Starostlivosť o kožu

11 jednoduchých tipov, ako sa zbaviť Bacne (Back Acne)

11 jednoduchých tipov, ako sa zbaviť Bacne (Back Acne)

Mnohí z nás sa musí mať nejaké skutočné drobné nerovnosti na chrbte a môže byť v blízkosti ramena. Takéto rany podobné akné sa bežne nazývajú asback akné alebo Bacn. Oni sú povedal, aby sa podobal veľmi podobne ako pravidelné akné a to by mohlo mať niekoľko foriem, ako sú pupienky, čierne bodky a cysty. Tiež sa hovorí, že bolestivé občas a môže tiež zahŕňať hnis, a to najmä vzhľadom k priebehu olejových žliaz.

Mnoho lekárov tvrdí, že Bacn dochádza po väčšinu času počas puberty najmä keď sebacous žľazy stále aktívny počas tohto obdobia, a tým blokuje póry a vlasové folikuly. To má za následok baktérie príťažlivosti, čo spôsobuje akné. Mohli by robiť, že miesto docela červený taky.

Čo spôsobuje Bacn?

Odpoveď:

Mazové žľazy vylučujú olej nazvaný mazu, ktorý robí pleť jemnú, vláčnu a poddajný. Ale v lete alebo v krutých zím v závislosti od typu kože, mazu sekrécie zvyšuje alebo znižuje, resp. To spôsobí, že Bacn. Späť akné je tiež spôsobené príliš veľa potu a potenie z výkonu. To je tiež známe, že je dôvod, ktorý zhoršuje stav vášho Bacn.

load...

V tomto článku som sa dôkladne preskúmané a priniesol opravné prostriedky, aby "Bacn". Sú pomerne ľahko sledovať a ľahko sa dal použiť. Skúste pre maximálne výhody.

Tu sú veci, ktoré môžete urobiť, aby sa zabránilo Bacn:

1) olúpať zadné kožu pomocou jemného tela práčky. Avšak, snažte sa nad drhnúť priestoru. Môžete si vytvoriť svoj vlastný kroviny pridaním veľa soli a veľa cukru, olivového oleja alebo mlieko. Potom ho môžete drhnúť s špongiu. Avšak, majte na pamäti, že kefovanie chrbta príliš tvrdá bude mať za následok podráždenie kože a vy by mohlo byť ponechané na vyrážky a jazvy.

2) Pohodlné, voľné oblečenie v lete udržať cirkuláciu vzduchu vo vašom tele, takže sa potíte menej. Bavlnené oblečenie sú tou najlepšou voľbou v priebehu leta a mäkké vlnené počas zimy. Nenoste tesné oblečenie, ako to bude ťažké pre pokožku dýchať. To vám tiež pomôže znížiť riziko Bacn. Bavlnené oblečenie inak je známe, že udržať pokoj kože, na rozdiel od silonky. Takže keď doma vyskúšať na sebe bavlnu.

load...

3) Po príchode z posilňovne alebo po akejkoľvek hektické, spotené prácu, prezliecť ihneď. Môžete si tiež vziať vlažnej vody sprchu, aby sa pot a akné spôsobuje baktéria vášho tela. Uistite sa, že nosiť voľné a pohodlné oblečenie.

4) Byť láskavý k vašej pokožke a používať glycerín alebo mlieko alebo hydratačný krém zárodočné zabíjanie mydlá na báze namiesto tvrdej, mydlovou mydla. Drsné mydla bude pás prírodné oleje preč, takže vaša pokožka ďalej komplikuje, nudné a suché.

5) Noste čisté oblečenie a pokúsiť vyprať bielizeň s antibakteriálnou detergenty, aby sa baktérie preč.

6) Vždy majú vyváženú stravu. Snažte sa piť veľa ovocných štiav a jesť veľa zeleniny. Zelenina sú chutné pokiaľ je správne uvarené. Pomôžu udržať požadované telesné tuky a kyselín, čím sa znižuje riziko zlých tukov kazí cez všetky zdravie pokožky.

7) Snažte sa používať výrobky vyrobené z prírodných surovín, ako je Neem, med, vápno, Multan Mitte a ružovou vodou na chrbte. Pomôžu vám udržať oleja vyvážené, čím sa znižuje riziko vzniku akné.

8) Ak máte príliš veľa Bacn a nič sa pracuje, pravdepodobne ísť a navštíviť údajný dermatológ čo najskôr. Dobrý dermatológ je najlepší sprievodca, a to vždy.

9) Tea tree olej je tiež dobré pre liečbu Bacn.

10), aloe vera gél môže byť použitý pre Bacn znížiť opuch a začervenanie na chrbte.

11) Zmeňte prestieradlá, vankúše kryty často.

Dbajte na to dievčatá, dúfam, že som pomohol! Posledné slovo odo mňa je, že sa vždy poradiť s dermatológom, či existuje nejaký zásadný zhoršenie vašej Bacn. Majú veľký deň všetkým. Prosím, písať svoje cenné podnety v sekcii Komentáre nižšie.

Poznámka: - Prosím, nepoužívajte žiadne domáce opravné prostriedky uvedené vyššie, ak ste alergický na niektorú zo zložiek.

load...