Starostlivosť o kožu

15 domáce pokožky Zosvetlenie (bielenie) lieky a liečby

15 domáce pokožky Zosvetlenie (bielenie) lieky a liečby

Bezchybnú pleť zostane len sen, vzhľadom k našej hektický životný štýl. Ak chcete pridať na to, že mnoho ďalších faktorov, ako je znečistenie, škodlivé UV žiarenie zo slnka, stres a nesprávne strave môže poškodiť kožu ďalej a dá vám nevyvážený tón pleti. Ak to nebolo dosť, mnoho kozmetických výrobkov na trhu k dispozícii v týchto dňoch obsahujú škodlivé chemické látky a prísady, ktoré spôsobujú ďalšie škody na kožu namiesto toho, aby to zdravé a žiariace.

Najlepším riešením za týchto okolností je použitie prírodných ingrediencií alebo produkty, ktoré sú bezpečné pre použitie. Ich výhody sú veľa a zahŕňajú rozjasnenie pleti, vyvažovanie vašej pleti, zníženie škvrny a znamienka, foto-ochranu (ochrana pred UV žiarením), a eliminuje škodlivé baktérie. Tieto prostriedky budú pracovať na vašej pokožke prirodzene a efektívne.

Urobili sme svoju prácu ľahko a zostavil zoznam najlepších domáce opravné prostriedky pre zosvetlenie pokožky pre vás. Čítajte ďalej zistiť, ako používať tieto rôzne prostriedky.

load...

Dôležité body je potrebné zvážiť

Predtým, než začnete používať domáce opravné prostriedky, je dôležité si uvedomiť, že starostlivosť o pokožku a chráni je veľmi dôležité. Pokožka sa stáva matný a pigmentovaná najmä v dôsledku hromadenia odumretých kožných buniek a poškodenie v dôsledku znečistenia a škodlivým UV žiarením.

Čistiace a exfoliačný kožu pomocou masky a kroviny zaistí, že všetky nečistoty, špinu a nečistoty sú odstránené spolu s odumretých kožných buniek. Potom, čo očisťuje, hydratuje pokožku, aby ho hydratovaná a vyživená. Predtým, než vyjdete na slnku máčať v nejakom vitamínu D, je nesmierne dôležité používať dobrú ochranu proti slnečnému žiareniu, takže slnečné UV žiarenie nespôsobí žiadne poškodenie kožných buniek.

Ako odľahčiť kožu?

Poďme sa teraz pozrieť, ako jednoduché lektvary, ktoré si môžete variť si doma dokáže divy v zosvetlenie koži.

Masky pre zosvetlenie pokožky

 1. Papája a med balenie
 2. Vysuší pomarančovej kôry a jogurt
 3. Paradajka, jogurt, a Oatmeal Mask
 4. Mlieko, citrónová šťava a med Mask
 5. Gram múka a ružová voda (alebo jogurt)
 6. Santal Powder
 7. Tekvica Mask
 8. Citrus maska
 9. Potato Juice
 10. Ryžová múka a mlieko pleťová maska
 11. Blueberry Skin Rozjasňujúca maska

Scrubs pre zosvetlenie pokožky

 1. Aloe Vera a ryžová múka peeling
 2. Soda Scrub

Masáž pre zosvetlenie pokožky

 1. Mlieko pre pleť bielenie
 2. Éterické oleje pre zosvetlenie pokožky

Masky pre zosvetlenie pokožky

1. Papaya a Honey maska

Fresh papája je nielen chutné k jedlu, ale je tiež vynikajúci, pokiaľ ide o jeho prínosy pre pokožku. To obsahuje enzýmy, ako je papaín a alfa hydroxykyseliny, ktoré majú schopnosť rozpúšťať mŕtve bunky a odstrániť nečistoty, ktoré vedú k žiariace kože (1, 2). Ďalšia zložka v tejto maske, med má antibakteriálne vlastnosti, ktoré môžu chrániť pokožku (3).

load...
Čo potrebuješ
 • ½ šálky čerstvé papáje kusy
 • 1 čajová lyžička medu
Čo je potrebné urobiť

1. Mash papáje kúsky, až sa dostanete hladkú a hustú kašu. 2. Pridajte med pasty a dôkladne premiešajte. 3. Naneste pastu na tvár a udržať ju na dobu asi 20 minút. 4. Umyte si tvár s teplou vodou. 5. Opláchnite opäť studenou vodou a pat vaša pleť Suchá.

