Starostlivosť o kožu

25 Základné tipy na krásu tváre, ktorú by ste mali určite nasledovať

25 Základné tipy na krásu tváre, ktorú by ste mali určite nasledovať

Ak chcete, jasnejšie pleť, je veľmi dôležité, aby sa postarať o rôzne aspekty starostlivosti o pleť. Ako tam je niekoľko vecí, ktoré pokrývajú sme rozdelili článok do rôznych čiastkových úsekov pre vaše pohodlie. Neváhajte preskočiť do časti, ktorá je relevantná pre vás.

6 Základné Beauty tipy na tvár

A. Kozmetické tipy na základe vašej pleti b. Kozmetické tipy pre denné Starostlivosť o pleť Rutinné C. Kozmetické tipy pre Face Whitening d. Kozmetické tipy na bežných problémov tváre e. Sezónne Kozmetické tipy na tvár Whitening f. Domáce masky

A. Kozmetické tipy na vašej pleti umiestnený:

Rôzne typy pleti majú rôzne potreby a znášať rôzne problémy. Je dôležité identifikovať vašej pleti a prijať potrebné opatrenia.

load...

1. Kozmetické tipy pre mastnú pleť:

To je najviac znepokojujúce typ kože mať. Tieto problémy sú nespočetné, ale ak je udržiavaná v poriadku, tento typ pleti môže mať určitý lesk a šarm, ktorý je dych berúce.

Bežné problémy:

Medzi časté problémy patrí hrubej kože s rozšírenými viditeľné póry a jednotvárny vzhľad kvôli produkcii nad ropy v koži. To zase dáva lesklý a mastný lesk. Časté akné a škvrny, čierne bodky, biele hlavy a tmavé škvrny sú tiež niektoré z bežných problémov mastnú pleť.

load...

Jednoduchých tipov:

 • Udržiavať zdravú stravu obsahujúcu veľa surovej zeleniny a ovocia; vyhnúť sa mastnú a nezdravé jedlo.
 • Vždy majte svoju tvár čistú. To pomáha udržať preč nadmerné olejnatosť a akné.

2. Kozmetické tipy pre suchú pleť:

Ak si myslíte, mastnú pleť je bolesť, potom nám povedať, že má suchú pokožku, nie je prechádzka v parku jeden. Suchá pokožka dostane veľmi nepríjemné, a to najmä v zime a v extrémnom chlade. To má za následok silné bolesti a nevzhľadné vzhľad ak nie je postarané správne.

Bežné problémy:

Suchá koža obvykle vyzerá, že má jemnú textúru s všednosťou, ale pri bližšom pohľade môžu existovať určité vločkovité alebo granulované úseky predovšetkým okolo kútikov úst, očí a na čele. Nedodržanie bude tvoriť vrásky a stávajú krehkými s vekom.

Jednoduchých tipov:

 • Nepoužívajte horúcu vodu, zatiaľ čo v sprche.
 • Nikdy neopustí sprchu bez použitia hydratačný krém.
 • Pat vyschnúť kožu po sprche a vždy používajte mäkký uterák.

3. Kozmetické tipy pre zmiešanú pleť:

S tým, dostaneme dobré aj zlé vlastnosti mastnú a suché typy pleti! Kombinácia kože má obvykle zmes oboch olejových vlastností s veľkými pórmi, konštantný lesk a akné, najmä v T-zóne -The čelo, nos, bradu a oblasť suchá koža charakteristiky, tj, svrbenie, odlupovanie, začervenanie na lícach.

Bežné problémy:

Budete čeliť problémom oboch typov pleti v závislosti na klimatických podmienkach a tiež aký typ kože je viac dominantný.

Jednoduchých tipov:

 • Ak máte mastnú typ pleti, potom sa vaše hormóny hrajú veľký vplyv na tom, či ste skončili s zmiešanú pleť. Tu je niekoľko veľmi základné veci, ktoré môžete urobiť, že pomôže vaša pleť vyzerať a cítiť sa lepšie.
 • Zachovať svoju tvár v čistote po celú dobu, aby sa zabránilo olejových zóny od chytanie akúkoľvek infekciu.
 • Hon na dokonalé hydratačný krém pre vás. Tie nikdy nemôže byť rovnaké pre ľudí s týmto typom pleti, ako bude vždy existovať rozdiely v stupni olejnatosť a sucha. A akonáhle ho nájsť, nemeňte!
 • Použite zodpovedajúce množstvo hydratačný závislosti na skins reakcii na klimatických podmienkach. Príliš veľa zvlhčenie spôsobí problémy s mastnou zóny a menej to bude spôsobovať problémy s suché zóne.

