Starostlivosť o kožu

15 domáce kože Tonery, ktoré by ste mali určite vyskúšať

15 domáce kože Tonery, ktoré by ste mali určite vyskúšať

Nikdy by ste nemali zabudnúť pri starostlivosti o kožu, že tónovanie je neoddeliteľnou súčasťou bežnej starostlivosti o pleť a starostlivosť o pleť nie je nikdy úplná bez tohto kroku. Existujú stovky tonerov k dispozícii na trhu, ale keď si môžete urobiť niektoré prírodnej kože tonera zložky pobozkať svoju pleť, tak prečo ísť na chemikálie? Podáva sa tu domáce skin toner je práve to, čo budete potrebovať!

Tu je poskytnúť vám s 15 rôznymi typmi domáce kože tónovanie recepty, ktoré vám dodá vašej pleti pocit sviežosti:

Domáci kožné tonery:

1. Mint leaf toner:

Shred mincovní alebo Pudina listy, o 1cup priniesť 1,1 - 2 šálky vody do varu, dal listy v ňom, v blízkom okolí s vekom, vypnite plameň a čakať, až vychladne. Alebo po 30 - 40 minút, kmeň a uložiť ho na suchom a čistom fľaše a skladovať v chladničke. Použiť ako a v prípade potreby kedykoľvek k tónovanie, a to je veľmi dobré pre slnkom spálenú pokožku.

load...

2. Basil alebo Tulsi list toner:

Shred Tulsi alebo lístkami bazalky a vykonať vyššie uvedený postup na výrobu tonera tým, že ich do vriacej vody a vypnutie plameňa a nakoniec namáhaniu a ich ukladanie v chladničke a použiť ak je to potrebné. To je veľmi dobré pre citlivú pleť a zmiešanú pleť. Áno, s dôverou volať to najlepšie domáce skin toner pre citlivú pokožku.

3. Ginger toner:

Urobiť pastu zázvoru, nasledovať vyššie uvedený na výrobu toner spracovávať a uchovávať v chladničke.�

4. Ginger tulsi toner:

Premiešajte pastu zázvoru, pridajte do táto pasta strúhaným listy bazalky a opakujte vyššie uvedený postup. Kmeň a chladom.

5. Ginger Mint toner:

Premiešajte pastu zázvoru a jemne nasekané lístky mäty, aby sa toner vyššie uvedeným spôsobom a uložiť ho.

6. Neem Toner:

Tear Neem listy na malé kúsky, aby sa toner vyššie tvorby toner spracovávať a uchovávať v mrazničke, veľmi dobré pre akné a akné náchylné kožu.�

load...

7. Papája Toner:

Zmiešajte surové papája asi 1cup, že je veľmi ťažké sa dostať von papája šťava, takže sa premieša s 1 šálka ľadu studenou prevarenou vodou alebo minerálne pasty vodné papáje, obchod vo fľaši a chladom, to by malo stačiť na týždeň a to je trvanlivosť je 4 - maximálne 5 dní. Veľmi dobré pre suchú pleť so sklonom k ​​vyrážkam a opálený skin.This je miesto, kde váš hon na perfektné domáce pokožky toner pre suchú pleť končí.

8. Gáfor ruža vody tonera:

Zmiešajte 1 - 3. Lyžička gáfru na 1cup ruže vody, a chladom. Zvýšiť množstvo podľa požiadavky a má maximálnu trvanlivosť, ako asi 3 až 4 týždne.

9. Uhorka toner:

Ide o okamžitý toner, najlepšie použiť v priebehu 1 - 2 dní pri uchovávaní v chladničke alebo použiť okamžite, rošt a vytlačte šťavu z požadovaného množstva uhorky a uložte do mrazničky. Najlepšie pre mastnú pleť.

10. Tomato toner:

Vytlačiť šťavu z chladených paradajok a používať na tvár okamžite s vatovým tampónom, veľmi dobré pre okamžitý tónovanie a uťahovanie.�

11. Tomato uhorka toner:

Vezmite rovnaké množstvo paradajok a uhoriek šťavy zmiešame a chladom. Používa sa na kožu. Veľmi dobré pre typy zmiešanú pleť. Trvanlivosť - 1 až 2 dni.

12. Ocot toner:

Pomer octu a ruže voda by mala byť zmiešané a uchovávať v chlade. Použitie s bavlnou vankúšikmi a má trvanlivosť 2 týždne.

13. Zelený čaj toner:

Varte asi 2cups vody a vypnutie plameňa umiestniť 1 alebo 2 sáčky zeleného čaju (v závislosti na veľkosti čajových vrecúšok), alebo viac jednoducho povedané 4teaspoons zeleného čaju, dať veko a držať po dobu asi 30mins.Strain alebo prijať out čajové vrecúška a ukladať vodu do fliaš a chladom.

14. Vodný melón toner:

V odšťavovač, aby čistá voda melón džús, asi 2 šálky. Nerobia viac cuz to bude hniť v max 4 dní. Kmeň a uchovávať v mrazničke.�

15. Red hroznová šťava antioxidant kože toner:

Kmeň sa čistý hroznovú šťavu v odšťavovač a Skladujte vo vzduchotesnej čisté a suché fľaši a používať, ako a kedy je potreba tonizáciu, nádherné tónovanie kože a uťahovanie recept.

Zapamätajte si:

Jedná sa o prírodný tonery z prírodných štiav, môžete experimentovať s použitím každého z nich, alebo niektoré, ktoré sa vám páči, ale rôzne typy pleti reagujú na rôznych prírodných zložiek, takže ak budete mať nejaké typy erupcií potom prestať používať tento konkrétny typ tonera.

Tip:

Pre tmavé kruhy pod očami a opuchnuté oči, môžete dať tieto kvapalné tonery na bavlnené vankúšiky a používať ich na oči alebo urobiť ľad na tretí s nimi a môžu trieť okolo očí.

Nech sa páči! 15 úžasné domáce tonery pre kožu. Bavte sa!

load...