Ako často je nutné vykonať

Každý večer pred spaním.

Najlepšie hodí pre

Mastná pleť, normálnu pleť

pozor

Papaín môže vyvolať alergické reakcie u niektorých ľudí. Nepoužívajte tento liek, ak ste alergický na papáje a jej produktov.

Späť na obsah

2. Sušené pomarančovej kôry a jogurt

Orange je bežne vyskytujú ovocie vo väčšine domácností, a funguje to naozaj dobre v bielenie kože (4). To je tiež bohatá na vitamín C, ktorý pôsobí ako dobrá depigmentačný činidlá (5).

Čo potrebuješ
 • Niekoľko pomarančovej kôry
 • 1 lyžica unflavored jogurt
Čo musíte urobiť,

1. Sušiť pomarančovú kôru na slnku po dobu dvoch až troch dní. 2. Akonáhle sa stanú takmer ostrý, rozomelú je, až sa zmení v prach. 3. Zmiešajte jednu polievkovú lyžicu tohto prášku s jogurtom, až sa dostanete hladké pasty. 4. Naneste pastu na kožu (po vyčistení ju) a udržiavať ju na dobu asi 15 až 20 minút. 5. Opláchnite teplou vodou.

Ako často je nutné vykonať

Môžete to urobiť každý druhý deň pred spaním.

Najlepšie hodí pre

Pre všetky typy pleti

Späť na obsah

3. Paradajka, jogurt, a Oatmeal Mask

Lykopén v paradajkách, čo im dáva ich charakteristickú červenú farbu, má fotoochrannú vlastnosti, ktoré môžu chrániť pokožku pred starnutím a ďalších otázkach súvisiacich s vekom (6). Vzhľadom na množstvo antioxidantov, paradajky sú jedným z tých potravín, ktoré môžu uľahčiť vaše pleť žiara (7). V nemeckej štúdii bolo tiež zistené, že lykopén v paradajkách chrániť kožu pred rakovinou (8).

Ovsené vločky pôsobí ako jemný exfoliant a zlepšuje zdravotný stav pokožky (9).

Čo potrebuješ
 • 1 paradajka
 • 1 lyžička jogurtu (čerstvý a unflavored)
 • 1 čajová lyžička ovsené vločky
Čo musíte urobiť,

1. Rez paradajka na polovicu. Vezmite si lyžičku alebo dve svoje šťavy. 2. Vezmite si ovsené vločky do misy a pridáme šťavu a jogurt k nemu. Dobre premiešajte. 3. Masku aplikujte na vyčistenú pleť a nechajte to na dobu asi 20 minút. 4. Opláchnite teplou vodou.

Ako často je nutné vykonať

Výhodne dvakrát až trikrát za týždeň.

Najlepšie hodí pre

Mastná pleť, normálnu pleť, zmiešanú pleť

Späť na obsah

4. Mlieko, citrónová šťava a med Mask

Citrónová šťava je bohatá na vitamín C, ktoré bolo zistené, že má zosvetľujúci pokožku účinky vďaka svojej schopnosti znižovať produkciu melanínu, pigment zodpovedný za činenia kože (10).

Čo potrebuješ
 • 1 lyžice mlieka
 • 1 lyžica citrónovej šťavy
 • 1 čajová lyžička medu
Čo musíte urobiť,

1. Zmiešajte prísady v mise. 2. Naneste pastu na tvár (po očistil svoju tvár) a nechať to na dobu asi 20 minút. 3. Opláchnite tvár teplou vodou.