B. Kozmetické tipy pre každodennú starostlivosť o pleť:

Nezáleží na tom, aký je váš typ pleti, uistite sa, že vaša pleť je čistá, je nesmierne dôležité pre to, aby zostala zdravá a jasná. To je miesto, kde vaše starostlivosti o pleť rutina príde hrať. Čistenie kožu nečistôt a špiny z každodenného života, odstránenie odumretých kožných buniek a uistiť sa, že nechcete nechať póry otvorené pre ďalšie znečistenia je zásadný. Tento postup všetci vieme zahŕňa čistiace, drhnutie / peeling, tonizáciu a hydratáciu.

Tu sú niektoré z kozmetických tipov a prírodných kozmetických produktov, ktoré môžu byť použité samostatne alebo v kombinácii pre ich rôzne vlastnosti pre starostlivosť o pleť.

4. Kozmetické tipy pre očistu:

Naša pokožka vystavená rozmanité množstvo prachu, dymu a silným znečistením, čo vedie k suchosti, otupenosť a viac, čo je v podstate bez života kožu. Očista zabezpečiť, aby bola zachovaná žiaru pokožky. Iba v prípade, očista je vykonané správne, že vaša pokožka prijíma rôzne produkty s ľahkosťou, ako hydratačný a pleťové masky.

5. Kozmetické tipy pre exfoliačný:

Len čistenie a pravidelne hydratačné nebude fungovať žiadnu mágiu na koži, ak ste jasne a odstránenie odumretých kožných buniek z času na čas. Exfoliačný by mali byť pravidelne cvičil úplne odstrániť staršie odumretej kože, ktorá vám kožu, ktorý je veľmi hladká a svieža. Kefovanie raz týždenne je nutnosťou. Ak váš typ pleti si vyžaduje viac, ako mastná pleť áno, potom to urobiť toľkokrát, koľkokrát je to nutné.

6. Kozmetické tipy pre tónovanie:

To je veľmi často kladené otázky - "Je veľmi dôležité, tonizačný, keď som sa vlastne čistí a pravidelne hydratovať moji pokožku? "Áno! Tónovacie je dôležitým prvkom v procese čistenia. Dobrý toner budú odstránené všetky zostávajúce kúsky oleja, špiny a piesku zanechala čistiaci prostriedok. Ešte dôležitejšie je, toner pomôže upokojiť, vyživujú a hydratujú, zatiaľ čo obnovenie jej krehkú rovnováhu pH.

7. Kozmetické tipy pre Hydratačný:

Nech je vaša pokožka typ Možno by nemalo zastaviť vám zvlhčujúce kožu pravidelne. Hydratačný hrá dôležitú úlohu v starostlivosti o pokožku - udržať ju hydratovanú a bráni ju z začervenanie či odlupujúce sa. Pomáha tiež zabrániť skoré príznaky starnutia. Ak máte mastnú pleť, to neznamená, že vaša pokožka dostane dostatok výživy z oleja vyrábaného. To je veľmi častý omyl. Vyberte si dobrú gél na báze hydratačné a a použiť ju pravidelne.

C. Kozmetické tipy na tvár bielenie:

Nemôžete zmeniť farbu kože sa narodili, ak ste ísť na plnú transplantácia pokožky, ako je MJ. Ale vždy môžete robiť to viac žiariace a mladistvú zvnútra s týmito domáci liek kozmetické tipy na tvár bielenie.

8. Vitamín C príjem vo forme šťavy, ako je pomarančový džús / mausambi šťavy alebo dokonca šálky vody v dopoludňajších hodinách s 1tspn z vylisované limetky alebo citróna a pol lyžičkou medu je skvelé, ako začať svoj deň.

9. Vitamín A by mala byť dôležitou súčasťou vašej stravy. Utiahnuť a rozjasní pleť, čo potrebujete, aby zahŕňala netučné mlieko, žĺtky a shell ryby vo vašej strave. Tiež by ste mali mať potraviny, ako je mrkva, melóny a zrelé papáje, ktoré sú farbené. Beta karotén v nich je, čo by ste mali zahrnúť do svojho jedálnička.

