Starostlivosť o kožu

18 Základné tipy na make-up, aby ste sa zbavili mastnej kože

18 Základné tipy na make-up, aby ste sa zbavili mastnej kože

Tráva je vždy zelenšia na druhej strane.

Ak máte mastnú pleť, je to pravda. Akýkoľvek typ kože je lepšia ako mastnú pleť! Pre začiatok je vždy dáva pleti žiarivý vzhľad. Nie je to len to, že to tiež zaručuje, že bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažíš, si jednoducho nemôže ovládať pupienkov a akné.

Ako sa zbaviť mastnú pleť:

Mastná pleť je určite našli najčastejšie u ľudí s hrubé, veľké póry skin.Oily koži výzvou môže byť obviňovaný na rôznych faktoroch, ako sú hormóny, dedičné podmienky alebo životné prostredie. Hoci nie je tam žiadny spôsob, ako môžete zastaviť pokožku pred otočením mastná, môžete si iste usilovať o kontrolu, koľko mastná to dostane. Ako sa zbaviť mastnú pleť doma? Tu je 18 základných kozmetické a make-up tipy, ako sa zbaviť mastnú pleť doma.

load...

Základné Beauty Care sa zbaviť mastnú pleť:

Tu je niekoľko spôsobov, ktoré vám pomôžu kontrolovať ten mastný lesk, pomocou niektoré základné tipy starostlivosti doma:

1. Umyte si Lot:

Po celý deň umyte si tvár často, ako mastná pleť priťahuje špinu, ktorá má tendenciu usadiť sa do pórov, čo spôsobuje akné.

 • Zvoliť dobré umyť tvár, ktorý je určený pre mastnú pleť
 • Používať produkt, ktorý vám pomôže kontrolovať a bojovať proti akné

2. Pite veľa vody:

 • Piť dostatok vody po celý deň na dennej báze, aspoň 8 až 10 pohárov vody, ak nie viac.
 • Obsahovať veľa ovocia a zeleniny vo vašej strave, pretože to pomôže detoxikovať svoje telo.

3. Bahenný zábal doma:

 • Multanimitti je veľká zložka, ktorá funguje najlepšie pre mastnú pleť
 • Domáce robil tvár bahenná maska ​​Fuller je Zem (multanimitti) a ružovú vodu funguje najlepšie pre mastnú pleť
 • Ide najmä počas leta, keď je koža má tendenciu sa potiť nadmerne
 • Multanimitti absorbuje všetky prebytočný olej z kože, zatiaľ čo ruže voda pôsobí ako prírodný sťahujúci.

4. Scrub:

Kefovanie dvakrát týždenne, je to dobrý nápad. Odstráňte nečistoty z pórov. To pomôže udržať tie prestávke outs v šachu. Vždy použite peeling s jemnou masážou a opláchnite vodou.

load...
 • Mastná pleť je často náchylné k akné, takže je potrebné zabezpečiť, aby drhnúť použitia je dostatočne mierna, aby neublížil kožu.
 • Masoor dal pôsobí ako prírodný peeling, ktorý tiež absorbuje žiadne ďalšie olej vyrobený kožu.

5. Čistiace:

Vždy používajte dobré peniace čistiace a zároveň čistí svoju tvár! Mokrý váš tvár čistou vodou. Vyberte nejaké dva / tri kvapky čističi na dlani a zmiešať ju prstami druhej ruky. Teraz naneste ho na navlhčenú tvár jemne masírovať všetko cez tvár, a potom umyte si tvár vodou správne. Čistiaca pena tiež odstraňuje zvyšky make-upu. Vždy si vybrať čistiaci prostriedok, ktorý má určité zložky, ktoré môžu bojovať proti baktériám, ktoré je príčinou pupienkov a acne.You možno tiež použiť medikovanej mydlo vlažnú vodu pre čistenie.

Používať ovocia ako sú prírodné čistiace prostriedky:

 • Ovocie ako papája a vodný melón pôsobí ako prírodný čistiaci
 • Používať tieto na koži jemným trením sa čistí pokožku prirodzene a odstrániť mastnotu.

