Starostlivosť o kožu

10 účinných mexických make-up, krásu a fitness tajomstvo odhalenie

10 účinných mexických make-up, krásu a fitness tajomstvo odhalenie

Thalia, Maite Perroni, Salma Hayek a Pauline Rubio, tieto štyri dámy sú veľmi krásne a pôvabné. Ale myslím, čo tieto krásne dámy majú spoločného? Všetci sú Mexičan. Mexické ženy boli obdivované pre svoju charizmatickú krásou a perfektnej kondícii od veku Mayan !!

Je veľmi zaujímavé vedieť, ako sa im podarí zlepšiť a starať sa o tmavšou farbou pleti, ktoré Mexičania majú tendenciu mať. Tak ako to robia? Odložil svoj pas, nebudete musieť nikam zistiť. Tu uvediem vám niektoré z nádherných mexických kozmetické tipy, ktoré ich robia tak nádherná...

Mexické Beauty Tips & mexickej Makeup Tipy

Najprv mi dovoľte odhaliť niektoré kozmetické a toaletné tajomstvo mexických žien:

1. Tepezcohuite Tree produkty:

Kôra Tepezcohuite stromu je obohatená silné analgetikum, anti-mikrobiálne a regeneračné vlastnosti. Krém vyrobený z kôry, je populárno použitý mexických dámy. Pomáha v boji s rôznymi kožnými ochoreniami, ako sú vrásky, popáleniny, ekzémy, jazvy, akné, psoriáza a strií. Táto kôra je tiež vo forme prášku pri liečbe popálenín a drobných poranení.

load...

2. Peelingová:

Exfoliácia je veľmi dôležité, v súlade s Mexičanov. Udržujú hrubou morskou soľou vo svojich kúpeľniach. Pred kúpaním, ale votrite ho po celom svojom tele pre exfoliácia. Oni tiež používajú iné exfoliating produkty, ako sú exfoliačný huby umývacie huba je, Peelingová uteráky a Peelingová rukavice bez prstov.

3. Jalapeno a Tequila:

To je pravdepodobne najlepšie stráženým tajomstvom Mexičan. Oni umytí vlasov s jalapeno a tequily s cieľom získať dlhé a zvodné kadere. Oni namočiť papričkami jalapenos v tequily po niekoľkých dňoch a zmes sa udržať sa na slnku. Oni umytí vlasov s použitím tejto zmesi dvakrát za mesiac. To udržuje vlasy zdravé, lesklé a dlhá. To tiež podporuje rast vlasov.

4. Cactus:

Cactus je veľmi bežne vyskytujú v Mexiku. Ľudia dať kaktus vnútornosti po celom tele, zatiaľ čo telo masážou. Má hojivý, chladenie a detoxikačné účinky. Bude tiež osvěžit'vás, prebudí vaše zmysly a unclogs póry.

load...

5. Avocado:

Avocado je super ovocie v Mexiku. Nájdete avokádo v všetkým, čo jete, nevadilo mu všetko, čo jesť. Mexičania tiež tvárové masky a vlasové masky s avokádom. Avocado podporuje chudnutie, ktorá zlepšuje zdravie a pružnosť kože.

6. Ľahký make-up:

Mexické krásky vyhnúť použitia ťažkého a cake make-up. Verí, že ťažký make-up kazí zdravie pokožku, ktorá je tupá a voľná. Dávajú prednosť použitie svetelné make-up. Podľa nich je to veľmi dôležité, aby ste odstrániť make-up správne pred spaním. To umožňuje vaša pokožka dýchať správne.

Teraz, keď sme diskutovali o kozmetické a toaletné tajomstvo Mexičanov. Teraz som sa ďalej a odhaliť niektoré mexickej fitnes a diétne tajomstvo týchto dokonale in-tvarom a krásne mexickej ženy.

Mexické Fitness & Diet Secrets

7. Sledovanie kalórií a tuku príjem:

Mexické miestne jedlo je pasca na tuku, kalórií a sodíka. Zvyčajne mexickej potraviny, ako je vysokým obsahom tuku mäso, vyprážané tortilly, syr, kyslá smotana, vyprážaných pokrmov apod combo majú vysoký obsah tukov a kalórií. Tak, to je veľmi dôležité, aby sledovať svoj podiel, čo jete. Ako je syr, to je elektráreň vápnika a bielkovín, ale je tiež obohatený nasýtených tukov. Tak to by malo byť užil vo veľmi malej časti.

8. Fazuľa a ďalšie zeleninu:

Fazuľa dôležitou súčasťou mexickej kuchyne sú tiež. Sú málo kalórií a nabitý vlákniny a sacharidov. Tieto vlastnosti, aby boli zdravé pôžitok jesť. Iné potraviny ako čerstvej zeleniny, paradajok, šalátu a salsou sú tiež dobré pre zdravie. Tieto potraviny sú čerstvé a zdravie, ktorý podporuje dobré zdravie.

9. Cvičenie on-the-go:

Mexičania udržiavať svoju kondíciu pravidelným cvičení. Ale to denne cvičenie je technika-free. Cvičenie, ako je drtí, výpady, úseky, drepy a jogy sú súčasťou ich ranné alebo večerné rutiny. To šetrí čas ísť do posilňovne a udržiava kondíciu.

10. Jedzte ryby:

Mexičania milujú jesť ryby. Strava, ktorá obsahuje omega - 3 bohatý ryby inklinuje k pomoci pri kontrole hmotnosti. Zlepšuje tiež lesk robiť to lesklé a poddajné. Ak tomu tak nie je ryby, potom Mexičania zahŕňať akúkoľvek ďalšiu omega - 3 doplnok do svojho jedálnička, ktorý pomáha pri zachovaní ich zdravie a kondíciu.

Nie sú tieto kozmetické a fitnes tajomstvo jednoducho úžasné? A-samozrejme môžu byť ľahko implementované vo svojej rutiny taky. Takže teraz viete, čo je potrebné urobiť na dosiahnutie tohto éterická mexickú krásu.

load...