10. Vystavenie slnku by mala byť znížená. Nosiť čiapku alebo klobúk, alebo si vziať dáždnik, keď je príliš horúco vonku. Použite UVA a UVB filter, najmenej 20 minút predtým, než vykročí do slnka.

11. Peeling celého tela s nejakým prirodzeným práčky alebo v zmesi cukru a medu, to funguje v reálnom dobre. Brúsiť cukor a masáže, kým sa nerozpustí. Cukor nerozpustí funguje ako stopky ukázať, že ste si masíroval a umývala kožu, kým je to nutné. Každodenné exfoliácia nemusí byť energická alebo dlhšom časovom období. 3 - 5 minút je dosť dobrý.

12. Pravidelné cvičenie sa odporúča pre ľudí, ktorí nemajú aktívny životný štýl, rovnako ako ženy v domácnosti.

13. Nápojové 8 - 10 pohárov vody je nevyhnutná pre hydratované a toxínu voľného tela.

14. Občas (aspoň raz za mesiac) najať niekoho, alebo požiadajte niekoho, kto vám vyhovuje drhnúť svoje telo ricínový olej alebo olivový olej a tuk cukru granule (nie tie granulované, ktoré používate každý deň).

15. Ak máte pocit, je nutná rozsiahla starostlivosť, ísť na raz za mesiac mikrodermabrázia kôry z údajný clinic.After 4 - 6 zasadnutie, sledovať doma s pravidelným care.While pričom šupky nebudete odporúčané bielenie. Takže vyhnúť.

16. Ak máte pocit, je nutná rozsiahla starostlivosť, ísť na mesačnú mikrodermabrázia kôry z akéhokoľvek údajný klinike. Po 4 - 6 zasadnutie, sledovať doma s pravidelnú starostlivosť. Odporúča sa, aby odfarbiť, zatiaľ čo prechádza šupky. Majte na pamäti.

17. Ak máte niekoho, kto nechce ísť na chemický peeling, potom použiť nejaký prirodzený peeling off masky. Môžete tiež použiť bielidlo, ktorý vyhovuje vašej pleti. Existuje celý rad bieliacich prostriedkov sú k dispozícii v týchto dňoch na trhu. Investovať do dobrého značky. Dávame prednosť Dabur Oxybleach ktorý je dodávaný s oboma pred a po bielení krémy.

Tieto domáce kozmetické tipy na tvár bielenie by mal určite pomôže oživiť pleť vašej pokožky.

D. Kozmetické tipy pre spoločné problémy Face

18. Kozmetické tipy pre Pimple / akné:

Zápal akné škvrny možno cez stimuláciu buniek produkujúcich pigment pokožky a spôsobiť im vytvárať príliš veľa melanín. Akonáhle sú škvrny jasné, že často zanechávajú malé, tmavé škvrny na koži, ktorá je známa ako pošta zápalové hyperpigmentácie.

Vzhľadom k vyšším úrovniam melanínu v tmavšie tóny pleti, farební ľudia sú obzvlášť náchylné k rozvoju post-akné kožných sfarbenie. Kým tieto tmavé škvrny strácať nakoniec samy o sebe, môže byť prijaté viaceré opatrenia, ktoré majú pomôcť urýchliť proces.

Tu je niekoľko tipov pre zníženie pupienkov.

19. Krása Tipy pre tmavé kruhy:

Opuchnuté oči sprievode tmavé kruhy pod očami sú indikátorom zlého zdravotného stavu alebo extrémnym nedostatkom spánku. Ale niekedy môže spôsobiť jeho i ďalšie faktory, ako je dehydratácia a alergií. To je stále viac a viac prevláda ako jeden starne. Ale to nie je nezvyčajné, že nájde to aj v mladších ľudí, keď sa nedostávajú dostatok odpočinku, alebo majú zlú stravu. Návyky, ako je fajčenie a nadmerné pitie len, aby to bolo ešte horšie!

Tu je vynikajúci článok o skrývanie tmavé kruhy pod očami.

