Starostlivosť o kožu

4 jednoduché domáce ovocné obaly pre mastnú pleť

4 jednoduché domáce ovocné obaly pre mastnú pleť

Plody sú považované za najlepšie potraviny pre zdravé telo i myseľ. Sú bohaté na minerály, vitamíny a sú ľahko stráviteľné. A zdravšie ste, tým krajšie vyzeráš! Ale viete, že plody sú tiež dobré pre vás príliš citlivý?

Áno, to je správne. Výťažky z ovocia sú veľmi používané v starostlivosti o pleť, kozmetické prípravky, pretože vitamínov obsiahnutých v nich. Tu predstavujeme 4 jednoduché domáce ovocné pleťové masky pre mastnú pleť.

Citrusové plody funguje najlepšie, pokiaľ ide o mastnú pleti. Ovocie ako pomaranče, limetky a citrónu môže byť použitý na mastnú pleť pre osvieženie a zdravý lesk. Tieto plody majú adstringentné a tónovanie vlastnosti, ktoré vám môžu pomôcť veľa vo vašej starostlivosti o pleť režime. Aj napriek tomu, že citrusové plody sú veľmi prínosné v starostlivosti o pleť, majte na pamäti, mali by ste vždy zmiešať s ostatnými zložkami pri použití na tvári. Pretože tieto plody sú kyslej povahy, môžu spôsobiť podráždenie a akné. A tiež citrusové plody nie sú jedinými ovocie môžete použiť ako ukážeme nižšie.

load...

Predstavujeme 4 jednoduché a osvedčené ovocné pleťové masky pre mastnú pleť nižšie:

Ovocie tváre pre mastnú pleť - Najlepší 4 kozmetické

Lemon Fruit balenia:

Metóda:

  • Rezať pol citróna, vytlačiť šťavu a pridajte 2 čajové lyžičky cmar a 2 lyžičky Fullerová zem k nemu.
  • Zmes sa zmes dobre lyžicou, kým sa krémová.

A ak by ste radšej použiť jogurt, ktorý je viac ľahko dostupné doma, tu je, ako si môžete urobiť citróna jogurt pleťová maska. Http://www.youtube.com/watch?v=Bd-we-wg7Lo

load...

To slúži ako osviežujúci ovocný pleťová maska ​​pre mastnú typy pleti. Pri pravidelnom používaní omladzuje pokožku a zlepšuje pleť.

Oranžové ovocie balenie:

Pomarančovej kôry môžu byť sušené, v prášku a používa spolu s tvarohom alebo mliekom ako zjasnenie ovocie maska ​​pre mastnú pleť. Tvaroh alebo mlieko nie je donútenia!

Tu je video, ktoré vás prevedie celým procesom.

Kyselina citrus nakoniec odstraňuje tmavé škvrny, pálením a iné škvrny, aby sa žiariace pleť.

Jahoda balenia:

Jahody majú antioxidačné vlastnosti, starnutie, aby tieto jemné linky a stareckých škvŕn na bay.They výborne fungujú na mastnú typy pleti príliš.

Mash pár jahôd a nalejte zriedený limetkovej šťavy v ňom. Nič nemôže byť sladšie vonia a osviežujúce ako toto. Toto video vám ukáže ako na to!

Banana pleťová maska:

Banana pleťová maska ​​funguje skvele hodí pre mastnú pleť.

Metóda:

  • Kaša a zmes 1 banán s lyžica. Medu a trochu pomarančového džúsu (môžete tiež použiť citrónovú šťavu miesto).
  • Aplikovať tento na tvári a opláchnite teplou vodou po 15 - 20 minút.

Nemusíte používať oranžovej alebo citrónovú šťavu vôbec. To je úplne aľ vás, ako banány a med už divy na mastnú pleť. Tu je video, ktoré vám pomôžu von. Http://www.youtube.com/watch?v=1WSWQUEV9go Girls, viete o akékoľvek iné ovocné pleťové masky pre mastnú pleť alebo tvár kozmetické tipy? Nezabudnite sa o ne podeliť s nami.

load...