Starostlivosť o kožu

18 efektívne fitness, krásu a makeup tajomstvo Od Ayesha Takia

18 efektívne fitness, krásu a makeup tajomstvo Od Ayesha Takia

Sme späť! Tentoraz sa kozmetických a fitnes tajomstvo iného celebrít super ladná Ayesha Takia Azmi!

S 'Tarzaan-The Wonder Car', Ayesha rýchlo z nej známky v Bollywoodu. Nebola si všimol len pre jej nevinným vzhľadom, ale tiež získala ocenenie za veľmi prvý film! Známy pre jej všestranné herecké schopnosti, ona si vzala Farhan Azim, jej dlhá doba priateľ. Farhan Azim je reštauratér a syn vodcu Samajwadi Party Abu Azmi. Teraz sa šťastne hrá rolu matky! Porodila svoje prvé dieťa, v decembri minulého roka.

Stále tak krásny Ayesha získala milióny sŕdc s jej jednoduchosť a krásu. Ona je na zem a-girl-next-dvere krásy. Ona je niekto, ku komu my všetci obdivujeme a túžia byť ako ona! Vyzerá Super nádherná aj bez make-upu! A jej Super fit telo vzal veľa práce, keď prelial pekných pár libier, aby si ju super tenký a sexy postavu. Takže, čo robí Ayesha kliešť?

load...

18 Efektívne Fitness, Krása a make-up tajomstvo Ayesha Takia:

Poďme sa pozrieť na jej fitness a kozmetické tajomstvá, poďme sa inšpirovať!

Fitness:

 1. Tento hot babe vládne mnoho sŕdc s ňou super sexy vzhľad a postavu. Ona vraj stratil veľa kilá navyše získať jej ultra štíhlu postavu.
 2. Tajomstvo jej fab tele je pravidelné namáhavé cvičenie plány a 2 hodiny aerobic zasadnutí denne. Ona tiež venuje joge a meditácii.
 3. Netreba hovoriť, že joga a meditácie sme nielen jej pomohol dostať sa do formy, ale tiež rozšírila jej prirodzenú krásu.

Diéta:

 1. Ayesha išiel na takmer, no-carb 'diétu niekedy späť na dosiahnutie svojho cieľa hmotnosti. Nemala dotknúť ryže a chlieb, a to ani roti! Stala sa čisto vegetariánske.
 2. Nemá dopriať fajčenie, alkoholu alebo drog, čo je podľa nej trvá osobu od reality a života.
 3. Jej strava obsahuje prevažne varenej zeleniny a ovocných a zeleninových štiav, ako je to mrkva, pomaranče, melón, a kokosová voda.
 4. Aj keď má sladkú-zub za čokolád a pečiva, sa jej podarí odolať pokušeniu! Prežívať iba na ovocie a zeleninu je ťažké s istotou. Klobúky-off na Ayesha!

Móda a štýl:

 1. Ayesha nie je príliš rád na sebe určité značky alebo designer nosí. Podľa nej značky a dizajnér nosia sa snažia vnútiť ich štýl na nás.
 2. Radšej svoj vlastný štýl a nosí šaty, ktoré odrážajú jej osobnosť a aby sa cítila pohodlne.
 3. Jej obľúbené značky sú Mango, Zara, Fcuk, Guess a G-Star. Jej štýl vyhlásenie je nosiť džínsy, košele, bundy a akékoľvek obuvi s podpätkami, najmä topánky.
 4. Gold páse, strieborné námorné prstene, prstene a Payal sú jej close-k-srdcu majetky. Ona je rada pásov.
 5. Jej obľúbené nákupné destinácie patrí Taliansko, Malajzia, Singapur, Londýn a Amsterdam.

Beauty:

 1. Ak hovoríme o jej kráse, prvá vec, ktorá udrie nás je jej mimoriadne úžasné, hrubé dlhé lesklé kadere. Bola požehnaná a narodila sa s nimi. Zámky závidieť a zomrieť! Ona berie obrovskú starostlivosť o vlasy a oleja dvakrát týždenne.
 2. Má tiež bezchybnú pleť a rysy tváre, ktorá vyzerá krásne aj sans makeup. Jej zdravá strava je tiež faktor. Jej dlhý krk pridáva na jej kráse.

Makeup:

 1. Väčšinou Ayesha rád používa minimálny alebo žiadny make-up, keď nie je streľba. Prirodzený eye-candy-to je, kto to je!
 2. Ona môže vytiahnuť-off všetky druhy make-upu z hlbokej zapáliť na nahé a prirodzené. Všetci vyzerajú rovnako dobre na ňu. Blush-on, riasenky a rúžu Mocha z Mac a chapstick z Molten Brown sú jej obľúbené. Jej svadobný deň make-up taky, bol mäkký a takmer prirodzené, dokonale zodpovedajúce jej béžovo-zlatá svadobné šaty.
 3. V poslednej dobe, Natasha Couture začala Ayesha Takia Suits Designer. Vyzerá fab v týchto resham vyšívaných indicko-pakistanských obleky.
 4. S týmito dokonalé obočie, opojnou oči, dokonalým nos, široké ramená, Ayesha je srdce istič pre istotu! Sme si istý, že sa podarí vyzerať jej fab ja ako matka taky!

Máte radi Ayesha Takia? Myslíte si, že môžete sledovať jej diétny plán vrhnúť váhu? Podeľte sa o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...

load...