20. Tipy na vrásky / Anti-Aging:

Každý starne a s vekom, koža stráca svoju elasticitu a získate tak tých odporných vrásky, ktoré dávajú preč váš vek. Ale každý raz za čas sme všetci dostať do ľudí, ktorí sa pozeráme na a tam vyzerá jednoducho zradí svoj skutočný vek. Zaujíma vás, ako na to? To môže byť veľmi jednoduché.

Jednoduchých tipov:

 • Dobrá strava.
 • Udržiavať sa fit. Dobrý zdravotný stav sa odráža v koži.
 • Vyhnite sa zlých návykov, ako je fajčenie alebo oni rozhodne prispievajú k tupé, suché a starnúcej pokožky.
 • Môžete tiež sledovať niektoré z našich jednoduchých domáce opravné prostriedky na boj proti starnutiu.

E. Sezónne Kozmetické tipy na tvár bielenie:

Už to nie je prekvapením, že sezónne zmeny ovplyvňujú našu pokožku rôznymi spôsobmi, to všetko v závislosti na našich typy pleti. Takže poďme to na základe typu pleti.

21. Sezónne tipy pre mastnú pleť:

Zima: zvlhčenie

Ľudia s mastnou typ pleti žili s jedným mylná po veľmi dlhú dobu. A to je to, že mastná pleť nepotrebuje hydratáciu. Ten, kto vám povedal, že je v poriadku. Len preto, že pokožka tvorí prebytočný maz, neznamená, že je príjem dostatočne potravu. Vždy sa uistite, hydratujú, ako je požadované, a to najmä v zime, pretože koža má tendenciu vyschnúť a potom. Použitie zvlhčovač na báze gélu pre lepšie výsledky.

Leto: Čistenie a tónovanie

Mastná pleť je magnetom pre nečistôt a počas leta a s pridaním potu do rovnice je len uľahčiť infekcia nájsť pevnú pôdu pod nohami. Tak pravidelne a tón tiež očistiť. Tým sa zabezpečí, že špina sa odstráni a póry sú zatvorené.

Tu je niekoľko ďalších tipov pre mastnú pleť.

22. Sezónne tipy pre suchú pleť:

Letné a zimné: zvlhčenie

Najdôležitejšia vec, ktorú pre tento typ kože je hydratácia. Vaša pokožka je suchá štandardne a sucha vo vzduchu obklopujúca môže len zhorší. Takže sa uistite, že v priebehu všetkých ročných obdobiach máte tú fľašu obľúbeného hydratačný na ruky a aby sa vaša pleť hydratovaná. Viac informácií o tom, ako sa starať o suchú pokožku počas zimy.

23. Sezónne tipy pre zmiešanú pleť:

Letné a zimné:

Vzhľadom k tomu, kombinácia kože prichádza s ťažkosťami oba typy pleti, je kľúč k udržaniu pleti čistej, póry uzavreté a kože hydratovaná. To sú požiadavky pre oba typy pleti. Takže je to všetko o nájdenie správnej rovnováhy v rutine.

Potom, čo strávil toľko rokov ignoroval stáročia znalosti z našich predchodcov, sme konečne pripustil, že niektoré z najúčinnejších opravných prostriedkov niekedy sú tie, ktoré sme vymyslieť z nášho dvorku! Takže tu jedny z najjednoduchších a najefektívnejších tvárových masiek.

F. Domáce masky:

Domáce pleťové masky sú najlepšie riešenie, ako priviesť späť život a žiara na koži.

24. Jednoduché Avocado Mask:

 • Použitie zrelé avokádo, lopatka a mash mäso
 • Ak je to žiaduce, v kombinácii s jednou polievkovú lyžicu každej z medu a / alebo jogurtu
 • Hladký na tvár, aby sa zabránilo oči

25. Základná Honey maska:

 • Kombinovať jednu polievkovú lyžicu každej z medu a olivového oleja
 • Pridajte dve čajové lyžičky citrónovej šťavy
 • Porazil v jednom vaječnom žĺtku
 • Naneste ju na tvár a nechajte zaschnúť pred oplachovanie

Pred použitím akejkoľvek masky, otvoriť póry použitím teplé, vlhké žinku na tvár. Po odstránení masky, opláchnite teplou vodou a potom za studena. Títo dvaja sú tvárové masky, ktoré môžeme použiť bez ohľadu na váš typ pleti.

Môžete si nájsť viac masky pre suchú pokožku tu a masky pre mastnú pleť tu.

