových tampónov na nechty a pokrytie nechty s malým kúskom alobalu. Škrípať ho na konci tak, že zostane na nejakú dobu. Po piatich minútach otvorte fóliu a odstráňte zvyšky nechty s rovnakými bavlnené vankúšiky, ktoré sa umiestnili cez vaše nechty. Lak na nechty príde off ľahšie. Až budete hotoví, umyte si nohy.

load...

Osušte nechty a začať s ich podaní. Súbor len v jednom smere, a nie tam a späť, kým vaše nechty tipy stal hladký a rovný. Zatiaľ čo robí francúzsku pedikúru, vaše nechty musia byť trochu dlho, takže si môžete vytvoriť bielu špičku nad nimi.

Teraz, s použitím vyrovnávacej pamäte, vyhladenie povrchu nechtov. Uistite sa, že to neurobíte príliš často, ako sa vaše nechty sa môže stať príliš tenký.

A konečne, čistiť nechty a uistite sa, že nezostal žiadny zvyšok.

Späť na obsah

2. Namočte Your Feet

Namáčanie vaše nohy vo vlažnej vode je jedným z najlepších spôsobov, ako sa uvoľniť a oživiť vaše nohy. Naplňte veľký vodná nádrž alebo plastovú vaňu vlažnou vodou. Pridať Epsom soli do vody a nechajte ju úplne rozpustiť. Soľ nohy namočte je rýchly a istý spôsob, ako oživiť unavené nohy a upokojiť všetky zápaly a bolesti. Pridanie soli do vody činí hypertonického roztoku. V dôsledku toho budú všetky prebytočnú vodu, ktorá je zaznamenaná v kožných bunkách odtekať a odstráňte všetky nečistoty a opuch, ak existuje. Môžete tiež pridať tri alebo štyri kvapky šampónu, jedna čajová lyžička citrónovej šťavy a jednu alebo dve kvapky éterických olejov. To vám dá noha kúpeľnej liečby, ako doma.

Teraz máčať si nohy v slanej vode Epsom, uvoľniť najmenej pol hodiny, a vychutnať liečivé moci teplého roztoku.

Späť na obsah

3. Scrub vaše nohy

Po pol hodine sa pemzy a drhnúť rôzne časti nôh. Nebuďte príliš krutý, zatiaľ čo kefovanie, ako vaše pokožka zmäkne po namočení vaše nohy a drsné drhnutie mohlo ublížiť. Až budete hotoví, osušte nohy pomocou čistý uterák.

Aj keď sú vaše nechty a pokožku sú mäkké, platí trochu kožtičky krém cez vaše nechty a jemne masírujte na nejakú dobu. Akonáhle je hotovo, zotrite kožičky krém a zatlačiť kožtičku používa šikmému kutikuly palicu. Jemne zatlačte na koži rastúce cez základňu nechtov. Uistite sa, že nechcete ublížiť, ale nerobí to.

Až budete hotoví s procesom čistenia a kožičky odstránenie rýchlo umyť nohy s vodou a vysušte utierkou.

Späť na obsah

4. Hydratujú

Masáž hrá jednu z hlavných rolí vo francúzskom pedikúru. Naneste trochu hydratačný krém a začať trieť o nohy. Masáž s jemným dotykom na zmiernenie stresu. Pokračovať masírovanie nôh v krúživými pohybmi palcom po dobu 10 minút.

Späť na obsah

5. Šport French tipy

Naneste biely lak na končeky nechtov. Vysuší sa na pár minút a potom aplikovať druhú vrstvu. To umožní, aby biela farba vyzerať menej škvrnitý a atraktívnejšie.

Ak ste začiatočník, ste povinní pokaziť veci. Nebojte sa, ako si ho môžete opraviť kedykoľvek. Len sa korektor kefa, ponoriť ju v acetónu, a môžete upratať neporiadok, aby sa váš nail art vyzerajú čisté a elegantné.

Nechajte biely plášť suchu na nejakú dobu. Potom naneste jednu vrstvu číreho laku na nechty. Snažte sa udržať svoj ťah, ako hladký a rovný ako je to možné. A voila! Vaše nohy sú svieže ako rosa!

Pre rýchle sušenie, môžete ľahko ponoriť nohy do studenej vody. To tiež pomôže vaše nechty vydržia dlhšie.

Späť na obsah

Nechajte svoje Francúzska pedikúra úplne vyschnúť. Teraz ste pripravení predviesť svoje krásne nohy. Stačí dať na svoje obľúbené sandále a chváliť sa vaše roztomilé prsty. Skúste tento pedikúra a dajte mi vedieť, ako to dopadlo v sekcii Komentáre nižšie.

load...