Ako často je nutné vykonať

Urobte to každý druhý večer pred spaním.

Najlepšie hodí pre

Pre všetky typy pleti

pozor

Ak máte pocit, žiadny pálenia kvôli kyslosti citrónovou šťavou, okamžite vziať masku a trieť kocku ľadu na ploche.

Späť na obsah

5. Gram múka a Rose Water (alebo jogurt)

Bolo zistené, Gram múka, že majú antimikrobiálne vlastnosti, ktoré môžu chrániť pokožku pred infekciou. Rosewater môže oživiť a hydratujú pokožku a dať mu svieži vzhľad (11).

Jogurt sa zistilo, že zlepšenie jasu plášťa (12). Probiotické baktérie v jogurte Bolo tiež zistené, aby sa vaša pleť zdravú a urobiť z neho žiara (13).

Čo potrebuješ
 • 2 lyžice gram múky
 • 2 - 3 lyžičky ružovej vody alebo jogurt
Čo je potrebné urobiť

1. Zmiešajte ingrediencie, až sa dostanete hladké pasty. Použitie ružová voda pre normálnu a mastnú pleť a jogurt pre suchú pleť. 2. Masku aplikujte po celej tvári a nechajte ho pobytu na dobu asi 20 až 30 minút. 3. Opláchnite vlažnou vodou.

Ako často je nutné vykonať

Môžete to urobiť trikrát týždenne pred spaním do postele.

Najlepšie hodí pre

Pre všetky typy pleti

pozor

Uistite sa, že používate jogurt miesto ružovú vodu, ak máte suchú pleť, inak táto maska ​​bude vaša pleť suchšia.

Späť na obsah

6. Sandalwood Powder

Santalové drevo má rozjasnenie pleti a vlastnosti zosvetlenie. To inhibuje aktivitu tyrosinasy, čím sa zníži produkcia melanínu (14). Mandle prášok a mlieko poskytujú základné živiny a čistí pokožku, aby vaša pleť zdravšie a ľahšie po niekoľkých aplikácií (15).

Čo potrebuješ
 • 1 lyžica santal prášok
 • 1 lyžica prášok mandľové
 • Mlieko
Čo musíte urobiť,

1. Zmiešajte santalového dreva a mandľové práškov s dostatkom mlieka, aby sa hladké pasty. 2. Naneste tento čistiť pleť a nechajte to na dobu 20 minút. 3. Umyte vlažnou vodou. Ak máte pocit, žiadny suchosti po praní, hydratuje pokožku dobre.

Ako často je nutné vykonať

Aplikovať túto masku dvakrát až trikrát týždenne.

Najlepšie hodí pre

Pre všetky typy pleti

pozor

Ak ste nikdy predtým použité santalovou prášok, urobiť kožný test na malej ploche na predlaktí a dodržiavať po dobu 24 hodín. Ak nie je reakcia alebo podráždenie, môžete použiť túto masku na tvár.

Späť na obsah

7. Tekvica maska

Tekvica je elektráreň antioxidantov a exfoliačný kyselín. Skladá sa z beta-karoténu a vitamínov A a C, z ktorých všetky pomôže pri svietení a rozjasnenie pleti (16).

Čo potrebuješ
 • 2 lyžičky tekvica pyré
 • ½ lyžičky medu
 • ½ lyžičky mlieko
Čo musíte urobiť,

1. Pre tekvicovým pyré, najprv znížiť tekvicu na niekoľko kusov. Neskôr, uvaríme a dať ich do ponorného mixéra. 2. Zmiešajte dve čajové lyžičky tejto kaše s medom a mliekom, až sa dostanete jednotnej pasty. 3. Použiť túto pastu na tvár a nechajte to na dobu asi 20 minút. 4. Opláchnite teplou vodou.

