Starostlivosť o kožu

15 tipov krásy pre tmavé alebo čierne pery

15 tipov krásy pre tmavé alebo čierne pery

Problém pigmentových, tmavých alebo čiernych perách nie je nezvyčajné... Zvlášť keď každý z nás túži po mäkké, hladké a ružovkasté pery.

Ale prečo pery stmavnutie? Alebo musíme povedať, black?!?! Prečo to tak zvané peru sfarbenie sa stalo?

Niektoré z dôvodov by mohlo byť vzhľadom k nedostatku starostlivosti, ako aj nezdravým životným štýlom. Oni sú povedal, aby niektoré z dôvodov, ktoré môžu viesť k strate prirodzenej farby na pery, čo je tmavé alebo čierne.

load...

Tipy pre tmavé pery:

1. Povedať, nie 'na fajčenie:

Každý krásy tip na pery hovorí, že nikotín spôsobuje stmavnutie na pery a pery zafarbenie. Inak je tiež fajčenie známe, že spôsobujú rakovinu a ďalšie choroby.

2. Piť menej kávy:

Nadmerná spotreba čaju a kávy môže premeniť pery čierne okrem farbenia zubov. Áno, obmedzte príjem kofeínu, aby sa zabránilo vaše pery od získania tmavší odtieň.

3. Minimalizácia pobyt na slnku:

Vystavenie slnku tiež spôsobuje pery stmavnutie ako je zvýšené množstvo melanínu pigmentu v pery. Uistite sa, že budete používať peru produkty s SPF / UV chrániče, ak budete tráviť čas vonku.

load...

4. Skontrolujte, či vaše Rúže:

Predĺžené a nadmerné používanie rúžu na pery a kozmetických prípravkov, najmä s nižšou kvalitou tie môžu tiež spôsobiť pery pigmentáciu.

Používať rúžu striedmo (platí len vtedy, keď ich budete potrebovať najviac) a vždy kúpiť peru produkty od renomovaných značiek.

Uistite sa, že ste skontrolovať dátum expirácie a nepoužívajte platnosťou rúžu alebo produkty na pery.

Pozrite sa na jeden alebo viacero z týchto zložiek vo vašich rúžov: bambucké maslo, topené maslo, vitamín E a jojobový olej. Tieto hydratujú pery a zabrániť ich vysychaniu.

Vždy odstrániť vaše pery make-up pomocou dobrej odstraňovač lip make-up alebo olivový / mandľu / kokosový olej.

5. Peeling Využitie Prirodzená Lip Scrub:

Aspoň raz týždenne, aby sa odstránili odumreté bunky a suchú pleť z tvojich pier, a zlepšujú krvný obeh. Môžete kombinovať 5 - 6 kvapiek olivového oleja a 1 lyžička cukru a použiť pre exfoliačný vaše pery. Akonáhle si opláchnite, aplikujte liečivé lip maslo alebo váš obľúbený pery hydratačný krém.

6. Peelingová:

Používať nejakú vazelínu na detskom zubnou kefkou jemne olúpať vaše pery. To možno vykonať každý deň.

7. Hydratovaný At All Time:

Udržať hydratovaná pery a hydratovanú po celú dobu. Pre udržanie prirodzenej farby pier, je veľmi dôležité pre udržanie hladiny hydratácie tým, že pije veľa vody po celý deň. V zime, keď sme často tendenciu piť menej vody, a to je, keď je dehydratácia všimol. Uistite sa, že sa tomu vyhnúť tým, že pije slušnú čiastku.

Tiež, pridajte vysokej vody obsah plody do svojho jedálnička, ako sú uhorky, melón, pomaranč, grapefruit a citrón.

Pery sú jemnejšie než koža na ktorejkoľvek inej časti nášho tela. Z tohto dôvodu je potrebné je vlhký, aby sa zabránilo rozvoju suchosť a trhlín, najmä keď by mohlo zvýšiť šance na zatemnenie pery.

Použitie balzamy na pery obsahujúce včelí vosk, alebo kakaové maslo, ako tieto tesnenia v vlhkosti pier.

8. Nenechajte sať Lips:

Dermatológovia nám radia, aby cmúľať alebo lízať pery tak, aby ich mokrý. Ak tomu tak nie je postarané, bude ďalej sušiť von, čo vedie ku stmavnutie pery. Dokonca by sa malo zabrániť zvyk hryzenie pier, tam je riziko ich poškodenia.

9. Udržiavať zdravej výživy:

Nedostatok vitamínu môže tiež viesť k pery zafarbenie. Z tohto dôvodu, udržiavať zdravej výživy a jesť veľa ovocia a zeleniny. Príjem vitamínu C je tiež dôležité, ako sa zbaviť pery pigmentácia; teda jesť potraviny bohaté na tohto vitamínu.

10. Vyhnite sa chlórovaná voda:

Chlórovaná voda môže byť tiež zodpovedný za pigmentované pery.

11. Genetické:

Lip pigmentácia môže byť tiež genetické. Takže v prípade, máte čierne alebo tmavé pery hneď od narodenia, nie je naozaj veľa práce okrem plastickej chirurgie možná.

Niektoré Prírodné Tipy liečiť tmavé alebo čierne pery:

1. Použiť mandľový olej na perách pred spaním, pretože to pomáha zosvetliť pery, čím sa zníži zafarbenie.

2. Môžete tiež zmiešať citrónovú / limetkovej šťavy s mandľovým olejom a použiť na rovnaký účel.

3. Denné používanie uhorky šťavy by tiež pomôcť zosvetliť tmavé pery.

4. Ďalšia osvedčený prostriedok je pravidelne aplikácia zmesi vápna šťavy, glycerín a medu a cez noc opustil.

load...