Starostlivosť o kožu

4 jednoduché spôsoby použitia glycerínu s ružovou vodou a citrónovou šťavou

4 jednoduché spôsoby použitia glycerínu s ružovou vodou a citrónovou šťavou

Hľadáte pre prirodzený spôsob, ako získať krásne, žiariaca pleť? Ak existuje niečo, čo môžete urobiť, aby sa vaša žiariace pleť a žiarivé? Potom môžete využiť glycerín s ružovou vodou a citrónovou šťavou.

Zaujíma vás, ako to môže pomôcť získať dokonalú pleť ste vždy chceli? Čítajte ďalej poznať.

Ako používať glycerín, ružovú vodu a citrónovou šťavou pre pleť

Existujú rôzne účinné spôsoby využitia glycerín, ktorý je v zmesi s ružovou vodou a citrónovou šťavou, aby prospech kožu. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu využiť tejto úžasnej zmesi:

load...

1. Čo sa make-up nastavenia Spray

K nastavenie make-up spreje, ktoré nájdete v obchodoch sú zvyčajne naplnené chemikáliami. To je dôvod, prečo používať glycerín, ktorý sa zmieša s ružovou vodou a citrónovej šťavy je oveľa lepšia voľba, pretože to je bezpečnejšie pre vašu pokožku. Ak chcete tento sprej, budete potrebovať 20 ml ružovej vody, 2 kvapky glycerínu a 1 lyžičku citrónovej šťavy. Potom, čo ste zmiešané dohromady, nalejte do rozprašovača a uložte do chladničky. Môžete použiť sprej po dobu až 4 týždňov. Ak máte suchú pleť, pridajte vitamín E od 1 kapsula vyživujú pokožku. Pri použití tohto spreja zabráni základ z hľadá cake a dať make-up svieži, orosený povrch.

2. Tvárové čistiaci prostriedok / Scrub

Môžete urobiť veľký peeling s glycerínom, ružovú vodu a citrónovú šťavu. Všetko, čo musíte urobiť, je Zmiešajte 1 lyžičku glycerínu, 1 lyžičku citrónovej šťavy a 1 lyžice ružovej vody. Pridajte 1 lyžičku cukru do zmesi a miešajte, kým sa cukor je takmer nerozpustí. Jemne votrite ho na tvár, aby ho olúpať. S týmto domácim drhnúť, môžete odstrániť odumreté bunky, nečistoty a iné častice. Môžete ho použiť aj na krku, ruky, paže a kolená. Ak ho používate pravidelne, všimnete si, že tmavé oblasti vášho tela sú podstatne odľahčená. Môžete tiež namočiť vatový tampón so zmesou a použiť ju na čistenie preč make-up, nečistoty, prebytočný olej, atď.

3. Ako tvárové masky

Zmes glycerín, ružovú vodu a citrónovú šťavu na tvár je skvelý masku, pretože poskytuje toľko potrebnú vlhkosť na vašej koži. Funguje výborne ako peeling a omladzuje pokožku, zbavovať sa jemné linky, vrásky a stareckých škvŕn. Pri použití tejto zmesi ako pleťová maska ​​tiež pomáha udržiavať rovnováhu pH pokožky. To môže tiež pomôcť pri liečbe akné a vyrážky a zničiť akné spôsobuje baktéria, aby sa predišlo budúcim breakouts.

load...

4. Hydratačný

Ako už viete, glycerín, je skvelý spôsob, ako k hydratáciu pokožky, ktorá je suchý, a to najmä v zimnom období. Používanie glycerín s ružovou vodou a citrónovou šťavou ako zvlhčovač má mnoho výhod a najlepšie na tom je, že sa hodí pre všetky typy pleti. Ružová voda obsahuje fenylethanol, ktorá je adstringentné a tiež pôsobí ako účinné liečivé látky, ktorá poskytuje skvelé výsledky pre kožu napadnutých ekzém, akné a iných kožných ochorení.

Ako vidíte, existuje mnoho spôsobov, ako využiť glycerín, ružovú vodu a citrónovú šťavu na pokožke. Keď sa to súčasťou vášho denného režimu starostlivosti o pleť, aby sa vám pleť, ktorá je dobre hydratovanú a žiarivú a jasnú škvŕn. Mnoho úžasné prírodné vlastnosti týchto troch zložiek majú nádherný účinky na koži, čo je dôvod, prečo oni sú často používané v mnohých výrobkoch pre starostlivosť o pleť. Ak chcete získať kože, ktorá svieti vždy so zdravím, použiť glycerín v zmesi s ružovou vodou a každý deň citrónovou šťavou.

Ako sa vám tento post? Ešte povedzte nám tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...