Starostlivosť o kožu

2 jednoduché spôsoby prípravy obalov na tváre z červenej repy

2 jednoduché spôsoby prípravy obalov na tváre z červenej repy

Človek by si veľmi dobre známe, ako prospešná zeleninová repa je! Ale rozmýšľali ste niekedy, že to môže byť tiež použitá ako pleťová maska? No, ak nie, potom je treba to vedieť hneď! Vzhľadom k tomu, červená repa pleťová maska ​​môže urobiť veľa dobré na kožu!

Beetroots majú mnoho zdravotných výhod. Vedecké štúdie potvrdili, že surové repa boji proti demencii, prevenciu ochorenia srdca, hypertenzia, a dokonca aj regulovať hladinu cukru v krvi. Surové Beetroots pôsobiť ako brilantný výkon doplnok. Stimulujú svalové okysličenie, ktorý vám pomôže vydržať vysokej intenzity cvičenia. Beetroots obsahujú silné antioxidanty, protizápalové a fungicídne vlastnosti. Oni boli známi na liečbu dny a žlčník. Obsahujú tiež homocysteín, zlúčeninu, ktorá podporuje regeneráciu žalúdočnej kyseliny a znižuje hladinu cholesterolu. (1)

Červená repa je veľmi efektívny pre dobré vlasy a pokožku. To je široko používaný ako pleťová maska ​​zo strany mnohých kultúrach. To prepožičiava ružovkastý odtieň na vašu pokožku. Hoci výsledky sú viditeľné na spravodlivých ľudí, pravidelné užívanie tejto červenej repy masky na tvár môže pomôcť vám bezchybnú pleť znížením póry a tmavé škvrny. Takže po prečítaní to všetko, čo naozaj sú schopní čakať, ako začať s repa pleťová maska, že jo? Potom čítajte ďalej!

load...

Ako si vyrobiť z červenej repy pleťová maska ​​doma?

Niektorého z týchto 2 spôsobov prípravy z červenej repy pleťová maska ​​doma.

1. Repa pleťová maska ​​teplou vodou:

Čo budete potrebovať?

 • Červená repa Juice (5-6 lyžičky)
 • Teplá voda
 • Bavlnené guličky
 • Žinku alebo obrúsky
 • Bavlna uterák

Ako si vyrobiť z červenej repy pleťová maska ​​teplou vodou?

 1. Striekajúcej teplú vodu na celú tvár a nechajte zaschnúť. To pomáha odstrániť nečistoty a prach, ktoré by zasahovať do červenej repy šťavy.
 2. Nastrúhame trochu červenej repy šťavy do misy a namočte vatový tampón v džúse.
 3. Pristúpiť k škvrnu vatový tampón na vašej tvári. Dávajte pozor, aby sa zabránilo oči a ústa, ak vám nevadí, že ružové zuby. Dávajte pozor, aby použiť dostatočne zvlhčiť pokožku, ale nenechajte sa skĺznuť dole svoju tvár.
 4. Nechajte šťava usadiť na pár minút pred opätovné čerstvú vrstvu s novým vaty. Druhá vrstva zaisťuje, že vaša tvár je pokrytá z červenej repy šťavy.
 5. Nechajte vyschnúť po dobu 15 - 20 minút. Nedotýkajte sa svoju tvár, ako si môže odstrániť šťavu a ešte zašpiniť ruky. Nezabudnite odstrániť po 20 minútach, ako to môže zanechať škvrny.
 6. Ponoriť žinku alebo obrúsok v teplej vode. Pristúpiť k utretie z červenej repy šťavu krúživými pohybmi.
 7. Pohladiť vašu tvár osušte uterákom.
 8. Všimnete si, okamžité ružovkastú žiaru. Použitie tohto pleťová maska ​​dvakrát za mesiac sa dostať krásnu pleť. (2)

2. Červená repa pleťová maska ​​s jogurtom a limetách:

Čo budete potrebovať?

 • Červená repa Juice (2 lyžičky)
 •  Jogurt (1 čajová lyžička)
 • Limetková šťava (1 čajová lyžička
 • Fullerová zemina / Gram múka (2 lyžičky)

Ako sa pripraviť červená repa pleťová maska ​​s jogurtom a limetách?

 1. Akonáhle budete mať vylisované šťavy z strúhanej repa, vyzdvihnúť v malej miske.
 2. Pridajte dve polievkové lyžice Valchárovmu krajiny / gram múky a pridajte jogurt, limetkovej šťavy do misy z červenej repy šťavy.
 3. Zmiešajte obsah do hladkej pasty.
 4. Postupovať ju rozloží rovnomerne na celú tvár a nechajte to na dobu 15 minút.
 5. Ho opláchnite vlažnou vodou.
 6. Pohladiť vašu tvár suchu. Všimnete si, okamžité ružový lesk a žiarivú pleť. Použite tento pleťová maska ​​5 - 7 krát dostať, že bezchybnú pleť, čo ste chceli. (3)

Nie je to, aby chcete vyskúšať tieto úžasné pleťové masky dnes? Like a zdieľať článok medzi svojimi priateľmi a blízkymi. Pre akékoľvek návrhy, alebo ak máte svoje vlastné domáce repa tvárová maska ​​recepty, podeľte sa o ne s nami v komentároch!

load...