Ako často je nutné vykonať

Môžete skúsiť pred spaním do postele v noci. Odporúča sa používať tento dvakrát až trikrát za týždeň.

Najlepšie hodí pre

Pre všetky typy pleti

pozor

Ak trpíte alergiou na mliečne súvisiace nahradiť mlieko s ružovou vodou alebo aloe vera šťavy.

Späť na obsah

8. Citrus Maska

Kyselina citrónová v citróne očistí a rozjasní pokožku. Pôsobí prírodné bieliace činidlo, a tiež napína póry (17). Proteíny obsiahnuté vo vaječnom bielku zistené, že majú antibakteriálne vlastnosti, (18). Tie môžu pomôcť chrániť pokožku pred vonkajšími infekciami.

Čo potrebuješ
 • 1 bielok
 • 1 čajová lyžička grapefruitový džús
 • 1 lyžička citrónovej šťavy
 • 2 lyžičky kyslej smotany (nesmie byť bez tuku)
Čo musíte urobiť,

1. Beat vaječný bielok v miske, kým je nadýchaný. 2. Vezmite kyslou smotanou v inej miske zmiešajte a šťavy z grapefruitu a citróna s ním. 3. Teraz pridajte túto zmes do vaječného bielka a dôkladne premiešajte. 4. Naneste zmes na tvár a nechajte to na dobu 15 minút. 5. Opláchnite tvár teplou vodou.

Ako často je nutné vykonať

Trikrát týždenne pred spaním.

Najlepšie hodí pre

Mastná pleť, zmiešaná pleť, normálnu pleť

pozor

Ľudia so suchou pokožkou možno tiež vyskúšať tento liek, ale uistite sa, hydratuje pokožku i po ňom.

Späť na obsah

9. Zemiakov Juice

Zemiaková šťava je bohatá na vitamín C a má antioxidačné vlastnosti. Jedná sa o mierny bieliaci prostriedok, ktorý bieli pokožku a tiež odstraňuje odumreté bunky (19, 20).

Čo potrebuješ

1 zemiak

Čo musíte urobiť,

1. Peel zemiakov a rezať do palca veľké kusy. 2. Rub kúsky zemiakov na oblasti, ktoré si prajete zosvetliť, takže šťava sa šíri na koži. 3. Nechajte to na dobu 15 - 20 minút a opláchnite vodou.

Môžete tiež nastrúhame zemiaky, vytlačiť šťavu a aplikovať ho pomocou vatovým tampónom.

Ako často je nutné vykonať

Tento postup opakujte trikrát týždenne.

Najlepšie hodí pre

Pre všetky typy pleti

pozor

Zemiaková šťava môže byť mierne sušenie kožou. Nezabudnite používať hydratačný krém, ktorý vyhovuje vašej pokožky, akonáhle sa dôkladne šťavu off.

Späť na obsah

10. Ryžová múka a mlieko pleťová maska

Ryža vody a ryže prášok boli použité už dlho ázijskými ženami pre mäkšie, ľahšie a zdravšie pleť. Štúdie preukázali, že ryža môže chrániť pokožku pred UV žiarením a tiež má výhody proti starnutiu (21). Mlieko upokojuje pokožku a dodáva jej výživu (22).

Čo potrebuješ
 • ? Šálka ​​surovej ryže
 • 3 - 4 lyžice mlieka
Čo musíte urobiť,

1. Rozdrobí surovej ryže získať jemný prášok. Zmiešajte tohto prášku s mliekom, aby pastu. 2. Použiť túto pastu na pokožku a nechajte ho na dobu 20 - 30 minút. 3. Umyte teplou vodou.

Ako často je nutné vykonať

Opakujte tento postup dvakrát až trikrát týždenne.

Najlepšie hodí pre

Pre všetky typy pleti

pozor

Náhradka mlieko s obyčajnú vodu alebo ružovú vodu, ak ste alergický na to.

