Starostlivosť o kožu

10 účinných balíčkov na tvár zo sintalového dreva pre vašu pokožku

10 účinných balíčkov na tvár zo sintalového dreva pre vašu pokožku

Použitie santalového dreva alebo Chandan siaha až do niekoľko tisíc rokov, a to nielen v Indii, ale aj v iných oblastiach po celom svete rovnako. Egypťania používali santal pre svoje liečivé vlastnosti a rituály, aby plnili svoje bohov, čo nie je príliš nelíši od jeho funkciu v Indii. To bolo tiež široko používaný ako kozmetický zložka v podobe parfumov a mydiel. Tam je dôvod, prečo je stále tak populárne - je to skutočne funguje! Čítajte ďalej a dozviete, ako začleniť do svojho santalové krásu režimu.

Amazing Sandalwood kozmetické

Pre suchú pleť

 1. Santalového dreva a mlieko pleťová maska
 2. Santalové drevo, kokos, a mandľový olej balenie Face

Pre mastnú pleť

 1. Santalové drevo, paradajková šťava, a Fullerová Earth pleťová maska
 2. Santalového dreva a oranžovej pleťová maska

Pre Vrásky

 1. Santalové drevo, citrón, a Fullerová Earth pleťová maska

Pre aknóznu pleť

 1. Santalové drevo, kurkuma, a gáfor pleťová maska
 2. Santalového dreva a Honey tváre balíček

Pre Dull pleť

 1. Santalové drevo, Gram múka, a kurkuma pleťová maska
 2. Santalové drevo, tvaroh, med a pleťová maska

Pre škvrny

 1. Santalového dreva a Rosewater pleťová maska

Poďme diskutovať o podrobné informácie o jednotlivých typoch Chandan pleťová maska.

Santal pleťové masky pre suchú pleť

Suchá koža je naozaj prekliatím pre mnoho! Suchá, šupinatá koža a to nielen vyzerá matne, ale starne rýchlejšie taky. Našťastie si teraz môžete hýčkať svoje suchú pokožku s týmito santalové pleťové masky.

load...

1. Santalového dreva a mlieko pleťová maska

Použitie tohto pleťová maska ​​trikrát týždenne počas dosiahnutie optimálnych výsledkov. Santalové drevo, mlieko a ružová voda bude pracovať v tandeme obnoviť prirodzené pH rovnováhu pokožky. To bude úplne odstrániť príznaky sucha kože.

prísady
 • Olej zo santalového dreva
 • 1 lyžička sušeného mlieka
 • Ružová voda
Ako pripraviť a použiť santalového dreva a mlieko pleťová maska?

1. Take odstredené mlieko do misy a pridajte niekoľko kvapiek oleja santalového k nemu. 2. Pridať ružovú vodu, rovnako ako potrebný na vytvorenie ešte vložiť. 3. Naneste pastu na tvár a krk a nechajte zaschnúť po dobu 15 - 20 minút. 4. Premýva studenou vodou. Hydratujú.

load...

Späť na obsah

2. Santalové drevo, kokos, a mandľový olej balenie Face

Kokosový a mandľový olej, v kombinácii s santalového dreva, pomôže pridať vlhkosť do pokožky a aby sa zabránilo spaľovanie spôsobená v dôsledku sucha.

prísady
 • 1 čajová lyžička santal prášok
 • 1-4 lyžička kokosový olej
 • 1-4 lyžička mandľový olej
 • Ružová voda
Ako pripraviť a použiť santalové drevo, kokosový a mandľový olej balíček tváre?

1. Zmiešajte santalového dreva prášok s kokosovým olejom a mandľový olej, aby pastu. 2. Pridá sa niekoľko kvapiek ružovej vody podľa potreby. 3. Naneste na tvár a krk. 4. Nechajte pack sedieť po dobu 15 až 20 minút a umyte vodou.

Späť na obsah

Santal pleťové masky pre mastnú pleť

Nie je to úžasné, že jeden výrobok môže pracovať poraziť oba suchosť a olejnatosť? Len vyladiť Zložky málo, a voila, vaše sucho ovládanie pleťová maska ​​môže teraz pracovať ako regulátor oleja!

