Starostlivosť o kožu

15 najúčinnejších kráľovských, make-upov a fitness tajomstiev odhalili

15 najúčinnejších kráľovských, make-upov a fitness tajomstiev odhalili

Vitajte v Kerala, Boží vlastnej krajine... Poďme prijať, pokojný krásu Kerala možno zažiť iba orientačné a môžu byť nikdy popísať slovami. Land of ramenami a pláží, je domovom rôznych umeleckých formách a svieži valcovacie čajové plantáže v západnej Ghats, akrov pralesa, Kerala krása to všetko hаѕ.

Ľudia z Kerala majú krásu a wellness tečie v nich...... Z ich neprekonateľnú brilanciou, k unikátnej obliekanie a make-up štýl, ženy Kerala predstavujú skutočný indickej krásu.

Tu v tomto príspevku sa budeme skúmať Kerala tajomstvo krásy a ich zdravý životný štýl !!

Kerala krása tajomstvo:

Ayurveda je hlavným dôležitý prístup starostlivosti o krásu v Kerala. Ľudia, ktorí majú bydlisko v tomto stave hlboko verí v domácej a prírodných terapií pre ich day-to-dennej starostlivosti o krásu. Nasledujúce z nich sú niektoré z prírodných Kerala kozmetické tipy, ako je praktizovaný v Keralites

load...

1. Kokosový olej: Okrem toho, že, Zem bohov ', Kerala je tiež krajina kokosových orechov. Niet divu, že kokosový stane, že je top najdôležitejšou zložkou vo svojej kráse režimu. Väčšina žien Kerala aplikovať kokosový olej vo vlasoch veľkoryso. Kokosový olej je v skutočnosti hlavný tajomstvo ich žiariace čierne a zdravé vlasy.

2. Ricínový olej: Okrem kokosový olej, ricínový je tiež široko používaný ako hydratačný kože.

3. Mlieko: Na čistenie pleti a upchaté póry, Kerala ženy často využívajú studeného mlieka. Studené mlieko je považované za bytia vynikajúce toner a cumlík pre kožu.

load...

4. Zlato Cream Skin kondicionér: Med a smotana sú prírodné kondicionéry. Tieto dve zložky sú najlepšie pre hydratáciu pokožky affluently.

5. Fullers 'Earth and Sandal: Za chyby bez kože, Kerala ženy dávajú prednosť používanie Fullerová Krajina alebo Multan Mitte a sandále. Ako sa hovorí, Multan Mitte je ideálny pre odstránenie rôznych typov kožných škvŕn, ako je akné a pupienkov. Na druhej strane, sandál je najlepšie pre večer a zosvetlenie pleti.

6. Sezamový olej, pšeničná múka, a kurkuma prášok: Niektoré Kerala ženy majú sklon k nadmernému fúzov. Ak chcete odstrániť tieto nežiaduce chĺpky, ktoré často robia krabičku sezamový olej, kurkuma prášok a pšeničnej múky, s využitím všetkých z nich v rovnakom pomere.

Makeup Secrets Kerala:

7. Kajal a Mascara: Kerala ženy sú zamilovaný do Kajal a riasenku. Tieto dva prvky fungujú dobre pre obnovovať krásu svojich očí, ktoré sú často veľké a výrazné.

8. Prírodné opaľovací krém: Počasie Kerala je horúce a vlhké vo väčšine obdobiach roka. Ženy v Kerala preto radšej používať domáce prírodné opaľovacie krémy chránia ich kožu pred škodlivými účinkami slnka. Kombinácia glycerín, uhorky šťavy, a ružovej vody sa používa na tento účel.

9. Foundation: Vzhľadom k tomu, prírodnej kože textúry Kerala žien je tmavšia, často majú tendenciu aplikovať základy než na sebe žiaden make-up. Aby ich práca jednoduchšia, Kerala má niekoľko popredných značiek starostlivosti o krásu, ktoré prichádzajú s prima výrobky vhodné pre rôzne odtiene pleti.

Kerala Fitness tajomstvo:

10. Dance: Kerala je skutočne považovaný za kultúrne chrbticou Indii. Niet divu, že tanec sa stane, že je top najviac forma jej kultúry. V rovnakej dobe, praktizujúci tanec sa stane, že najobľúbenejším fitness mantra pre ženy Kerala. Z 10 Kerala žien, 6 z nich sú vyškolení tanečníkmi. Vychádzajúc z indických klasických tancov, ako sú Bharat Nattyam, kathakali a Kuchipudi, Kerala je napálil umenie moderného tanca rovnako.

11. Jóga: Jóga je ďalší médium udržať sami fit. Väčšina Keralites sú veriaci Ayurveda. Navyše význam jogy je ďalším hlavným charakteristickým rysom Ajurvédske terapie.

Kerala Diet Secrets:

12. Kerala Rice: Kerala ryža alebo sadaya je najobľúbenejší hlavné jedlo tanier Kerala. To zahŕňa varená ryža, pikantné karí, sambar, pappadam, puliyam, Kalan, Olan, payasam a ďalšie jedlá úplne.

13. Malabar Kuchyňa: Populárna známy ako Thalassery Biriyani, Malabar kuchyňa je veľmi obľúbený pre nesmiernu chutí a vôní.

14. Green Slávka alebo Kallummakaya: rôzne lahodné pokrmy ako Arikkadukka sú vyrobené zo zeleného mušlí.

15. Korenie: Použitie rôznych druhov korenia je celkom populárny v Kerala. Keralites radi korenené jedlá. Niet divu, že ich potraviny obsahujú bohaté aromatické korenie, ako sú červené a zelené papriky, kardamón, zázvor a škorica.

Dúfame, že ste si priali a miloval Kerala kozmetické tipy. Budeme späť s viac vzrušujúce tajomstvo krásy, majte na návšteve. Prosím, nechajte pod svoje pripomienky. Pamätajte si, že krása musí byť vždy zábava!

load...