Späť na obsah

11. Blueberry Skin Brightening Mask

Čučoriedky majú vynikajúce imunitu posilňujúce vlastnosti, ktoré môžu pomôcť vaša pleť žiara (23).

Čo potrebuješ
 • Hrsť čerstvých čučoriedok
 • ½ šálky bieleho jogurtu
Čo musíte urobiť,

1. Rozdrviť čučoriedky a zmes pasty s jogurtom. 2. Mix dobre a aplikovať masku na tvár. 3. Nechajte to na dobu 15 minút a potom zmyte teplou vodou.

Ako často je nutné vykonať

Urob to dvakrát týždenne pred spaním do postele.

Najlepšie hodí pre

Pre všetky typy pleti

pozor

Skontrolujte, či alergické reakcie, ak si nie ste istí, či čučoriedky bude vyhovovať vašu pokožku, alebo nie.

Späť na obsah

Scrubs pre zosvetlenie pokožky

12. Aloe Vera a ryžová múka peeling

Aloe vera je dokonalým riešením pre všetky problémy súvisiace s kožou. Je bohatý na antioxidanty a zlúčeniny, ktoré liečia, vyživujú a chránia pokožku (24). Hrubosť z ryžovej múky sa odstránia všetky odumreté bunky a nečistoty, ktoré sa nahromadili na koži.

Čo potrebuješ
 • Aloe vera list
 • 2 lyžice ryžovej múky
Čo musíte urobiť,

1. Rozrezať aloe list vystaviť prítomnosť gélu vnútri. 2. Ponorte stranu gélu listu v ryžovej múky a trieť to jemne na pokožke v krúživými pohybmi. 3. Peeling po dobu niekoľkých minút a potom opláchnite teplou vodou najprv nasledované studenou vodou. 4. Pat vysušiť a hydratujú oblasť.

Ako často je nutné vykonať

Urobte to každý druhý večer, a začnete si všímať výsledky v priebehu niekoľkých dní.

Najlepšie hodí pre

Pre všetky typy pleti

pozor

Buď jemný a zároveň čistenie. Aplikovanie príliš veľký tlak môže poškodiť kožu.

Späť na obsah

13. Jedlá sóda peeling

Čistiace pohybu s sódy prášku do pečiva odstráni odumreté bunky a zabiť baktérie prítomné na koži odhaliť čerstvejšie a ľahší tónovaný povlak (25). Môžete tiež pridať niekoľko kvapiek citrónovej šťavy k lepším výsledkom.

Čo potrebuješ
 • 1 - 2 polievkové lyžice jedlej sódy
 • Voda
Čo musíte urobiť,

1. Zmiešajte jedlú sódu do vody, aby pastu. 2. Použiť túto pastu na oblasti, ktoré chcete, aby odľahčili a drhnúť po dobu piatich minút. 3. Premyje vodou. Hydratujú oblasť.

Ako často je nutné vykonať

Tento postup opakujte každý deň po dobu jedného týždňa vidieť rozdiel vo vašej farbe pleti.

Najlepšie hodí pre

Pre všetky typy pleti

pozor

Nepoužívajte tento liek, ak máte citlivú pokožku.

Späť na obsah

Masáž pre zosvetlenie pokožky

14. Mlieko pre pleť bielenie

Mlieko je prírodný bielidlo kože, a tiež vyživuje pokožku, takže je žiariace a zdravé (26, 27). Môžete tiež pridať šťavu z jedného citróna alebo niekoľko lyžíc medu do svojho mlieka vaňou rutiny.

Čo potrebuješ

2 - 3 polievkové lyžice surového mlieka

Čo musíte urobiť,

1. Masážne mlieko na koži po dobu niekoľkých minút. Použitie kruhové pohyby a hore a dole ťahy. 2. Umyte kožu len vodou po masáži.

Ako často je nutné vykonať

Urobte to dvakrát až trikrát týždenne.

Najlepšie hodí pre

Pre všetky typy pleti

pozor

Dávajte pozor, ak máte akné náchylnú pleť ako mlieko môže zhoršiť stav u niektorých ľudí.

