Starostlivosť o kožu

4 úžasné výhody Diamond Facials

4 úžasné výhody Diamond Facials

Vieme, že diamant je často označovaný ako, dievčenské najlepší priateľ '. Ale viete, že diamant je tam len preto, aby iskra na prst ako prsteň! Mohlo by to dokonca, aby vaša pleť žiariť ako nikdy predtým. Prečo nie vyskúšať diamant tváre, aby ste sa uistili o jeho kozmetické účinky? Je to jeden z luxusných ošetrenie tváre, že veľa high-end kozmetické salóny ponúkajú.

Výhody Diamond fúzy:

Diamantové obleky tváre najlepšie matná a suchá koža. To tiež ponúka efektívne výsledky na starnutie kože. Preto je najlepšie známy pre svoje anti-aging výhody. Nižšie sú výhody vám prinesie ísť na diamantové tváre kozmetické ošetrenie:

1. Peelingová:

Diamanty sú široko používané ako exfoliačný agentov. Dôvod je jednoduchý ─ diamanty ponúkajú dlhšiu exfoliácie účinok na kožu v porovnaní s ostatnými zložkami. Ponúka úžasný exfoliácia účinok na kožu, diamond tváre odstraňuje odumreté bunky. Ponúka tiež mladistvý lesk a lesk na kožu.

load...

2. Považuje starnutie kožné problémy:

Diamond tváre je známy pre svoje anti-aging vlastnosti. Diamonds prispieť k odstráneniu toxín, ktorý zase čistí pokožku a pomáha pri okysličovanie. Aktivácia spiace kožné bunky, pretože zvyšuje metabolické funkcie kože. To podporuje regeneráciu bunkového života. Takže v tomto procese, ktorý riadi účinky veku na koži.

3. Zaobchádza Chyby kože:

Diamantové tváre funguje účinne liečiť suchú a opálenú pokožku. Funguje tiež, aby tón pleti i. Okrem toho budete potrebovať niečo, čo rovnako účinný ako diamant ošetrenie tváre odstrániť nadbytok čierne bodky.

4. Luxury Factor:

Samozrejme, tam je luxusný faktor podieľa na diamantových tváre. Má faktor dobrý pocit pripojený. Tiež, tam je duševné uspokojenie, že ste liečený kožu s jedným z najlepších kozmetických procedúr možných!

load...

Ako nákladné je ošetrenie tváre Diamond?

Je fakt, že diamant tváre je high-end liečba pomocou ktorého môžete hýčkať svoju pokožku. Môžete ťažiť z najlepších výhod diamant tváre, keď si to urobiť znalcom. Byť pripravený vyplatiť aspoň INR 2000 až si to tváre urobiť. Náklady by mohlo ísť až o INR 4500 za diamantovú tváre zasadnutí. Avšak, ak ste ochotní investovať do diamantového tváre DIY kit a chcú to urobiť doma, to bude stáť vám oveľa menej. Renomovaných značiek ako VLCC a príroda esencie a kozmetičiek, ako Shahnaz Husain formulovali diamantové tváre výstroje, ktoré si môžete vyskúšať doma.

Čo tváre Kit Diamond obsahuje?

Dobre známe značky používajú šetrné k pokožke ingrediencie, ktoré nepredstavuje žiadnu hrozbu pre vašu pokožku. Dokonca aj citlivá pokožka môže ťažiť z výhod diamant tváre. V ideálnom prípade, diamant tváre sada obsahuje diamantové kroviny, diamant detoxikačný krém, diamant masážny gél a diamant masku.

  1. Diamond Scrub: Je známe, že obsahujú diamantové popola v kombinácii s prírodnými zložkami, ako sú napríklad kvetinové výťažky, éterické oleje a orechy. Drhnúť váš tvár s diamantovým kroviny, aby sa odstránili odumreté bunky.
  2. Diamond Detoxikačný Lotion: Upokojuje, čistí a zjemňuje pokožku.
  3. Diamond Masážny Gel: Má vlastnosti, anti-aging. Napína pokožku tváre, redukuje jemné vrásky a zabraňuje starnutiu pokožky.
  4. Diamond maska: To účinne lieči sfarbená a opálenú pokožku tváre. To okamžite zaobchádza škvrny a dodáva lesk na koži.

V tomto videu vedieť - ako sa to robí diamant tváre: Ako urobiť Diamond Facial pre nevesty

Ísť na diamant tváre môže byť skvelý spôsob, ako poskytovať dávky anti-aging na pokožku tváre. Nezabudnite sa podeliť o svoje názory na diamant tváre ste sa to robí v poslednej dobe. Alebo plánujete si to urobiť teraz? Podeľte sa s nami v komentároch.

load...