Starostlivosť o kožu

10 základných kozmetických výrobkov pre tehotné ženy

10 základných kozmetických výrobkov pre tehotné ženy

Čaká dieťa, je krásny zážitok, ktorý uviedol, že len tehotná žena vie, čo sa zmení ona prechádza fyzicky, psychicky i vnútorne. Nie je to len hormóny prúdiacej a hrá veľkú úlohu, ale aj to, ako jeden objaví úplne zmeny. Avšak, len aby vám pomohol rodičky, tu je dobré čítať asi 10 kozmetické prípravky pre tehotné ženy.

Najlepšie krása Tovar pre tehotné ženy:

1. Relaxačné kúpeľový olej:

Pekný kúpeľový olej, s výhodou organické, je začať deň tým, zmierňuje svalové napätie a získať Ste pripravení sa na dlhú deň dopredu. Ráno alebo večer, podľa toho, čo vám vyhovuje najlepšie, dopriať širokú škálu kúpeľové oleje pre jemnú pokožku.

2. Musí mať masážnym olejom:

Nezáleží na tom, či voláte masérka doma, alebo ísť do kúpeľov, ako sa vaše telo toľko potrebné relaxácie je dôležité počas týchto deviatich mesiacov. Všetci vieme, že tehotenstvo je dodávaný spolu s telesnými bolesti a kŕče, čo najlepší spôsob, ako sa dostať to všetko prepustený cez pekné telo oleja masáž. Takže masážny olej je medzi základné kozmetické prípravky pre tehotné ženy.

load...

3. Brucho maslo pre strií:

Strie sú na obtiaž a bohužiaľ nemôžeme s tým nič robiť. Aj keď existujú tisíce krémy, ktoré tvrdia, že vám čistý žalúdok, byť pripravený, aby aspoň niektoré. Avšak vyskúšať brušné maslo, ktoré pomáha hydratujú pleť, pretože príliš sucho spôsobí, že koža natiahnuť a tým aj tie škaredé známky.

4. Pop V Omega - 3 kapsule:

Krása spočíva vnútri. Za to, že je potrebné vziať v pravidelných dávkach omega - 3 kapsule. Nielen, že udržať v kondícii, ale tiež pomáhať pri vývoji plodu.

5. Masážny krém pre striám:

By ste byť zaplavený strií pleťové vody v tehotenstve pultom v obchode. Tieto krémy určite to pomôže, aby sa zabránilo vysušeniu a udržať ju hydratovanú. Majú užitočné zložky, ktoré sľubujú, aby strie na uzde.

load...

6. Noste nosného remeňa:

Akonáhle začnete zobrazujúci dieťa hrču, zvyšujúce hmotnosť kladie veľký tlak na chrbticu a nohy. Preto je vhodné, aby si nosiť pás, ktorý podporuje brucho a zlepšuje držanie tela.

7. Produkt Pre ranné nevoľnosti:

Väčšina žien si sťažujú na rannú nevoľnosť. To je niečo, čo budete musieť žiť, kým sa konečne splniť. Získate príjemné voňajúce vreckový palice, voňajúce im zmierňuje nevoľnosť a cítite lepšie. Je to jeden z najlepších tehotenstva krása produktu Veer pokroku a je veľmi užitočná.

8. Balzam na úľavu bolesti hlavy a alergie:

Rozvoju alergie a bolesti hlavy je spoločným rysom v priebehu tehotenstva. Je vždy lepšie, aby vreckové balzam po ruke. By ste nájsť mnoho typov pre výber z, ale ten, ktorý je prírodný peľ bariéra je najpôsobivejšie.

9. Pravidelné Face Čistiace A Kozmetické produkty:

To nie je vždy možné sedieť v salóne celé hodiny. Najlepší spôsob, ako je kúpiť tvárovej čistiace kroviny a krémy a aplikovať sami, kedykoľvek budete chcieť. Získanie pravidelné masáže a vyčistiť pomôže získať čistú a zdravú pokožku. Nezabudnite, nebudete mať čas neskôr, ako to urobiť vôbec.

Laser Liečba 10. U strií:

Nie všetky matky môžu stráviť strie na svoje brucho a zadok. Pre nich sú laserové ošetrenie, ktoré by mohli byť prihlásené za potom, čo porodila dieťa.

load...