Späť na obsah

15. Esenciálne oleje pre zosvetlenie pokožky

Esenciálne oleje sú v podstate vysoko koncentrované oleje, ktoré sa získavajú z rastlín (28). Boli použité likes Kleopatry získať a udržiavať bezchybné a žiariace pleť. Vzhľadom na ich vysokej koncentrácii, to je veľmi dôležité vedieť, ako ich používať. Čítajte ďalej zistiť, ako môžete použiť najlepší éterické oleje na bielenie pokožky a leštenie.

Späť na obsah

Všeobecne Bezpečnostné opatrenia pre éterických olejov

Ako éterické oleje sú vysoko koncentrované, môžu niekedy spôsobiť alergické reakcie. Z tohto dôvodu, pred použitím akejkoľvek esenciálny olej, je dôležité, aby sa kalmetizace.

(A) Rose esenciálny olej

Ruža silica má príjemnú vôňu a je vaša pleť vláčnu a jemnú. Na rozdiel od svojich zosvetľovanie pokožky vlastnosťami, ale tiež znižuje akné, jazvy a vrásky (29).

Čo potrebuješ
 • 1 šálka chladené mlieko
 • 10 kvapiek ruže silice
Čo musíte urobiť,

1. Pridajte esenciálny olej do mlieka a dobre premiešajte. 2. Naneste túto zmes po celom tele a udržať ju na niekoľko minút. 3. Premyje vodou.

Ako často je nutné vykonať

Urob to každý deň po dobu niekoľkých dní.

Najlepšie hodí pre

Pre všetky typy pleti

(B) Orange esenciálny olej

Tento éterický olej je známe, že podporujú tvorbu kolagénu, čím bojuje s príznakmi starnutia, ako sú vrásky a tmavé škvrny. To tiež chráni pokožku pred UV poškodením. Celkový výsledok z nich je jasnejšie a zdravší tón pleti (30).

Čo potrebuješ
 • 3-4 kvapky oranžový silice
 • 3-4 kvapky kokosový alebo jojobový olej
Čo musíte urobiť,

1. Zmiešajte dva oleja a masáž po dobu štyroch až piatich minút na postihnutú oblasť. 2. Nechajte to na dobu niekoľkých minút a opláchnite teplou vodou.

Ako často je nutné vykonať

Urob to každý deň po dobu jedného až dvoch týždňov.

Najlepšie hodí pre

Pre všetky typy pleti

(C) Lemon esenciálny olej

Esenciálny olej z citróna je viacúčelový vo svojej činnosti. Má antiseptické, antibakteriálne, antioxidačné a adstringentné vlastnosti. To tiež omladzuje pokožku a zosvetľuje ju (31).

Čo potrebuješ
 • 3-4 kvapky citrónová silica
 • 1 lyžica jojobového oleja alebo vody
Čo musíte urobiť,

1. Zmiešajte esenciálneho oleja s nosným olejom alebo vodou a aplikovať na kožu. 2. Masáž po dobu niekoľkých minút a opláchnite vodou. 3. Môžete tiež použiť vlhký vatový tampón, aby ho zotrite.

Ako často je nutné vykonať

Aplikovať tento olej každý deň po dobu jedného týždňa.

Najlepšie hodí pre

Pre všetky typy pleti

pozor

Nevychádzajte hneď na slnko po nanesení citrónovú silicu, pretože môže spôsobiť spálenie kože.

(D) Neroli esenciálny olej

Neroli olej funguje dobre pre zosvetlenie pokožky u ľudí s mastnou pleť. Okrem aby vaša pleť svetlejšie, ale aj anti-aging vlastnosti (32).

Čo potrebuješ
 • Niekoľko kvapiek neroliová silice
 • 1 lyžica nosného oleja
Čo musíte urobiť,

1. Zmiešajte oba oleja a aplikovať na kožu. 2. Masáž po dobu niekoľkých minút a nechajte to na dobu 15 - 20 minút. 3. Utrite vlhkou handričkou alebo vatovým tampónom.

