Starostlivosť o kožu

17 fitness, krásu a makeup tajomstvo od princeznej Charlotte Casiraghi z Monaka

17 fitness, krásu a makeup tajomstvo od princeznej Charlotte Casiraghi z Monaka

Jeden zo svetovo najviac hovoril o krásne Royals, Charlotte Casiraghi Monaka, je štvrtá dcéra princezná Caroline. Ona má mnoho talentov, ako je jazda na koni, modelovanie, lyžovanie a editácia časopisov. Táto princezná je veľmi pokladaný medzi elitnú sociálneho kruhu v Európe. Vzhľadom k jej ohromujúci dobrý vzhľad, princezná Charlotte Monaka je v súčasnej dobe jednou z jazdeckých modelov svetoznámej značky, Gucci. Zaujíma vás, čo jej krása, make-up a fitness tajomstvo sú?

Princess Charlotte Monaka krásy, fitness a make-up tajomstvo:

Poďme sa pozrieť na tú krásu, make-up a fitnes tajomstvo princeznej Charlotte Casiraghi Monaka:

Fyzická zdatnosť:

 1. Okrem toho, že štýlový, táto kráľovská krása je veľmi zamilovaný do jej fyzického vzhľadu. Aby bola zachovaná jej výdrž a štíhlu postavu, princezná zahŕňa seba v mnohých športových aktivít.
 2. Ona je super športové a veľmi vášnivá jazda na koni, ktorý sa oddáva každý týždeň. Ona je tiež veľký fanúšik lyžovanie, plávanie a snowboarding.

Jesť právo hľadať Bright:

 1. Charlotte princezná Monaka sleduje zdravej a vyváženej stravy priamo od jej rokov dospievania.
 2. 5 malých jedál denne je jej mantra pre udržanie jej váhu aj po pôrode svojho prvého syna Raphaela. Niet divu, prečo sme sa niekedy videli tento talentovaný princezná dať na pár kíl.
 3. Robí si starostlivo čítať etikety na fľašiach potravín a kontrolovať množstvo kalórií vytlačených na ňom. Princezná rozhodne vie, ako udržať tie kalórie v šachu! Dokonca povedal v rozhovore, že si myslia, že nie je tam žiadna taká vec ako dobré alebo zlé jedlo, ale tajomstvo je jesť len vtedy, keď je potreba.

Krása, make-up a účes:

 1. Tento bronz pleťou krása bola známa pre jej odvážne obočie a prírodných dlhých zámky. Hoci jej husté obočie-look nezmenila vôbec, má nechala ísť, pokiaľ ide o jej vzhľad.
 2. Ona má tendenciu byť dobrodružný a Dons rozmanité pohľady. Niekedy chodí s aqua vložkou a inokedy, keď volia tmavšie odtiene ružovej a červenej.
 3. Ona si vyžaduje veľmi ľahký základný náter ako ona nemá príliš veľa jaziev alebo deformít skrývať. Obdarený zdravú kožu, ona má dobrú starostlivosť o neho v tejto krajine deje kozmetických salónoch.
 4. Ona chváli jej elegantné a urastený pery extravagantnými farbami, vpravo od nahé lesk na ružové a lesklé červené. S hustou a dlhou srsťou, ona presne vie, ako hrať spolu.
 5. Niekedy sa športový bežný typ školáčka vrkoč alebo dokonca nóbl účes. Ona je teraz nová tvár Gucci Cosmetics.

Udržať to Busy:

  1. Táto matka jedného chlapčeka vie, ako udržať svoje duševné a fyzické rovnováhy. Stále sama práca s osobnými akcie, módne prehliadky, prácu a charitatívnych akciách.
  2. Filozofia absolventka z Paríža, ona je tiež spisovateľ a editor. Jej bi-každoročné časopis sa zameriava na ohrozené životné prostredie.
  3. Ona tiež pomáha získavať finančné prostriedky pre Grace nadácie Princess, ktorý pomáha nadchádzajúce talent v tanci, filmu a divadla prostredníctvom štipendií.
  4. Udržiavanie seba zaneprázdnený a tiež stráviť nejaký kvalitný čas pre seba je jej mantra pre udržanie jej vnútornú i vonkajšiu krásu.

Vyhlásenie štýl:

  1. Žiadna z jej súčasných kráľovskej krás boli favoritom médií v porovnaní s Princess Charlotte Casiraghi. Ona má svieži a očarujúce šatňu pocit, že robí ju odlíšiť od ostatných prominentov.
  2. Má zmysel, aby šaty pre túto príležitosť. Ľahko tak ona sa hodí do všetkých typov oblečenia, ktoré obsahuje na sebe obleky, formals, koktejlové šaty, alebo dokonca oslnivé večerné šaty.
  3. Táto šikovná ešte módne krása zaisťuje, že hlavy otočiť v úžase, keď ona robí vzhľad. Jej zmysel pre humor, nádherné vzhľad a zmysel pre módu sú to, čo zbožňujú o tejto nádhernej princeznej. Dajte nám vedieť, čo si myslíte o ňu.

Teraz, keď viete, ako princezná Charlotte Monaka dokáže vyzerať tak úžasné, prečo sa nepokúsiť sluší. Skúste niektoré z týchto tajomstiev krásy, ktoré sme odoberala od princeznej a stať sa diva sami!

load...

Myslíte si, že Charlotte princezná Monaka inšpiratívne? Kto je vaša inšpirácia, pokiaľ ide o krásu a kondíciu? Ešte s nami podeliť v sekcii komentáre.

Odporúčané články:

 • 13 Fitness, Krása a make-up tajomstvo princeznej Charlene Monaka
 • 11 Efektívne Makeup, Krása a fitnes tajomstvo Sunny Leone

load...