Starostlivosť o kožu

3 typy elektronických oblikov a ich výhody

3 typy elektronických oblikov a ich výhody

"Krása je to pravda úsmev, keď zbadá svoju vlastnú tvár v dokonalej zrkadlo." - Rabíndranáth Thákur Nób laureát predložila zjednodušujúce spôsob vyhodnocovania krásu v tejto citácie. Ale bohužiaľ, nie sú tam žiadne dokonalé zrkadiel v našom živote. V našom nedokonalom svete, musíme prebudiť, aby sa mnoho škvŕn a vrások každý deň. Svet sa stáva mladší, pričom 40s sú nové 30s a tak ďalej. Tam je veľký dôraz na hľadá mladých a dnešná žena nezostane kameň na kameni pre dosiahnutie tohto mladistvý a pulzujúca vzhľad. Najnovšie Buzz v kozmetických kruhoch je elektronický tváre. Sme si vedomí veku starému spôsobu získania tváre-ísť do salónu a umožňuje expert robiť tváre. Rôzne druhy masáží tváre, ako je napríklad zlato, diamant, a bylinné nároku, aby sa pokožka hladká a poskytuje mladistvý lesk. Elektronické tvár tvrdia robiť všetko a oveľa viac!

Aký je elektrický fúzy:

Navrhnuté pre dnešné krásy vedomej ženy, Kozmetické ponuky Elektrické bezbolestné a neinvazívne proti starnutiu liečby. To pomáha, aby sprísnila a vyhladzujú pokožku. Hurá! Nie je potrebné pre botox! Elektrický tváre sa skladá z priechodu nízkej elektrické prúdy cez kožu omladiť pokožku. To pomáha zmierniť a zdvihnite ovisnutej kože okolo očí.

Typy elektrických liečby:

K dispozícii sú 3 typy elektrických procedúr, a to Micro prúd, galvanické a FARADIC. Poďme sa pozrieť na rôzne typy elektrických ošetrenie tváre v detaile:

load...

1. Micro Aktuálna kategória:

Je to ako facelift bez chirurgického zákroku! Micro prúd pomáha kontúry tváre a odstraňuje prehýbaniu. Je to dočasné, ako je botox, ale bez chemických vedľajších účinkov. Táto stimulácia liečba sa zameriava na hojenie a regeneráciu svalov. Môžete sa rozhodnúť pre ošetrenie rozložená počas jedného mesiaca, ako je potreba kumulatívnych procedúry pre túto simuláciu. Je to bezpečné a používajú športovci po celom svete liečiť prasknuté alebo poranených väzov a svalov.

2. Galvanická Liečba:

Táto liečba je účinná, ak chcete ešte pleť, pretože zmizne škvrny a opravuje nerovnomerný tón pleti pri odstraňovaní nečistôt z kože. Tu prvý krok ošetrenia zahŕňa negatívne nabíjania galvanický prístroj a použitie negatívne nabitý gél. Tieto záporné náboje núti špinu a ďalšie nečistoty na povrchu kože. Tie sú potom odstránené. Potom sa kladne nabitý prístroj sa používa spolu s kladne nabitou gélu. Tým sa odstráni zvyšné nečistoty a zanecháva pokožku sviežu a glowing.This gél tiež podmienky a hydratuje pokožku a zanecháva ju jemnú a vláčnu.

3. Faradický Liečba:

Táto liečba je vhodná pre tónovanie tvárové svaly pomocou impulzov k zmluve svaly. Odstraňuje prehýbaniu a poskytuje mladistvý lesk na kožu. K dispozícii je tiež zvýšený prietok krvi do kože, čo omladzuje pokožku.

load...

Pros Of Electric fúzy:

Každá minca má dve strany, tak sa elektronické tvár! Tu sú výhody elektrického tváre:

  • Omladzuje pokožku.
  • Má antioxidačné účinky starnutia a zabraňuje vrany nohy, vrásky, a škvŕn.
  • Tóny tvárové svaly.
  • Poskytuje žiarivý lesk.

Cons Of Electric fúzy:

Ošetrenie je neinvazívna, ale má svoj vlastný súbor nežiaducich účinkov, ktoré musia byť vyhodnotená pred začatím liečby. Niektoré z nevýhod tohto tváre sú:

  • Tento tváre využíva elektrického prúdu, ktorý môže viesť k poškodeniu nervov v prípade, že tváre nie je správne podávaný. Vždy sa rozhodnúť pre profesionálne inštalácie vykonávať tvár.
  • Ak máte citlivú pokožku, môže dôjsť k pálenie, začervenanie, a dokonca aj škvrnitú kožu. Tieto účinky sú zvyčajne dočasné a mali vymazať počas jedného dňa. Obráťte sa na svojho dermatológa, ak pretrváva.

Takže, čo ešte čakáte? Zhodnotiť klady a zápory a vybrať si liečbu, ktorá pracuje pre vás najlepšie. Preskočiť Botox a NIP a tucks. Rozhodnúť pre neinvazívne liečba, ako je elektrický tváre miesto. Ale nezabudnite konzultovať odborníka, než pôjdete pre túto liečbu! Už ste počuli, alebo sa pokúsil elektronický tváre? Aká bola vaša skúsenosť? Podeľte sa s nami v komentároch.

load...