3. Santalové drevo, paradajková šťava, a Fullerová Earth pleťová maska

Použitie tohto pleťová maska ​​každý deň rozlúčiť sa prebytočný olej a špinu. Táto pleťová maska ​​je tiež silný alternatívu k anti-znečistenia pleťové masky / tváre umýva. Santalové drevo, v kombinácii s paradajkami (čo je zvieravý), preniká hlboko do pokožky. Čistí póry olejom a nečistotám, pričom odstránenie whiteheads / čierne bodky, čo vám žiariace a vady bez kože.

prísady
 • 1-2 lyžička santalového dreva prášku
 • 1-2 lyžičky paradajkovej šťavy
 • 1-2 lyžičky bieliacej hlinky (Multan Mitte)
 • Ružová voda
Ako pripraviť a použiť santalové drevo, paradajková šťava, a Fullerová Earth pleťová maska?

1. Zmiešajte santalovou prášku a paradajkovej šťavy do misy. Zmes dobre, aby sa zabránilo hrudky. 2. Pridajte Valchárovmu krajine k zmesi pripravenej v kroku 1 a dobre premiešajte. 3. Pridajte niekoľko kvapiek ružovej vody, aby bolo dosiahnuté rovnomerného konzistencie. 4. Naneste na tvár a krk a nechajte zaschnúť po dobu 15 minút. 5. Stieranie pomocou bavlny namočený v ľadovo studenej vode.

Späť na obsah

4. Santalového dreva a Orange pleťová maska

Oranžový prášok pomáha získať kožu akéhokoľvek prebytočného oleja. Spojením s santalového dreva robí pleť žiariť rovnako.

prísady
 • 1 lyžička pomarančovej kôry prášok
 • 1 čajová lyžička santal prášok
 • 1-2 1 čajová lyžička ružovej vody
Ako pripraviť a použiť santalového dreva a Orange pleťová maska?

1. Zmiešajte pomarančovú kôru zo santalového dreva prášok. 2. Do suchej zmesi, pridajte ružovú vodu. Môžete pridať viac v prípade potreby. Vytvorte konzistenciu pastovitú. 3. Naneste na tvár a krk. 4. Nechajte to na dobu 15 až 20 minút. 5. Umyte vodou.

Späť na obsah

Sandalwood pleťové masky proti vráskam

Santalové drevo má antiseptické vlastnosti, ktoré pomáhajú opraviť poškodené bunky. To je vaša pleť bude vyzerať jasnejšie a mladšie.

5. Santalové drevo, citrón, a Fullerová Earth pleťová maska

prísady
 • 2 čajové lyžičky bieliacej hlinky (Multan Mitte)
 • 2 čajové lyžičky santalového dreva prášku
 • 1 lyžička citrónovej šťavy
 • 1 lyžička ružovej vody
Ako pripraviť a použiť santalové drevo, citrón a Fullera Zeme pleťová maska?

1. Zmiešajte santalovou prášok a plnšie v krajine. 2. Ak chcete suchej zmesi, pridáme citrónovú šťavu a ružovú vodu. Dobre premiešajte, aby pastu. 3. Naneste ho rovnomerne na tvár a krk. 4. Nechajte to na dobu 15 až 20 minút a umyť vodou.

Späť na obsah

Santalové drevo Face Pack pre aknóznu pleť

Neúplné poznanie je oveľa nebezpečnejší, než bez znalosti vôbec. Niektorí ľudia sa domnievajú, že len mastná pleť so sklonom k ​​akné. To nie je pravda. Príliš suchá pokožka môže dostať akné. Prírodná koža procesy spúšťať sekréciu oleja v suchej pokožky, pretože sa dostane signál z mozgu do bojového sucha. Zachytáva olej kožných pórov, čo má za následok akné. To santal pleťová maska ​​na akné bude konečný záchranca pre ľudí, ktorí trpia akné a vyrážok.

6. Santalové drevo, kurkuma, a gáfor pleťová maska

To robí divy pre akné a akné náchylné kože. Je to nielen bojuje aktívny akné, ale tiež pracuje, aby sa zabránilo akné zjazvenie a čierne bodky.

prísady
 • 1 čajová lyžička santal prášok
 • 1 čajová lyžička kurkuma prášok
 • Gáfor prášok
Ako pripraviť a použiť santalové drevo, kurkuma a gáfor pleťová maska?

1. Kombinovať santalové drevo, kurkuma, a štipka gáfru prášku. 2. Suché prísady, pridať požadované množstvo vody za vzniku pasty. 3. Naneste na tvár a krk a nechajte pôsobiť 15 až 20 minút. 4. Umyť studenou vodou.

