Starostlivosť o kožu

10 vrchných hrotov pre suchú pokožku

10 vrchných hrotov pre suchú pokožku

Čo je pre suchú pleť?

Je to stav, v ktorom je koža je schopná udržať svoju vlhkosť, alebo má nízke hladiny produkcie mazu. Mohlo by to byť fyzická alebo kvôli rôznym faktorom životného prostredia.

Kozmetické tipy pre suchú pleť:

Suchá koža môže byť nepríjemné, a to najmä v zime !!! Avšak, to by mohlo byť jedným z dôvodov, prečo na rozdiel od ostatných, ako je dedičná, nadmerné medikácie a nadmerné vystavenie znečisteniu.

Žiadny jednotlivec by prednosť tomu, aby sa v stave, kedy je koža suchá a pocit naťahovacie. Tak čo si myslíte, že môžete robiť?

Fret nie! Tu je niekoľko skvelých a prírodné suché tipy pre starostlivosť o pleť, ktoré vám pomôžu zmierniť vaše vyprahnuté do teda ponúknuť mäkké, lesklé a hydratovanú pleť.

load...

1. Bath Time Pravidlá:

Uistite sa každý deň, že doba potrebná pre sprchu je krátka. Spolu s tým, uistite sa, že sa osprchovať teplou vodou as príliš veľa teplej vody na kožu môže vysušiť prírodné oleje, čo vysušenie pokožky okamžite. Bolo by ovplyvniteľný použitia mydla a tváre umýva, ktoré sú jemné, pretože by pomohlo znížiť riziko vzniku vlhkosti odizolovanie.

2. Po sprche starostlivosť:

Po sprche, nikdy trieť sa s uterákom na suché miesto osušte prebytočnú vodu. To vám pomôže udržať vašu pokožku jemnú a vláčnu, ktorý vám pomôže znížiť riziko podráždenia pokožky. Akonáhle ste z vane, uistite sa, hydratujú! Hydratačný nepridá vlhkosť na koži, ale to pomôže vaša pleť už zadržiavanie vody v nej prítomný. Takže po kúpeli čas je najlepší čas pre mlieko!

3. Najlepší vlhkosti Recept:

Uistite sa, že hydratačný krém používať má suchú kožu šetrné ingrediencie, ako je dimethikon, čo je silikón, ktorý udržuje vlhkosť v pasci. Kyselina hyalurónová, minerálny olej, rovnako ako vazelína sú tvrdil, že je šetrný k pokožke ingrediencie.

load...

4. Anti-Aging ne-ne:

Anti-Aging produkty prísny zákaz pre suchú pleť. Avšak, ak užívate, presvedčte sa, že sú bez výskytu retinoidy alebo AHA, pretože tieto zložky sú považované za veľmi nepríjemné pre suchú pleť.

5. Skúste rybí tuk Pills:

Vyživovať pokožku dôkladne, pričom zdravých nevyhnutných potravín a doplnkov je dôležité. Niektoré oleje tiež fungujú najlepšie, ak sú užívané vnútorne. Štúdie ukazujú, rybie oleje, ako je olej z tresčej pečene môže pomôcť pri upokojenie suchá koža, a to najmä vzhľadom k svojim omega 3 kyselín.

6. Ošetrite vám ruky a nohy:

Používajte ochranné rukavice a ponožky v zimnom období chrániť ruky a nohy pred vysychaním. Uistite sa, že sa hydratujú ruky a nohy sa kroviny a hydratačné navrhnuté špeciálne pre suchú pleť.

7. Nezabudnite na svoje pery:

Pery sú obzvlášť náchylné na popraskanie, takže použite na pery kroviny olúpať a vyživujú vaše pery. Dokonca aj domáce pery peeling s cukrom a citrónom je dobrá. Používajte dobrý heavy duty balzam na pery a aplikovať každých pár hodín! Uistite sa, že chrániť vaše pery od prachu, znečistenia a ťažkých zimných vetrov. Oni sú najčastejšie dôvody, ktoré opúšťajú pery vysoké a suché.

8. Olúpať:

Drhnúť vaša pleť dobre aspoň dvakrát týždenne, ak máte citlivú pokožku potom raz týždenne. Ale dostať, že odumretej kože off vašej tvári. Avšak, uistite sa, že používať produkty, ktoré by vyhovovali vašu suchú pleť spolu so zaistením, že sa jedná o produkt vysokej kvality značky.

9. Používajte dobrý opaľovací krém:

Vzhľadom k tomu, suchá koža je už náchylní k vráskam a starnutiu, slnko môže spôsobiť viac škody. Takže, s dobrú ochranu proti slnečnému žiareniu, alebo opaľovací krém na pomôže vaša pleť vyzerať mladšie. Je tiež veľmi dôležité poznať správny SPF potrebný pre tón a typ pleti. Usilovať o odporúčaní dermatológa pred použitím akejkoľvek ochranu proti slnečnému žiareniu,

10. Pozrite sa na dermatológa:

Ak sa pokúsite všetko a ešte majú extrémne suchú kožu, navštíviť lekára, môžete mať problém, ako je ekzém a môže byť potrebné lieky na to.

Domáce krása Tipy pre Dry Skin Care:

1. Mix aloe vera rezne s jedným lyžice šľahané smotany alebo domáce tvaroh a jednu lyžicu medu. Tieto ingrediencie dôkladne premiešajte a aplikovať na tvár po dobu 10 až 15 minút. Neskôr ho opláchnite čistou vodou.

2. Scrub lyžicu papáje buničiny a aplikovať ju na suchú pleť tváre pre niekedy. Potom ho opláchnite normálne vodou.

Pravidelná starostlivosť o pleť vám pomôže dosiahnuť je mäkká, pružná a lesklá kože, a tým vám pomôže znížiť riziko vzniku jemných liniek, vrások, vrany nohy a vyrážky.

Dúfam, že tieto suchej kože kozmetické poradenstvo pomôže vašej pleti udržať dieťa mäkký!

load...