Domáce Scrubs:

A. Papája Face Scrub:

 • Exfoliačný je životne dôležitý pre omladenie pleti. Nasledujúce tvár tip zanechá pokožku jemnú a obnovená.
 • Mash mäso zrelé papáje s vidličkou.
 • Pridajte 2 - 3 čajové lyžičky zem ovsené vločky a jednu čajovú lyžičku cukru.
 • Vmiešame do hustej pasty.
 • Vmasírujte do pokožky po dobu niekoľkých minút, aby mohla vyschnúť.

To je ten, ktorý možno použiť bez ohľadu na typ pleti. Pre viac informácií pozrite sa na viac našich domácich tváre kroviny.

Domáce hydratačný:

Denný hydratačný má zásadný význam, a prírodné zložky sú ľahko k nájdeniu vo vašej kuchyni. Mnoho domáce moisturizers sú vyrobené z rýchlo sa kaziacich položiek potravín a zmesí by mal byť v chlade a spotrebovať do troch dní na týždeň.

A. Kakaové maslo a vajcia Hydratačný krém pre normálnu pleť:

 • Melt dve polievkové lyžice kakaové maslo na miernom ohni
 • Oddelené jeden vaječný žĺtok a pridajte do maslom
 • Pridajte dve polievkové lyžice citrónovej šťavy

Použitím prírodných olejov, ovocie, ovocné šťavy, a cukry, môžete vytvoriť čistiace, hydratačné a masky vo svojej vlastnej kuchyni. Vyhľadávať na internete pre nespočetné množstvo receptov k dispozícii, alebo experimentovať a vytvárať zmesi na zákazku pre svoje vlastnej koži.

Face Whitening tipy od odborníkov krása

V dnešných dní, kedy väčšina ľudí majú plné ruky práce s ich životným štýlom, starostlivosti o pleť sa stáva veľkým problémom. Znepokojený našich čitateľov, sme vykonali záťah expertné medzi odborníkmi kozmetických a bloggerov. Dostali sme nádherné tipy na tvár bielenie, že kompilované nižšie vášho vedomia.

1. Iva:

Musím začať tým, že hovorí, že nie som veľkým zástancom bielenie a nemajú nikdy odporúčame používať agresívne chemikálie na kožu. Pre mňa je to všetko o rozjasnenie pleti a starať sa o vašu pokožku. 1. Použite AHA alebo BHA peeling pravidelne, v závislosti od typu vašej pokožky. To pomôže oživiť vašu pokožku, udržiavať ju vyčistiť metlu škvrny a odštartuje všetky odumreté bunky.

2. Vždy používajte SPF, ale najmä ak robíte akékoľvek bieliace procedúry alebo akýkoľvek typ AHA alebo BHA ošetrenie doma. Nemyslím si vybieliť mojej kože, ale ja som nikdy von bez SPF 50 na tvári. Uistite sa, že vaše SPF chránia pred UVA i UVB žiareniu. Milujem Alpha H Daily Essential hydratačný krém SPF 50 je Clinique Super City Block Oil-Free Daily Face Protector SPF 40 alebo Clarains UV Plus HP SPF 40.

3. Vypočujte si svojej koži. Dostávame sa zameral na jednu problémovú oblasť alebo "problém", ktoré vidíme, že nemáme krok späť vidieť širší obraz. Ak je vaša pokožka je odlupovanie ako bez ohľadu na to, ako jasné, že je potrebné zintenzívniť svoju rutinu. Dokonca aj mastnú pleť môže byť dehydrované. Vidím túto veľa. Použite ropné produkty zadarmo, ale uistite sa, že ste vložili späť veľa vlhkosti do pokožky. Použite sérum určené najmä pre rehydratáciu mastnú pleť.

Iva: www.minimalgray.com

2. Sherrie Berry:

Koža opäť vytvoril vzorec názvom, mládeže, ktorý používa trojaký pôsobenie, prírodné a bezpečný prístup k čeliť bielenie:

1. Extrakt z rastliny zvanej Rumex occidentalis, ktorá rastie v severnej kanadskej Prairies regiónu. Rumex extrakt má silný inhibičný účinok na tyrosinasy, jedným z hlavných enzýmov podieľajúcich sa na procese pigmentácie. Štúdie in vitro a klinické údaje ukázali, že Rumex extrakt znižuje pigmentáciu kože pre viac uniformované a ľahšia vzhľadu pleti. Má tiež vynikajúce výsledky pri znižovaní výskytu stareckých škvŕn.

