Starostlivosť o kožu

5 Časté Príčiny, ktoré spôsobujú, že vaša pokožka je mastná

5 Časté Príčiny, ktoré spôsobujú, že vaša pokožka je mastná

Ľudia milujú lesklé vlasy, lesklé automobily a trblietavé šperky! Ale lesklý tvár nedostane rovnaké ocenenie. Áno, mastná pleť ovplyvňuje nielen svojou krásou, ale môže byť frustrujúce taky. To sa dá ľahko zničiť váš make-up a môžu byť veľká bolesť riešiť. V niektorých prípadoch, to je trápne príliš a môže rozbiť sebavedomie. Čo je príčinou mastnú pleť? Existuje mnoho ľudí, ktorí ani nevedia, dôvody pre mastnú pleť a vždy hľadajú perfektné riešenie, ako sa zbaviť toho.

Ľudia s mastnú pleť sa často čudujú, čo si ľudia myslia o nich, alebo či si ho / ju atraktívne. Obviňujú ho na tučné jedlo jedli v noci. Ale jesť mastný jedlo nemá absolútne nič spoločné s mastnú pleť.

Top 5 Príčiny mastnú pleť:

Ale nenechajte mastná pleť vás tlačiť dole a pokaziť váš vzhľad. Skôr vstať a bojovať s ním. Ale bojovať s nepriateľom, musíš to dobre viete! Takže, tu sú top 5 príčinou mastnú pleť. Dať na svoje bojovníckej zariadení, máme pred sebou bitku!

load...

1. Životné prostredie:

Áno, zmena prostredia môže byť hlavným dôvodom vášho mastnú pleť. Prebytočná vlhkosť alebo vlhkosť spôsobuje vaša pokožka sa potiť a robí to mastná. K boju s týmto problémom, len sa uistite, zostať na vrchole svojich očistných rituálov.

Na vlhkých dňoch, môžete použiť dôveryhodné tváre čistiaci gél, ktorý čistí a čistí pokožku a odstraňuje kompletne všetky nezdravé nečistoty z nej, ktoré je spôsobené make-up, znečistenie a nadmerné olejov.

2. Genetics:

Mastná pleť je dedičná. Ak váš otec alebo mama má mastnú pleť, je veľká šanca, že budete mať taky. Aj v prípade, mastná pleť beží vo vašej rodine, je tu vysoká pravdepodobnosť, že každý člen rodiny má mazové žľazy, ktoré produkujú ďalšie olej. Akékoľvek kožné ochorenie, ktoré je geneticky mastná, je viac pravdepodobné, že patrí pupienky a upchaté póry. Niekedy sme len riešia zlú ruku!

load...

3. Nadmerné používanie kozmetiky:

Make-up je úžasné pre zakrývanie pupienkov a akné, ale ako viete, prebytok je všetko zlé. V nádeji, že vyzerať mladšie a majú jasnejšie a hladšie pokožku, ľudia môžu nadmerne olúpať, over-očistiť alebo drhnúť svojej koži príliš veľa tlaku alebo platiť príliš veľa produktov pre starostlivosť o pleť, ktorá sa neskôr poškodzuje pokožku.

Okrem toho je veľmi dôležité odstrániť make-up rovnako. A za to si vybrať kvalitný toner odstrániť všivák z kozmetickej použitia.

4. Hormonálne zmeny:

Zmena hormóny v tele, sú z veľkej časti zodpovedné za produkciu ropy v koži. U žien, hormonálna androgénnej kolíše v priebehu celého života, teda v pre- a pre-menopauze alebo v tehotenstve. To sa dá ľahko radiť mazové žľazy, ktoré ďalej vedie mastnú pleť.

5. Stres:

Žijeme vo stresujúcim svete. V čase krízy, naša koža má tendenciu k nadprodukcii androgénov, ktorá vedie až mastnú pleť. Poraziť úhľadný tým, že je šťastný a veselý. To môže znížiť lesk a absorbovať prebytočnú mastnotu z kože okamžite.

Okrem toho, v niekoľkých prípadoch, mastná pleť môže byť výsledkom vášho nezdravým životným štýlom. Vek, strava, opaľovanie a mnoho ďalších faktorov môže tiež spôsobiť mastnú pleť.

Len starostí o mastnú pleť nestačí, musíte im dať zabrať. Existuje toľko adstringentné, čistiace prostriedky a iné riešenia k dispozícii, ktoré môžu poskytnúť vám lesk bez tváre. Tiež sa uistite, že ste ich správne používať, aby sa vaša pleť jasné, zdravé a krásne.

V prípade, že tonery a čistiace prostriedky neposkytujú vám očakávané výsledky, poraďte sa so svojím dermatológom, pretože on je ten, ktorý vám môže poskytnúť príslušné návrhy.

Vieme, aby vaša pleť žiarivejšia a vyrovnať hladinu oleja môže byť veľmi ťažké, ale nie nemožné! Len musíte to skúsiť.

Máte mastnú pleť? Čo ste sa snažil získať nad ním kontrolu? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...