Starostlivosť o kožu

13 jednoduchých tipov, ako získať perfektné nohy

13 jednoduchých tipov, ako získať perfektné nohy

Len starostlivosť o tvár a ruky nestačí. Často zabúdame naše nohy. Vaše nohy nesú vás po celý deň, a tak potrebujú zvláštnu starostlivosť. Aj v týchto dňoch, že je veľmi dôležité pre udržanie svojej nohy, aby im pri pohľade krásne vždy. Avšak udržanie krásne nohy je jednoduchšie, než sa dostať perfektné nohy. Takže poďme sa sústrediť na to, ako sa dostať na prvé miesto.

Ako mať perfektné nohy?

1. Do not Get Hurt prosím:

Po prvé, je potrebné byť opatrný a nemal by prísť k úrazu. Tie by nechcel rany a jazvy na tvári. Rovnako je potrebné zabezpečiť, aby vaše nohy príliš nechápem je. Keď sa zraniť nohy, nakoniec tvoriť jazvy a značiek. Ak už máte, sa snažia liečiť tieto existujúce jazvy. Používajte dobrý anti-Marks krém na riešenie tohto problému.

2. Problémy Cure Kožné:

Ak ste sa stretávajú s problémami s pupienky / akné, žily, škvrny atď, potom konzultovať dobrý dermatológ a dostať tieto problémy vyliečený.

load...

3. Tmavé kolená a hrubé mŕtve bunky:

Ak máte tmavé kolená, snaží sa ich odľahčiť. Mnohé ženy majú mnoho mŕtvych hromadenie koža okolo oblasti členkov. Rôzne domáce opravné prostriedky sú k dispozícii na zvýraznenie. Skúste použiť citrón a med zmes na tento účel.

4. Jedzte času:

Nevynechávajte jedlá. Začnite svoj deň zdravú raňajkami. Mať malé porcie medzi tým. Obed a večere včas. Tiež, piť veľa vody. To bude tiež hydratuje pokožku a udržiavať ju žiariace.

5. Cvičenie:

Do nôh cvičenia, ako sa zbaviť tuku ako prvý. Cvičenie vám pomôže úzke, urastený a tónovaný nohy. Môžete ísť na jogging, chôdza, jazda na bicykli, na lyžiach, ako je skákanie cez švihadlo alebo trampolínu, plávanie, chôdzu do schodov, aerobik, drepy, výpady, silový tréning atď.

load...

6. Opaľovací:

V Indii, zvyčajne opálenie ľahko. Takže, vždy používajte dobrý opaľovací krém pre vaše nohy a uvidíte, že nebudete opaľovať moc. Tí, ktorí sú spravodlivé chcieť použiť umelé garbiara. Avšak, je potrebné byť opatrný. Vyberte si ten správny produkt a zistiť, ako to urobiť správne.

7. Depilácia:

Existujú rôzne metódy odstránenie chĺpkov. Vyberte si ten, ktorý sa cítite pohodlne a ľahko sa s ním pracovať. Niektorí rozhodnú holenie, zatiaľ čo niektorí rozhodnú voskovanie. Buďte opatrní pri holení. Vyberte si kvalitný holiaci strojček. Drahé žiletky sú vždy lepšou voľbou.

8. Scrub:

Vždy používajte dobré kroviny olúpať odumretých kožných buniek na povrchu kože. Vždy uprednostňovať drhnutie pred holení alebo vlasy odstránenie. Kefovanie treba aspoň trikrát týždenne.

9. Hydratujú:

To je opäť veľmi dôležité, ale bohužiaľ mnohí z nás nesledujú toto. Ak sa chcete zbaviť suché, svrbivé a šupinatá koža, je nutné, aby hydratujú vaše nohy denne.

10. Pedikúra:

Navštívte dobrý salón pre pedikúru raz za čas. Skúste navštíviť raz za mesiac. Tiež môžete to urobiť sám s niekoľkými dobrými výrobkov doma. Raz týždenne aspoň, dať im základné liečiť tým, že namáča je vo vlažnej vode. Odlupovať odumreté bunky z vašich nôh cez drhnutie a nakoniec je hydratujú.

11. Leg Make-up:

Rôzne produkty sú k dispozícii na nohe make-up. Pokrývajú pomliaždeniny a nedostatky na nohách. Jedná sa neodporúča pre každodenné použitie. Môžete ich použiť len pri zvláštnych príležitostiach.

12. Dressing:

Vždy nosiť šaty, ktoré chváliť nohy. Nenoste šaty, ktoré sa vám nehodí.

13. Údržba:

To je dôležité, je to tak? Ak už máte krásnu pleť, potom tón nohy. Údržba je to, čo mnohí indické ženy zanedbávajú. Udržiavať pokožku nôh a stehenných svalov v nadväznosti na vyššie uvedené kroky.

Sú to must-do krokov, ako získať dokonalé nohy. Stručne povedané, dostanete jasnú, čistú a zdravú pokožku. Dostať tónovaný nohy a je hotovo.

load...