2. TGF-beta biomimetické peptid inhibuje bunkovú dráhu pre zníženie pigmentácie umožňuje optimálne bielenie a bieliace účinky.

3. Exopolysachari- dych, ktoré podporujú prirodzenú obrat buniek.

Sherrie Berry: www.skinagain.com

3. Dr. Hal Simeroth:

1. Najprv exfoliácia horných epidermálnych vrstiev (stratum corneum), aby sa odstránili súčasné tmavé oblasti, ktoré sú v prvom rade v dôsledku slnečného žiarenia. Pokračujúce exfoliácia takisto podporí rýchlejší obrat nových epidermálnych kožných buniek, ktoré sa sťahujú zo spodných vrstiev epidermis k hornej vrstve keratínové proteínu na povrchu kože. Tento rýchly obrat umožní ďalší zjasňovacie protokoly byť účinnejšie v kratšom čase. Pre najlepšie výsledky používať obe mechanické exfoliators (kroviny), ako aj prírodné exfoliators, ako sú ovocné enzýmy (jemné, ale účinné) a prírodné ovocné kyseliny (alfa-hydroxykyseliny), ktoré bude poskytovať okamžité ľahší a jasnejší vzhľad pokožky bez poškodenia buniek, ktoré produkujú melanín pokožky ( melanocyty).

2. Po druhé, okrem exfoliácia, účinky melanínu pigmentu v našich epidermálne bunky môžu byť zmiernené použitím klinicky overených zosvetlovače zložiek. Zosvetlenie pokožky produkty v minulosti zamerané na inhibíciu tyrosinázy, enzým, ktorý hrá úlohu v produkcii melanínu a dodávka do kožných buniek. Teraz už vieme, existujú tri spôsoby, ako inhibujú melanín pigment v epidermálne bunky. Po prvé, melanocyty (bunky, ktoré produkujú pigment), môžu mať ich výroba aktivita znížená. Po druhé, existuje niekoľko spôsobov inhibícia tyrosinázy; a za tretie, skutočný prenos melanínu do epidermálnych buniek môže byť inhibovaná. Ideálne pre zosvetlenie pokožky produkt bude mať kombináciu zložiek, ktoré rieši všetky tieto tri brániacich metód. Kľúčové prírodné ingredientcombinations hľadať riešiť všetky tri funkcie: bellisperennis extraktu, citrónovou kôrou bioferment, askorbyl horečnatý (stabilný vitamín C), glukosamín, uvaursi extraktu (prírodné Arbutín), niacinamid (vitamín B3), koreňa sladkého drievka extrakt, Ferula foetida extrakt, a boerhaaviadiffusia extrakt. Použitie zosvetľujúci výrobok, ako je tento, aplikovaný dvakrát denne, bude veľmi účinný pri zosvetlenie kože v priebehu času. Skutočné výsledky sa začne zobrazovať po štyroch týždňoch používania, keď prvý nový obrat novej epidermálne bunky začnú navonok javí. Pokračujúce používanie bude aj naďalej na zosvetlenie kože ďalej cez deväťdesiat dní.

3. Tretia najlepšia tip je čoho sa vyvarovať. Po prvé, samozrejme, je pobyt na slnku alebo umelé metódy opaľovanie. Tie budú určite zvýši produkciu melanínu. Používať opaľovací krém a vyhnúť dlhšiemu pobytu na slnku ani s opaľovacím krémom. Po druhé, vyhnúť sa určitým liečivé látky, ktoré môžu byť škodlivé. Topické steroidy môžu poskytnúť krátkodobých výsledkov, ale majú určité nežiaduce vedľajšie účinky. Hydrochinón bol populárny v minulosti ako zosvetlenie pokožky prostriedkom, ale zase tam sú nežiaduce vedľajšie účinky... Asi 70% užívateľov dochádza k ukladaniu žlto-hnedého pigmentu v dermis, a to má často negatívny vplyv na kolagénu a elastínu. Hydrochinón je zakázaná látka v mnohých krajinách a môžu tiež prispieť ku koži a rakoviny obličiek.