6. Toner:

Zásobník je nevyhnutné odstrániť prebytočný olej z pokožky a udržiavať rovnováhu. Ak je váš toner opúšťa svoju pleť Suchá potom je čas na zmenu. Dobrá značka by mala stačiť!

7. Hydratačné:

Mastná pleť potrebuje vlhkosť taky! Takže vybrať ten, ktorý vám nedáva veľmi mastný pocit. Dobrá značka je všetko, čo potrebujete. Niet sa čoho báť Ak ste obľúbený hydratačný krém je trochu mastná. Stačí pridať pár kvapiek ružovej vody alebo dokonca čistou vodou a použiť ju.

8. Nočná starostlivosť:

Navyše k očiste, drhnutie, tonizujúci a hydratačný rutina, či existujú nejaké škvrny alebo pupienky na koži aplikovať anti-pupienok krém len na erupcií a nechať si ju. V prípade, že zostáva akné jazvy, trieť anti-vady masť do jazvy a nechajte ju na celú noc.

9. Sérum:

Ak máte veľa pupienkov a akné na tvári, použiť dobrý krém na to. Uistite sa, že krém obsahuje sérum. Sérum znižuje nielen pupienkov a akné z kože, ale tiež zaisťuje, že žiadne nové uhry vypuknúť.

10. Použiť paradajková šťava:

 • Paradajková šťava pomáha znižovať otvorené póry ich sprísnenie.
 • Naneste niekoľko kvapiek paradajkovej šťavy na kožu s tampónom.

11. Prírodné Adstringenty Ovládacie oleja sekréciu:

 • Pomarančovej kôry má adstringentné oleja, ktorý riadi sekréciu oleja.
 • Vysušte pomarančovej kôry a mlieť na prášok
 • Make pasta zmiešaním pomarančovej kôry prášku a ružovú vodu
 • Aplikovať tento na tvár a nechajte to na dobu 15 minút.
 • Táto zmes tiež pomôže znížiť prípadné čierne bodky a škvrny na koži

12. Použite Ice Cube pred make-up:

Make-up má tendenciu sa opotrebovávajú skoro na mastnú pleť, ako si neustále mať na poklepávaním na ňu. Aby sa tomu zabránilo, trieť kocku ľadu na kožu pred nanesením make-upu.

Väčšina z vyššie uvedených tipov vám pomôže správne ovládať olejnatosť na tvári a kožu.

Makeup Tipy na Ovládací mastnú pleť:

Tu je niekoľko zaujímavých tipov, make-up, ktoré vám pomôžu ovládať tento olej:

13. Efektívne Primer pre mastnú pleť:

Vždy používajte dobrú penetráciu ako začnete váš make-up. Uistite sa, že to je ten, ktorý je vhodný pre mastnú pleť. Naneste základný náter na tvári, rovnako ako na vašich očných viečok

14. Vyhnite sa Excess Concealer:

Vyhnúť sa používaniu príliš korektor, ako to môže skutočne vytvoriť svoj make-up bránkoviska. A vaša pokožka je mastný typ môže okamžite spôsobiť ohýbajú efekt.

15. Make-up Blotting Listy:

Použite savý make-up listov, ktoré možno použiť na tvári celý deň absorbovať preč prebytočný olej. To bude tiež vaša pleť cítiť svieži.

16. Čistiace:

Pred nanesením make-up Vždy používajte čistiaci prostriedok. Prírodné a penivé čistiace prostriedky sú možnosti est zvoliť odstrániť prebytočný maz.

17. Zvieravý ako Toner:

Naneste toner, akonáhle ste očistil vašu pokožku. Použiť adstringentné, pretože pomôže ovládacie olej secretion.Natural zvieravý ako pomarančovej kôry fungujú najlepšie.

18. Odstráňte make-up pred spaním:

Uistite sa, že vždy odstrániť všetky stopy make-upu pred spaním. Odchod z make-up ako taký, bez zúčtovanie na kožu môže zhoršiť olejnatosť.

Všetky tieto tipy spojené dohromady vám pomôže kožu, ktorá bude ľahšiu správu a hľadať menej mastná. Skúste tieto von a povedzte nám, ktorý z nich pracuje pre vás najlepšie. Neváhajte a podeľte sa o svoje názory s nami.

load...