Späť na obsah

7. Santalového dreva a Honey tváre balíček

Dvakrát použiť tento pleťová maska ​​denne. Medu prekoná pupienok spôsobujú mikróby, zatiaľ čo santalové drevo a ružových lístkov (voda) znižujú olej, jasné škvrny, a žiaru.

prísady
 • 3-4 lyžičky santalového dreva prášok
 • 1 čajová lyžička prášku plátky ruže (alebo ružovej vody v prípade, že prášok nie je k dispozícii)
 • Med
Ako pripraviť a použiť santalové drevo a med pleťová maska?

1. Zmiešajte práškový ruží (dostatočné kvapiek ružovej vody) s santalového dreva prášku. 2. Pridá sa niekoľko kvapiek medu do zmesi z kroku 1 a miešajte, aby pastu. 3. Naneste balíček na tvár a krk. Nechajte zaschnúť po dobu 20 minút. 4. Premyje sa vodou z vodovodu.

Späť na obsah

Santalové drevo Face Pack pre Dull pleť

Som si istá, že všetci chceme šupka prostá znečisťujúcich látok. Nikto nechce jednotvárny kožu, že jo? Santalové drevo je odpoveďou na vaše želanie, že bude jasný a žiariace pleť. Santalového dreva pôsobí ako anti-trieslovinami a dá vám svieži vzhľad pleti.

8. Santalové drevo, Gram múka, a kurkuma pleťová maska

Použitie tohto pleťová maska ​​denne odhaliť svetlejšiu pleť. Medzi ďalšie výhody môžete všimnúť pri pravidelnom používaní tohto santalové pleťová maska ​​sa redukujú vrásky a škvrny, a dokonca aj tón pleti.

prísady
 • 1-2 lyžička santalového dreva prášku (pre ľudí s mastnú pleť), alebo 8 až 10 kvapiek olej zo santalového dreva (pre osoby so suchou alebo citlivou kožou)
 • 2 čajové lyžičky gram múky
 • Ružová voda
 • Štipka kurkumy
Ako pripraviť a použiť santalové drevo, Gram múky, kurkuma pleťová maska?

1. Vezmite 1 - 2 čajové lyžičky santalového dreva prášku / 8 až 10 kvapiek olej zo santalového dreva a premiešame s 2 čajové lyžičky gram múky. 2. Pridá sa niekoľko kvapiek ružovej vody a štipku kurkumy a dobre premiešajte. 3. Naneste na tvár a krk a nechajte zaschnúť po dobu 30 minút. 4. Wash použitia vody z kohútika.

Späť na obsah

9. Santalové drevo, tvaroh, med a pleťová maska

To je skvelý balíček pre detanning, ako santal funguje výborne, aby sa odstránili nečistoty a tvrdosti spôsobené škodlivými slnečnými lúčmi. Tvaroh pôsobí ako chladiace médium a udržuje pokožku jemnú.

prísady
 • 1 lyžica santal
 • 1 lyžička kyslý tvaroh
 • 1-2 lyžičky medu
Ako pripraviť a použiť santalové drevo, tvaroh, med a pleťová maska?

1. Spojte santalové drevo a tvaroh, aby pastu. 2. Pridajte do medu a dobre premiešajte. 3. Naneste balíček na tvár a krk. 4. Nechajte to na dobu asi pol hodiny až hodinu. 5. Umyte vodou.

Späť na obsah

Santalové drevo Face Pack pre kazov

Tento balík pomôže odľahčiť škvrny a vyrovnáva tón pleti. Pomáha tiež pri rýchle odstránenie pichľavý teplo, čo môže zvyčajne dochádza v dôsledku nadmerného potenia.

10. Santalového dreva a Rosewater pleťová maska

To je jeden z najjednoduchších balíčkov vôbec a využíva iba santalového dreva. Santalové drevo samo o sebe môže robiť zázraky pre kožu.

prísady
 • Ružová voda
 • 1 lyžica santalového dreva prášku
Ako pripraviť a použiť santalového dreva a ružovou vodou pleťová maska?

1. Pridajte Ružová voda podľa potreby k prášku santalového dreva. 2. Vytvorte pastu a aplikovať na tvár a krk. 3. Nechajte to na dobu 15 až 20 minút. 4. Premyje sa vodou.

Späť na obsah

Kliknutím na nasledujúci obrázok získať úplné infographic na Chandan pleťové masky pre rôzne typy pleti.

Santalové drevo, ak správne používať, môže ukončiť všetky vaše kožné ťažkosti. Je tu niečo, čo v nej pre každého. Ide o riešenie pre všetky vaše starostlivosti o pleť strasti one-stop! Dať tieto kozmetické vyskúšať a nezabudnite sa podeliť o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...