Starostlivosť o kožu

3 efektívne domáce balenia pre tvár pre čistú pleť

3 efektívne domáce balenia pre tvár pre čistú pleť

Mať jasnú a krásnu pleť je každá žena sen, ale s dnešným časových možnostiach, znečistené životné prostredie a drsných slnečné lúče sa stáva veľmi ťažké udržať si zdravú a čistú pleť. Pupienky, škvrny, škvrny, opaľovanie a ďalšie faktory, aby sme sa vyhli, že jasne bezchybnú pleť sme vždy tešili. S rastom o pleť priemysel tento problém môže byť postarané, ale existuje veľa ďalších jednoduchých spôsobov, ako dosiahnuť jasné a žiariace pleť príliš. Tu sú niektoré domáce pleťové masky pre jasnú a žiariace pleť, ktoré možno ľahko vykonať, aby si bezchybnú pleť v prírodným spôsobom.

3 kozmetické pre Clear pleť

1. Neem, gram múky a tvaroh pleťová maska:

Veci, ktoré budete potrebovať:

 • Niektoré Neem listy / Neem prášku
 • 1 lyžica gram múky
 • 1 lyžička tvarohu

Metóda:

1. Dajte tvaroh do misy. 2. Potom pridajte gram múky a urobiť pastu 3. Urobte si kaša Neem listy / neem prášok, a aby zmes všetkých troch zložiek. 4. Túto zmes použitie na čistú tvár po dobu 10 - 15 minút (až do sucha) a umyť studenou vodou.

load...

Jogurt udržuje pokožku hebkú a hydratuje ju a neem listy pomoc pri zabezpečovaní žiariaca pleť. Neem používa v kozmetickej pôsobiť ako antiseptikum rovnako. To tiež pomáha upokojiť erupcie a varí alebo akné, ak existuje. Je skvelé, prírodný prostriedok a je známe, že poskytujú čistú pleť od dlhú dobu v minulosti.

2. Almond medu a šafránu pleťová maska:

Veci, ktoré budete potrebovať:

 • 4 - 5 mandle namočené vo vode / mlieko cez noc
 • 1 lyžička medu
 • Niektoré pramene šafran namočené vo 2 polievkové lyžice teplého mlieka
 • 1 lyžička citrónovej šťavy.

 [Čítať: Mandľový na tvár]

load...

Metóda:

1. Vezmite namočené mandle a mel ich do pasty. 2. Pridáme šafran infúziu mlieka na túto pastu a tiež pridáme med a citrónovú šťavu. 3. Vykonajte hladké pasty a aplikovať na kožu rovnomerne, aby to na dobu 10 - 15 minút. 4. Po vysušení umyte vatovými vankúšiky namočené v mlieku alebo studenej vode. Toto balenie dáva žiariaci efekt. Šafran pomáha odľahčiť tón pleti a znižuje výskyt škvŕn, med napína kožu; mandle spolu s citrónom odstraňuje odumreté kože, čo robí pleť jasné a žiariace.

3. Banana a jogurt pleťová maska:

Veci, ktoré budete potrebovať:

 • 1 zrelý banán, olúpané a roztlačené
 • Jogurt 1 lyžica
 • Med 1 lyžička
 • Citrónová šťava 1 lyžička

Metóda:

1. V miske pridajte kaše banán a jogurt. 2. Potom pridajte med a citrónovú šťavu a zmiešajte všetky do hladkej pasty. 3. Pomocou tejto pleťová maska ​​na tvár a krk a nechajte ho zapnutý až do svojej suchej a opláchnite. 4. Lemon je prírodný bielidlo a pomôže vám žiariace čistú pleť. Banana je ideálny pre žiariace pleť príliš. 5. Šupka banánu je skvelé pre bielenie zubov príliš. 6. Tvaroh je zvlhčujúce činidlo, ako

Otázka, ako sa dostať jasnú pleť prirodzene už sa zdá skľučujúca sa to? Prečo záleží na balené veci, keď môžete dosiahnuť lepšie výsledky z vašej kuchyne. Skús to a dajte nám vedieť, ktorý z nich pracuje pre vás!

load...