Starostlivosť o kožu

2 účinné domáce hydratačné prostriedky na suchú pokožku

2 účinné domáce hydratačné prostriedky na suchú pokožku

Surové kože dni nie sú ďaleko. Ak je váš typ pleti je suchá, mali by ste vedieť, ako ťažké to bude udržiavať pokožku hydratovanú správne okolo tohto času. Ako to bude v prípade, si môžete vytvoriť svoj hydratačný doma tentoraz? Samozrejme, môžete si kúpiť výrobok z trhu, ale domáci založené produkty sú vyrobené z prírodných ingrediencií a sú vždy bezpečná. Niektoré tie krémy, ktoré používame v priebehu zimy, obsahujú škodlivé chemikálie. Budete môcť odbočovať tieto prvky ľahko, aj keď urobíte prírodný krém pre suchú pleť cítiť ako doma. Ak chcete pridať ďalšie, čo hydratačný doma je úplne jednoduché. Len budete potrebovať niektoré bežné druhy domácke zložiek, aby si to pripravený na použitie.

Niektoré z bežne používaných domácich hydratačný pre suchú pokožku sú odvodené od tých prírodných ingrediencií, ktoré všetci máme v našich domovoch. Pozrite sa, ako môžete urobiť dobre využiť týchto zložiek na výrobu jedného z týchto najlepších prírodných hydratačných krémov pre suchú pleť na vlastnú päsť. Vyzdvihnúť ten, ktorý preferujete najviac a užiť si zimu naplno!

Ako vyrobiť domáce hydratačný pre suchú pokožku?

1. Olivový olej:

Prednostné veľa zdravie vedomej ľudí, olivový olej je jedným z najzdravších olejov, prijatých dávno. Olivový olej sa všeobecne používajú na prípravu niekoľkých prijateľnejších receptov. Tu by sme vyzdvihnúť tento prírodný olej ako zvlhčujúce činidlo. Musíte mať záujem o hydratačné, ktorý by pomohol hydratovať pokožku veľkoryso bez zanechania to mastný. Olivový olej je ideálnou voľbou pre takúto požiadavku. Bohatá zásoba antioxidantov, olivový olej je rovnako účinné pre prevenciu poškodené a drsnej pokožky. Preto môžete s istotou zvoliť tento prírodný olej, ako jeden z najlepších hydratačných nielen počas zimy, ale aj po celý rok.

load...

Ako si vyrobiť: Zvolíte-olivový olej pre použitie ako krém, mali by ste vyzdvihnúť spestrenie panenského olivového oleja pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Tento konkrétny olej neobsahuje povrchové činidlo, a preto je veľmi prospešné pre suchý typ pleti. Nemusíte robiť kombinácii s inou látkou. Nechaj si to, ako si ju priviezol z obchodu. Masírovať celé telo jemne pred alebo po kúpeli pravidelne zažiť radikálne zlepšenie svojho stavu pokožky.

2. Aloe Vera a kokosový olej:

Aloe Vera je často považovaný za zázrak prírody. Táto bylina sa používa pre nespočetných dôvodov. Hneď od hojenie infekcií, že sú súčasťou diéty chudnutie, dobro, starý Aloe urobil jeho prítomnosť je cítiť všade. Je rovnako účinný ako nádherný hydratačný agent. Aloe Vera je ideálnou voľbou pre vytvorenie vášho vlastného hydratačný doma, pretože sa jedná o prírodný dezinfekčný prostriedok. Ak máte drobné infekciu alebo jazvy na koži, budú určite zmizne po použití Aloe. Okrem toho, že funguje dobre pre zosvetlenie pleti príliš.

Dobrota kokosového oleja nie je skrytý nikomu. Rovnako ako aloe a olivový, kokosový olej je viacúčelový olej, ktorý sa používa pre mnoho dôvodov. Najlepšie časť o kokosovom oleji je, že to nie je lepkavá ako iné oleje. Kokosový olej je ľahký a nemastný. Byť bohatým zdrojom vitamínu E, to robí dobrý zvlhčovač pre suchú pokožku. Pre jeho ľahkej dostupnosti a lacnú cenu, ľudia umožňuje použiť kokosový olej ako prírodný zvlhčovač, kedy kozmetické značky nie je hit na trhu.

load...

Ako urobiť: Ako Aloe vera a olej z kokosových orechov sú dve rovnako dobré hydratačné zložky, môžete zmiešať ich oboch, aby sa domáci hydratačný. Ak chcete tak urobiť, najprv vyzdvihnúť nejaké čerstvé Aloe Vera listy a umyte je dobre. Brúsiť tvrdé listy, aby tenký pastu z nej. Teraz zmiešajte túto pastu pekne s kokosovým olejom. Dal zmes v pohári, a udržať ju pred slnečným žiarením. Tak ideš skúsiť niektorý z týchto domácich hydratačný túto zimu? Napíšte nám svoje pripomienky nižšie.

load...