Starostlivosť o kožu

3 najlepšie Drogéria Tonery pre mastnú pleť

3 najlepšie Drogéria Tonery pre mastnú pleť

Akonáhle ste, ako si vziať svoj prvý krok do svetového krásu a starostlivosť o pleť, prvý, ktorý sa dozvie o ich CTM rutina. Každý odborník, ktorý vie niečo o ničom vám povie, nikdy sa nepodarí očistiť, tón a vlhkosť všetkých čias! A prečo je to, že sú povinní sa pýtať? Povedia vám, že zdravé koža je krásnu pleť a táto logika je tak zvuk, ktorý si jednoducho nemôže spochybňovať. Nezáleží na tom, aký typ pleti máte, je nutné sledovať tento rutina na dennej báze.

Naša pokožka vystavená nečistotám, znečistenie, slnko a boh vie, čo iný druh infekcie spôsobuje agenti robiť na dennej báze. A to pridáva na čokoľvek kože strasti máme už z dôvodu nedostatku správnej výživy a naše nevhodných životného štýlu. Než sme sa dostať do detailov, prečo tónovanie a rôzne druhy tonerov, poďme prejsť krátku čo čistiace tónovanie a hydratačné je.

CTM Rutinné:

Očista:

Tento krok 1 k mať zdravšie pleť. Musíte najprv nájsť si ten správny druh tvár umyť a odstrániť najvýraznejšie vrstvu znečistenia nečistoty a make-up. Ďalším krokom by bolo použiť ďalší produkt nazvaný čistiace mlieko alebo olej, aby sa odstránili akékoľvek make-up je ponechané na vašej tvári.

load...

Tónovanie:

Toto je váš krok 2. Akonáhle vaše práca s čistkami, odporúča sa použiť toner na koži. Zanecháva pokožku sviežu a vláčnu.

Hydratačné:

Toto je posledný a posledný krok. Tu si dať svojej pleti všetku vlhkosť, ktorú potrebuje, aby sa v priebehu dňa a čistiaceho procesu stratená.

Vypnutie všetkých troch krokoch, som si istý, že vás to zaujíma, prečo je druhý krok, takže veľmi dôležité, keď vidíte takmer žiadnu zrejmú výhodu pre neho! V skutočnosti, až do nedávnej doby, to bolo považované za úplne zbytočné. Ale nedávny sondovania sa ukázalo, že v skutočnosti tonery uzavrieť póry, ktoré boli otvorené počas čistenia očistný proces zabezpečí, že špina a oleje častice nenájdete dodatočný priestor pre usadiť v našej koži. A preto je dôležité tónovací kroku bola stanovená.

load...

Druhy tonerov pre mastnú pleť:

Existujú rôzne druhy tonerov, ktoré môžete nájsť na trhu, a to z rôznych dôvodov. Poďme ich rozdeliť na základe použitia a účelu.

Tonery Na základe údajov zo Využitie:

 1. Pomocou vatový tampón: Jedná sa o najčastejšie používaný typ, kde v berieme toner na vatovým tampónom a škvrnu ho na našej koži.
 2. Sprej na: jedná sa predáva v nádobe postreku, kde môžete jednoduchý sprej to na vašej tvári! Je to ten najlepší druh, keď ste na cestách.
 3. Ako gázy tvárovej masky: v tomto ste ponoriť gázu v tonera a potom sa držať gázu svoju tvár ako maska ​​na chvíľu.

Tonery Na základe údajov zo Účel:

 1. Osviežovače: Jedná sa o najmiernejšie forma, ktorá má takmer žiadny alkohol a celkom dosť zvlhčovadlá ako ružovú vodu. Udržuje vlhkosť v horných vrstvách epidermis zabránenie odparovania. Jedná sa o veľmi jemný a skvele hodí pre všetky typy pleti, ale to najlepšie pre suchú a citlivú pokožku.
 2. Toniká: Tie majú mierne vyšší obsah alkoholu. Ale sú stále vhodné pre všetky typy pleti. Rovnako ako pomarančového kvetu vody.
 3. Sťahujúce: To má vysoký podiel alkoholu kdekoľvek v rozmedzí 20 - 60% alkoholu. To je všeobecne vhodné len pre mastnú pleť, pretože má tendenciu namočiť sa vlhkosti v koži a ak budete mať aj normálnu pleť, bude tento druh tonera nechať zaschnúť a kriedovo.

Prečo tónovanie?

K dispozícii je 6 dobrých dôvodov, prečo by ste mali byť tónovanie. Oni sú uvedené nižšie.
 1. Obnovuje rovnováhu pH pokožky. Naša pokožka je svojou povahou kyslá a alkalická povaha mydlá a čistiace prostriedky tendenciu narušiť rovnováhu pH.
 2. To zmenšuje póry. Otvorené póry sú miesta, kde všetky nečistoty a baktérie gang a nakoniec viesť k prelomu. Takže zmenšuje póry, je vždy dobrý nápad, a to je to, čo robiť tonery.
 3. Obsahujú zvlhčujúce látky, ktoré utesnenie vlhkosti v koži
 4. Môžu sa použiť namiesto umývanie tváre pre odstránenie oleja a nečistôt, ak nemáte oprávnenie na využívanie vody
 5. Dodáva vrstvu ochrany utiahnutím medzery kožných buniek. Tak, aby prenikaniu baktérií a iných choroboplodných zárodkov tvrdé.
 6. Obsahujú alfahydroxykyselín, ktoré bránia v dospelého vlasov.

Čistiace a hydratačné sú samy o sebe dobré pre pravidelné kože a to je v poriadku, ak nechcete použiť toner denne, ale kože toner pre mastnú pleť držať veľmi dôležité miesto. Tonery nielen zmenšiť póry, znižujú výskyt oleja a zabíja baktérie, ktoré spôsobujú akné. Odstraňuje všetky nečistoty váš čističi alebo face wash možno vynechal skôr. Uistite sa, že si vyberiete toner pleti určená pre vašu pokožku a používať ho usilovne!

Tu je zoznam tonery, prírodných a zo skladu!

[Čítajte: krása tipy pre mastnú pleť]

Drogérie Toner pre kožu:

Tu je zoznam vyskúšaných tonerov podľa úctou!

1. Aróma Mágia Aromatické Skin Toner:

Pracuje na väčšinu ľudí a nemá to žiadny alkohol, čo je vždy dobré! Udržuje pokožku sviežu a odstraňuje nečistoty; si to za skvelú cenu Rs. 85 na 120 ml.

2. Patanjali Rose voda:

Je to prirodzené a rastlinný produkt. Použite ho miešať do pleťovej masky alebo priame použitie na kožu sa ukáže byť užitočné príliš. Táto výzva prichádza v fantastickú cenu Rs.25 na 120 ml.

3. Biotique uhorka vody:

To je populárny bylinné značky a pomáha udržať pokožku olej zadarmo. To môže mať ostrý účinok na suchú pokožku, takže skúšky skôr, než začnete ju na dennej báze. Je k dispozícii za cenu Rs. 149 na 120 ml.

To je môj malý sprievodca hľadať najlepšie toner pre mastnú pleť. Môžete tiež skúsiť niektoré domáce toner pre mastnú pleť, ktoré by vám pomôžu udržať oleja na uzde.

Ak som niečo vynechal, zdieľať svoj zoznam Tonery!

load...