Starostlivosť o kožu

3 jednoduché spôsoby použitia glycerínu a ružovej vody pre vašu tvár a pokožku

3 jednoduché spôsoby použitia glycerínu a ružovej vody pre vašu tvár a pokožku

Chcete poznať tajomstvo mäkké, krásnu pleť? Zmes glycerín a ruže voda je práve to, čo potrebujeme. Po celé stáročia, ľudia na celom svete boli pomocou ružovú vodu ako toner kože. V kombinácii s glycerínom, to je koža zdravá a žiarivá. Obaja majú hydratačné vlastnosti, ktoré poskytujú hydratáciu vašej pokožky a urobiť z neho vyzerať zdravo a žiariace.

Na tomto liste, by ste chceli vedieť, ako to krásne kombinácia môže pomôcť zlepšiť svoje zdravie kože? Potom si musíte prečítať tento príspevok!

Výhody glycerínu a ružovej vody:

Ak použijete glycerín a ružovú vodu na tvár a koža, získate celý rad výhod. Medzi ne patria nasledujúce:

1. Hydratujú pleť:

Ako už bolo spomenuté, a to ako glycerín a ružovú vodu majú hydratačné vlastnosti, čo je obzvlášť výhodné pre tých, ktorí so suchou kožou. Glycerín je tiež vynikajúci zvlhčujúce látky (1), čo znamená, že pomáha vaša pleť priťahovať vlhkosť zo vzduchu a udržať si ju. Ak ho používate s ružovou vodou, získate dvojnásobok hydratáciu, a vaša pokožka dostane hydratovaná, jemná, hladká a zdravá.

load...

2. Liečbe kožných podmienky:

Vzhľadom k tomu, že pracujú tak dobre, na suchej koži, glycerín a ruže voda môže byť použitá na liečbu kožných ochorení ako sú ekzémy a dermatitídy. Pomáhajú pri odstraňovaní suché, drsné a šupinatej kože, ktorá je spojená s týmito kožnými problémami. To tiež pomáha pri znižovaní podráždenie, zápal a začervenanie. Glycerín a ruže voda tiež dobre fungovať na mastnú pleť, čo je účinný liek na akné, pupienky a iné olejové kožné problémy. Ružová voda má prirodzené antiseptické a sťahujúce vlastnosti (2), čo je skvelé pre odstránenie akné, pupienky, a škvŕn.

3. Balance pH Level:

Jedným z najdôležitejších vecí pre zdravú kožu je vyvážená hladina pH (3). Keď pH vašej kože je dobre vyvážená, bráni veľa rôznych druhov kožných ochorení, vrátane akné, ekzémy, atď Obaja glycerín a ruže vody pomoc pri vyrovnávaní vám hladinu pH pokožky a udržiavať rôzne škvrny preč, takže máte pleť, ktorá je žiariaci a zdravý po celý rok.

4. Omladiť pleť:

Nepotrebujete drahé proti starnutiu kozmetické výrobky, ak máte glycerín a ružovú vodu. Sú to najúčinnejšie zložky, ak chcete udržať známky starnutia preč. Pomáhajú omladiť pokožku a oddialiť výskyt jemných liniek, vrások, stareckých škvŕn a iných prejavov starnutia. Glycerínom a ruže vo vode, dostanete kožu, ktorá je hladká a vláčna, ako sa dostane na hydratáciu a výživu, ktorú potrebuje vyzerať omladená.

load...

Liečenie kožu do zmesi glycerínu a ružovej vody dodá jej mnoho úžasných výhod. To je presne to, čo potrebujete, aby si koža, ktorá svieti so zdravotným deň za dňom.

Ako používať glycerínu a ružovej vody:

Existuje mnoho spôsobov, ako získať výhody, ktoré glycerín a ružovú vodu, aby vaša pleť. Najlepšie na tom je, že môžete ľahko vykonávať tieto výrobky doma.

1. Skin hydratačné:

Zima je najhoršie doba pre vašu pokožku, ako to robí, že suché a drsné. To je, keď budete potrebovať domáce hydratačný. Urobiť jednu s glycerínom a ružovú vodu a bude robiť zázraky pre vašu pokožku. Môžete ju použiť na tvár i celé tvoje telo chráni pokožku pred nepriaznivými podmienkami prostredia.

2. Skin Toner:

Môžete použiť glycerín a ružovú vodu ako toner s kožou, aby škvrny preč a osvieženie a upokojenie pokožky. To tiež pomáha udržiavať prirodzenú rovnováhu pH pokožky. Ak použijete zmes týchto dvoch zložiek ako tonera s pokožkou, sa uistiť, že vaša pleť je dobre živené, žiariace a hydratovanú, bez pri pohľade mastný alebo olejnatý.

3. Skin Cleanser:

Podáva sa tu domáci čistiaci prostriedok s prírodnými zložkami, je jedným z najlepších spôsobov, ako udržať zdravú pokožku. Môžete si vytvoriť svoj vlastný koži čistič s glycerínom a ružovú vodu. To pomôže pri čistení kožu tým, že účinne odstránenie make-upu, nečistôt a iných nečistôt. To tiež pomôže pri vyčistení póry.

Vždy zrieďte glycerín, než ju použijete. Najlepší spôsob, ako to urobiť, je, aby ho riediť s ružovou vodou tak, že dostanete výhody oboch.

Nikdy preháňať pri použití glycerínu. Ak je vaša pokožka nadmerne hydratovaná, bude to vyzerať, ako by ste strávili dlhý čas vo vode. Nepoužívajte príliš veľa, alebo nechať to na koži po príliš dlhú dobu.

Vzhľadom k tomu, glycerín má lepkavé konzistencie, nemali by ste používať s inými lepkavými pleťové vody alebo krémy. Tiež by ste mali zotrieť prebytočnej glycerín z vašej pokožky pred vystúpil ako lepivosť bude jednoduchšie pre špinu a znečistenie, aby sa hromadia na koži.

Vezmite jednu fľaštičku s glycerínom a vyliať 200 až 250 ml do misky. Pridá sa asi 100 ml ružovej vody a dobre sa premieša. Pre ďalšie dobroty, pridajte 2 lyžice citrónovej alebo limetkovej šťavy. Aplikovať tento na koži každú noc hydratovať pokožku a udržiavať suché, svrbivej a drsnej pokožky preč.

Ak chcete tento toner doma, všetko, čo potrebujete, je ¼ šálky glycerín a 1 ½ šálky ružovej vody. Dobre pretrepte a uložiť ho do spreji. Môžete ju použiť kedykoľvek budete potrebovať. Len sprej na kožu kedykoľvek vaša pleť potrebuje vlhkosť podporu.

Ak chcete vytvoriť svoj vlastný koži čistič, všetko, čo potrebujete urobiť, je mix glycerín a ružovú vodu spoločne a namočte vatový tampón so zmesou. Jemne utrieť tvár s tampónom na odstránenie make-up, nečistoty, prach, atď a čistí póry, odstrániť všetky nečistoty. Aby to súčasťou vašej nočné kože dezinfekčným režime získať krásnu pleť.

Tipy na zapamätanie:

Vždy majte glycerín a ružovú vodu medzi ostatné výrobky pre starostlivosť o pleť. Tým, že im časť svojho každodenného režimu starostlivosti o pleť, budete mať kožu, ktorá je dobre hydratovaná, jemná, hladká a žiarivá. Nie je nič lepšie, ako glycerínu a ružovú vodu, aby vám pleť, ktorá vyžaruje zdraviu.

Dúfame, že sa vám tento post. Povedzte nám, čo si myslíte, prostredníctvom komentárov v poli nižšie.

load...