Dr. Hal Simeroth: www.stemologyskincare.com

4. Nikitha:

1. Pitná voda vám ušetrí z mnohých súvisiacich s kožnými problémami. Piť dostatok množstvo vody za deň. Aspoň 8 - 10 pohárov za deň (čo sa snažím sledovať vždy).

2. Majú nejaké čerstvé ovocné šťavy v dopoludňajších hodinách 2 - 3 krát za týždeň. Oranžové a Apple šťavy sú moje obľúbené tu. Avšak si môžete vyskúšať svoje vlastné chutné džúsy, rovnako, ktoré majú bohatým zdrojom vitamínu A považované za dobré pre pleť. Len sa zabezpečilo, že sú vzaté v čerstvom stave. Snažte sa vyhnúť nealkoholických nápojov, ktoré nie sú dobré.

3. Moje posledný tip pre odporúčanie je použiť nejaké prírodné lúpe tvárové masky na získanie bielej a žiariaca pleť.

5. Astrid Lam:

1. Používať krém každý deň, a to aj pokiaľ nechcete ísť von, SPF 30 by byť v poriadku. 2. Používajú plátok Ø paradajka a votrite ho na koži. 3. Mať mlieko bath- mix 1 galón mlieka do kúpeľa a inmerse tam po dobu 30 minút.

Astrid Lam www.makeupbyastridlam.com

6. Connie Tai:

1. Použitie hydratačný formulovaný s zjasňovacie prísady a ochranu proti slnečnému žiareniu: Milujeme zložky, ktoré prirodzene obsahujú aktívne látky, ktoré rozjasnia pleť, ako je sladké drievko, moruše a perly. Odporúčame tiež používať hydratačný krém s vyšším SPF - v ideálnom prípade 30 alebo vyšší. Slnku nielen zvyšuje stareckých škvŕn, spáleniny a riziko vzniku rakoviny kože starne kožu predčasne - nakoniec robiť pleť vyzerať menej žiarivé. Ochranu proti slnečnému žiareniu je potrebné znovu použiť, aby sa účinne chrániť pokožku pred slnečným žiarením. Čím vyššia je hodnota SPF, tým dlhšia je doba, než je potreba iná aplikácia. Napríklad SPF 15 poskytne 150 minút (2,5 hodiny) na ochranu proti slnku, než je potrebné iné aplikácie. Na druhej strane, SPF 45 poskytne 450 minút (7,5 hodiny) ochrany. Vzhľadom k tomu, že je nepravdepodobné, že veľa ľudí bude zaväzovať k opätovnej opaľovací krém každých 2,5 hodiny, to je najlepšie zvoliť opaľovací krém s vyšším SPF - v ideálnom prípade niečo, čo bude trvať od rána do večera!

2. Olúpať kožu 3x týždenne:

Rozhodne nepresadzujú over-exfoliačný, pretože to môže byť tiež poškodzuje kožu a spôsobiť kožu vytvrdí v priebehu času. Avšak, exfoliačný 3x týždenne sa odporúča, aby sa odstránili nečistoty, olej a odumreté bunky z pórov, takže vaše hydratačný účinnejšie absorbovať. Obaja odstránenie odumretých kožných buniek a pomáha váš krém vstrebať efektívnejšie (teda žnú väčší úžitok zo svojho hydratačný!), Bude Ste teraz jasnejšie, sviežejší hľadá pleť.

3. Vyplňte svoj jedálniček s ovocím a zeleninou bohaté na minerály, vitamíny a antioxidanty:

Obzvlášť milujeme figy, pretože sú prírodné detoxifiers, dôležité preto, že toxíny v tele môže zabrániť živiny od sahana koži, nakoniec spôsobuje tupé pleť. Sme tiež radi sladké zemiaky, pretože sú bohaté na karotén a vitamíny A a C, všetko nevyhnutné pre svetelným pleť!

Connie Tai: www.miyubeauty.com

Dúfame, že tento príspevok vám pomáha pri snahe o bielenie kože. Teraz, ak máte nejaké otázky s týmito odborníkmi, môžete bez obáv požiadať ich prostredníctvom komentárov.

Dúfame, že tento zoznam kožných divov vám pomôže v pátraní svetlej pleti. Pripomienky a dajte nám vedieť o svoje obľúbené tipy na to isté.

load...