Ako často je nutné vykonať

Tento postup opakujte každý deň po dobu niekoľkých dní.

Najlepšie hodí pre

Pre všetky typy pleti

Použite vyššie uvedené opravné usilovne na pár dní, a vy ste povinní si všimnúť veľký rozdiel vo vašej pleti, štruktúru a zdravie.

Odporúča každodennej starostlivosti o pleť

Denná starostlivosť o pleť režim, v spojení s domáce opravné prostriedky uvedené vyššie, bude robiť zázraky, aby vaša pleť svetlejšie a tiež prirodzene žiariace. Postupujte podľa nasledujúcich tipov:

 1. Očistiť tvár každý deň, raz ráno a raz večer, pomocou jemného čistiaci prostriedok, ktorý vyhovuje vášmu typu pleti.
 2. Olúpať pomocou jednoduchých kroviny, ako tie uvedené v tomto článku dvakrát alebo trikrát týždenne.
 3. Aplikovať pleťové masky a masky dôkladne odstrániť všetky nečistoty a prach a tiež vyživujú pokožku. Sa nevzťahujú masky viac ako dvakrát týždenne.
 4. Použite mäkký uterák osušte kožu na tvári a krku.
 5. Zásobník je nutné v starostlivosti o pleť rutina. Vyrovnáva pH pokožky a pôsobí ako sťahujúci.
 6. Vždy používajte hydratačný krém, ktorý je práve pre váš typ pleti. Napríklad, ak máte mastnú pleť, sa rozhodnú pre hydratačný bez oleja a ľahký. Pre suchú pleť, použite hydratačný krém, ktorý bude udržiavať pokožku hydratovanú po celý deň.
 7. Ochranu proti slnečnému žiareniu by nemali byť preskočený, a nie na to, ako slnko, alebo ako to je zamračené vonku. Dermatológovia odporúčajú používať opaľovacie krémy s minimálnym faktorom SPF 20 chrániť pred poškodeniu svetlom.
 8. Pred spaním vždy odstráňte všetok make-up.

Urobiť tieto tipy súčasťou vášho dňa na deň starostlivosti o pleť rituálu, a my zaručiť, že vaša pleť bude zdravšia priebehu niekoľkých dní.

Potraviny, ktoré pomáhajú pri zosvetlenie pokožky

Vaša pokožka je priamym odrazom toho, ako zdravé je vaša strava. Okrem vyhnúť nezdravé položky, ako sú olejové, korenených a sladkých potravín, môžete zahrnúť niektoré položky potravín vo vašej strave, ktorá bude aj naďalej podporu v procese získavania ružovej a svetlej pleti.

 • Potraviny bohaté na vitamín C, ako sú pomaranče, grapefruity, mango, čučoriedky, jahody a brokolica.
 • Karotenoidy nájdené v mrkve, červenej papriky, a sladké zemiaky dodávajú prirodzený lesk na koži.
 • Vitamín E je vynikajúci vitamín, aby sa vaša pleť hydratovaná a vyživované. Jesť avokádo, olivový olej, mandle, a kiwi získať dostatok vitamínu E.
 • Tieto omega mastné kyseliny nájdené v rybách a Chia semien omladenie pleti.
 • Jesť špenát, a to ako surové a varené, bude detoxikáciu tela a tiež udržiavať vrásky na uzde.

Môžete získať mnoho tým, že len s využitím jednoduchých zložiek ležiacich v okolí vašej kuchyni. A to vrátane získania zdravé žiariaca pleť taky!

Teraz, keď viete, ako odľahčiť kožu prirodzene doma, čo ešte čakáte? Dať týmto zosvetľujúci pokožku domov opravné prostriedky vyskúšať a dajte nám vedieť, ako vám pomôcť. Ešte poznámka v rámčeku nižšie.

load...